galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
Zagłębie/Katowice znajda sie gracze ?
Autor Wiadomość
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sie, 2010   

No ale troche bez sensu isc grac na 1,5h i pozniej tracic czas na zmiane lokalu. IMO Bard bylby fajny, gdyby byl czynny chociaz do 19 :/

Co do regionalizmow - nie bardzo rozumiem? Jestem Slazakiem, mieszkam na Slasku, jestem z tego dumny. Nie wiem co Ci nie pasuje :P
 
 
Yachu85
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sie, 2010   

Ja też wolałbym nie tracić czasu na zmianę lokalu, tylko od razu wybrać odpowiedni.

Osobiście proponuję City Rock:

1) Jest nieźle położony - blisko do tramwaju i do autobusu (Sokolska, Piotra Skargi).
2) Są w nim większe stoliki, więc jest się na czym rozłożyć. Z kartami oczywiście :P
 
 
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sie, 2010   

Kurde na cene kart narzekasz, a do City Rocka chcesz isc? Tam w cholere drogo jest ;)

Mi osobiscie City Rock srednio pasuje z racji tego, ze na nogach mam tam dosc kawalek ;)

Jesli wiekszosc zdecyduje, ze tam to postaram sie przyjsc, ale osobiscie wolalbym cos bardziej w centrum :) Za Drzwiami bylo fajnie, ale jestem otwarty na propozycje jak najbardziej. Fajnie jakby szlo browarka kupic i jakies jedzenie :)
 
 
Sikorales
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sie, 2010   

Jeśli spotkanie odbędzie się w bardzie prawdopodobnie wpadne z bratem....
Poznać zasady , mechanike itp
Oczywiście jeśli gra bedzie atrakcyjna i grywalna to pewnie w ten sam dzien ja zakupimy:)
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sie, 2010   

Ja bym też wolał Barda, przynajmniej jeden raz. Ta Inwazja rozbudziła we mnie sentyment za Battlem. Mam kupę figurek krasnali, a ostatnio grałem jeszcze za czasów piątej edycji i z wielką chęcią bym się tam z kimś na bitwę umówił :D
 
 
Sklep Smok Katowice
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sie, 2010   

Zawsze można wpaść do Smoka w Silesia City Center. O ile nie będzie w ten dzień jakiegoś większego turnieju (czyli weekendy raczej odpadają) to możecie siedzieć i grac od 10:00 do 21:00.
 
 
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sie, 2010   

Kurcze, calkiem zapomnialem, ze jest jeszcze Smok. Moze to faktycznie jest dobra opcja. Wydaje mi sie, ze predzej w Smoku mozemy liczyc na jakies wsparcie w postaci turniejow niz w Bardzie (w Bardzie byly i zrezygnowali z nich, mimo, ze sa oficjalnym dystrybutorem FFG w PL :/).

To jak? Smok?
 
 
Venusian Ranger
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sie, 2010   

Sxk napisał/a:
Ja bym też wolał Barda, przynajmniej jeden raz. Ta Inwazja rozbudziła we mnie sentyment za Battlem. Mam kupę figurek krasnali, a ostatnio grałem jeszcze za czasów piątej edycji i z wielką chęcią bym się tam z kimś na bitwę umówił :D


Island blood teraz wychodzi starter VIII edycji, extra zawartosc. Mocno mnie nakreca znajomy. Na inwazje mu szkoda pieniedzy ale na figurki kilkaset złoty ma :D no ale zolnierzyki to zawsze zolnierzyki.

Musimy chyba ankiete zrobic gdzie grac. Nie ukrywam, ze dla mnie bard jest lokalizacja 3razy lepsza niz smok, z racji polozenia silesii juz na krancach cywilizacji. Jezeli wam jednak zalezy moze byc tam.
 
 
Yachu85
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sie, 2010   

1) SMOK to dla mnie kiepska lokalizacja. Wolę jednak BARDA lub ZA DRZWIAMI.

2) Do AvantarRa - ja na cenę się godzę, ale zawsze niższa cena jest bardziej zadowalająca niż wyższa :wink:

Faktycznie - City Rock jest drogi (dziś mi nawet ktoś "na żywca" o tym przypomniał) :wink:
 
 
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sie, 2010   

Nie no panowie, ale badzmy powazni. Zalozmy, ze przyjda 3 osoby. beda graly godzine, Bedzie 17:30, za 30 minut zamykaja Bard. To ja dziekuje za takie spotkania. Jak sie spotkac to raz w tygodniu a dobrze, osobiscie nie mam czasu wyskakiwac kilka razy na godzinke, bo podobnie jak wiekszosc z Was w Katowicach nie mieszkam.

Smok jest tak samo "dobra" miejscowka jak City Rock jesli chodzi o dojazd (bo czy wysiade kolo CR na przystanku czy 2 przystanki dalej - bez roznicy). A w Smoku moze by przynajmniej bylo jakies wsparcie ze strony sklepu w przyszlosci, a przynajmniej byloby to dobre miejsce na popularyzacje WHI.
 
 
Venusian Ranger
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sie, 2010   

Dobra to jeszcze bard w ten poniedzialek 16:30, zeby nie bylo zamieszania. A potem sobie pojdziecie do pod drzwiami.

Mi sie po 2 partiach pod rzad ta sama talia i tak nudzi to 1.5h to dla mnie wystarczajaco. Ale wymyslimy jakies nowe miejsce.
 
 
Yachu85
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Sie, 2010   

To może zróbmy tak jak proponuje Venusian Ranger - ten poniedziałek jeszcze w BARDZIE o 16:30 (ja będę pewnie już o 16:15). Obgadamy miejsce następnego spotkania "na żywca". Potem ewentualne przenosiny do "Za drzwiami".

A od przyszłego razu już polityka "raz a dobrze" - jeden lokal od początku do końca.
 
 
Pakman
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Sie, 2010   

Witam. Zaczynam się zastanawiać czy się nie pojawić. Zawsze tylko we wszystko grałem w domowym zaciszu z dobrymi znajomymi ale ostatnio z tym coraz trudniej a poza tym w WH:I kusi sprawdzanie własnej talii. Tylko moim skromnym zdaniem też nie widzę sensu w spotykaniu się na 1.5 h. Nie byłem nigdy w Smoku, nie wiem jak tam jest ale chyba dojazd do Silesii to nie aż taki problem. A może wcześniej niż poniedziałek? Mamy jeszcze 2 dni tygodnia, weekend...
 
 
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Sie, 2010   

Ja z racji wyjazdu na konwent w ten weekend nie dam rady, najblizsze dwa dni tez mam zajety.

Dobrze prawicie - w poniedzialek spotkajmy sie jeszcze w Bardzie. Przedyskutujemy co i jak. Smok IMO to dobre rozwiazanie, dojazd tramwajem z centrum jest latwy, a samochodem jeszcze latwiejszy (a na pewno latwiej zaparkowac niz w centrum).

Pakman - w Smoku w SCC jest o tyle fajnie, ze jest dosc duzo miejsca, gdyz czesto graja na stolikach z Bierhalle tez (nie wiem czy to jakis uklad). Poza tym ludzie sie przechadzaja przypadkowi - wieksza szansa, ze zlapie sie jakis nowy gracz :)
 
 
Pakman
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Sie, 2010   

AvantaR napisał/a:
Poza tym ludzie sie przechadzaja przypadkowi
Kurcze to może jednak lepiej Bard, ja to nie lubie jak mi sie obcy ludzie kręcą nad głową :( Myślałem, że to bardziej zaciszne miejsce...
Ostatnio zmieniony przez Pakman Czw 19 Sie, 2010, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 15