galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Frostmarch - nowy dodatek do Talisman 4th Revised Edition
Autor Wiadomość
Libero
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Cze, 2010   Re: Braki !!!

Nemomon napisał/a:
maxus32 napisał/a:
Właśnie dziś otrzymałem dodatek królowa Lodu i.... no właśnie - zamiast trzech różnych kart Alternatywnych Zakończeń mam zdublowaną karte "Zadania Czarnoksiężnika" i niestety, ale nie wiem jaką kartą powinna być "ta trzecia" ?.


Skontaktuj się z Galaktą przez telefon. Numer, to (012) 425 57 87. Tam odbierze taka miła pani i przedstaw jej problem z kartami.

Ja niestety też będę musiał skontaktować się z miłą panią. W pudełku zamiast figurki Nekromanty mam drugą figurkę Czarownika...

Chyba za bardzo się śpieszyli, a teraz ja mam kłopot. Tak bardzo czekałem na tę postać... :cry:
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lip, 2010   

Hej mam pytanie:
Po tym jak nieco zawiodłem się kupując "Podziemia", wstrzymałem się z zakupem "Królowej Lodu" więc pytam. Opłaca się kupować ten dodatek? Fajny? Zmienia rozgrywkę, wzbogaca?
Pozdrawiam
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lip, 2010   

Powtórzę się, ale powiem to raz jeszcze. Dla samych kart Zaklęć opłaca się go kupić. Reszta, to miły dodatek, ale Zaklęcia z dodatku są "muszę mieć".
 
 
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Lip, 2010   

imo warto kupić :) ja wykorzystuje dodatek w pełni. najlepsze są alternatywne zakończenia a moim ulubionym jest jak na razie zadania czarownika.
Są też nowe ciekawe potwory takie jak bazyliszek albo yeti albo ... zapomniałem jednej nazwy ptaka na S :D no i zaklęcia są spoko bo można kogoś w żabę zamienić :)
 
 
fafon
[Usunięty]

Wysłany: Sob 31 Lip, 2010   

Czy tyły Waszych kart z Królowej Lodu też są trochę jaśniejsze niż w pozostałych kartach?
 
 
PiotrM
[Usunięty]

Wysłany: Nie 01 Sie, 2010   

Tak delikatnie przynajmniej jesli chodzi o czary
 
 
MorgotH
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Sie, 2010   

Nemomon napisał/a:
Powtórzę się, ale powiem to raz jeszcze. Dla samych kart Zaklęć opłaca się go kupić. Reszta, to miły dodatek, ale Zaklęcia z dodatku są "muszę mieć".


zaklęcia są zdecydowanie przepakowane i niezbalansowane
dodatek warto kupić bo są bohatyry nowe ;)
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Sie, 2010   

Co kto lubi ;)

Wiadomym jest, jak ktoś, pobieżnie nawet, zna moje dodatki, że ja z TMiMa zrobiłbym grę strategiczną, więc dla mnie Zaklęcie Hydry (zmodyfikowane, że działa ma każde Zaklęcie, nie tylko na te, które się rzuca na Poszukiwacza) jest najlepszym Zaklęciem ever, bo daje nieograniczone pole manewru i raz rzucone decyduje o tym, kto wygra. O ile ktoś wyczuje moment, kiedy należy go rzucić.

A późniejszych ewentualnych interpretacji działania tego Zaklęcia także się nie boję, bo to nie jest zbyt wielki problem. Wystarczy określić jakąś stałą i wedle niej wykonywać kolejne efekty.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.33 sekundy. Zapytań do SQL: 13