galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
Premiera Warhammer: Inwazja
Autor Wiadomość
kosma
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

Ciekawe kiedy W:I pojawi się w sprzedazy w sklepach stacjonarnych typu Graal (a może już jest :) ).
Cieszy fakt, że gra już dotarła i że sporo ludzi już ją ma.
 
 
ygeth
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

Na stronie Rebela mam komunikat ,,Wysyłka dzisiaj".
Oby do jutra paczka dotarła :)
 
 
Syndelis
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

Ja mam "do odbioru" zara wsiadam w samochod i jade po mlotka ; )
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

A ja, zamawiając koszulki i parę drobiazgów w Rebel-u, postanowiłem dołączyć do grona oczekujących i zamówiłem sobie jeszcze jeden Core Set. Tak mi się ta gra spodobała. Zobaczymy czy moja talia na tym zyska. :D
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

Ajgor napisał/a:
A ja, zamawiając koszulki i parę drobiazgów w Rebel-u, postanowiłem dołączyć do grona oczekujących i zamówiłem sobie jeszcze jeden Core Set. Tak mi się ta gra spodobała. Zobaczymy czy moja talia na tym zyska. :D


Już Ci kolego powiem że zyska. :P Sam posiadam wersje ANG i zamówiłem PL(już się cieszę z podwójnych kart)
 
 
Yachu85
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

A ja na grę czekałem, czekałem i się doczekać nie mogłem...

Do wczoraj! :D

Wyjechałem na weekend, a gra przyszła w piątek. Kurier zostawił ją u sąsiadki, a ona podała mi ją wczoraj. Bardzo cieszę się z gry, ale nie do końca podoba mi się zostawianie przesyłek u sąsiadów :roll: Kobieta postawiła pudełko w przedpokoju, ale miała usterkę pralki i przesyłka podciekła wodą. Na szczęście nic się nie stało zawartością, ale jakby się stało to kogo miałbym winić - sąsiadkę (która chciała być grzeczna) czy lenia-kuriera?!

Ale dość narzekania! Może dziś uda mi się namówić żonę na granie!! :P
 
 
MagisterMilitum
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

może jakieś premierowe turnieje??? :D było by miło
 
 
kosma
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

Turnieje to byłoby coś :)
Wiadomo kiedy dokładnie ruszy strona poświęcona W;I? bo póki co mozna sobie popatrzeć na grafikę.
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

Pajhi napisał/a:
Ajgor napisał/a:
A ja, zamawiając koszulki i parę drobiazgów w Rebel-u, postanowiłem dołączyć do grona oczekujących i zamówiłem sobie jeszcze jeden Core Set. Tak mi się ta gra spodobała. Zobaczymy czy moja talia na tym zyska. :D


Już Ci kolego powiem że zyska. :P Sam posiadam wersje ANG i zamówiłem PL(już się cieszę z podwójnych kart)


Ooo widzę Pajhi, że już nad tym popracowałeś. A powiem Ci że cały czas rozważam zakup trzeciego egzemplarza. :D
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

Ajgor napisał/a:
Pajhi napisał/a:
Ajgor napisał/a:
A ja, zamawiając koszulki i parę drobiazgów w Rebel-u, postanowiłem dołączyć do grona oczekujących i zamówiłem sobie jeszcze jeden Core Set. Tak mi się ta gra spodobała. Zobaczymy czy moja talia na tym zyska. :D


Już Ci kolego powiem że zyska. :P Sam posiadam wersje ANG i zamówiłem PL(już się cieszę z podwójnych kart)


Ooo widzę Pajhi, że już nad tym popracowałeś. A powiem Ci że cały czas rozważam zakup trzeciego egzemplarza. :D


Tak pracujemy nad tym cały czas od wydania ANG,a co do trzeciego egzemplarza to ja bym się wstrzymał Ajgor,poczekaj na wymiany i kupno powiedzmy na Allegro :lol:
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

To Cię posłucham, nie ma pośpiechu. :D
 
 
adhan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Sie, 2010   

a ja jestem zawiedziony pracą polskich roboli .
wstyd i hańba ze mają takie opóżnienie myślałem ze galakta to porządna firma a wychodzi ze jest to jakaś rodzinna manufakturka klepiąca coś na photoshopie . ludzie jak długo mozna wklepiwac pare słow aby przetłumaczyć kartę do gry !!!!!!! teksty na kartach to zadna literatura piękna .

Drogi Prezesie apeluje jeśli twoi pracownicy to nie rodzina to wywal ich na zbyty pysk i zatrudnij profesjonalistów . bo przy takiej ekipie tracisz grubą kasiure .
czy moze mi jakis pracownik napisac pare bajek jak to nie z ich winy tylko przez statki mistrzostwa są te 3 tygodniowe opóznienia . bo przeciez oni to juz przetłumaczyli pół roku temu ha ha czekam na posta chciałbym się posmiać z kolegami .


Podoba mi się manewr z zamknięciem wątku dotyczącym terminu wydania polskiej wersji ( chytruski nie ma wpisów nie ma afery ze zawalilismy cwane cwane :) )
pozdrawiam (amatorzy na lotnisko i szorować gary w Londynie zróbcie miejsca nowym generacjom które potrafią dotrzymywać terminów )
 
 
SeeM
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Sie, 2010   

adhan napisał/a:
(amatorzy na lotnisko i szorować gary w Londynie zróbcie miejsca nowym generacjom które potrafią
dotrzymywać terminów )


Wyślij CV.
 
 
kosma
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Sie, 2010   

Nikt nikogo nie zmusza do kupna czegokolwiek więc można kupić sobie wersję polską, angielską lub żadną. Wybór należy do potencjalnego kupującego. Tylko tyle i aż tyle :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 14