galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
Warszawa
Autor Wiadomość
kosma
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   Warszawa

A jak z Warszawą? są już w stolicy gracze posiadajacy W:I chętni do zagrania jakiejś partii?
Ja co prawda gry jeszcze nie mam ale mam nadzieję, że niebawem się to zmieni (o ile znajdą się stolyczni chętni do gry :) )
O ile W;I trafi do sklepów stacjonarnych jakoś niebawem to byłbym chętny na jakąś spokojną casualową partyjkę pod koniec przyszłego tygodnia ewentualnie za 2 tygodnie (w tym tygodniu i na początku następnego jestem poza Wawą i zakręcony jak świński ogon).

(proponowałbym aby tematy dotyczące graczy w konkretnych miastach przykleić)
 
 
0NCK0
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

Kosma ogólnie spotkania w Wwa zostały ustalone wczesniej tj. przez graczy którzy już posiadają wersję angielska na środy w Wargamer na Wilczej. Nie zawsze jesteśmy trzeba sprawdzać na stronie http://whinvasion.pl/view...&t=36&start=260 czy ktoś ma zamiar się pojawić. W stosunku do ilości osób grających w wh w Wwa to w porównaniu do graczy Veto lub do graczy WH we Wrocławiu to wypada blado może wszystko się zmieniu po pojawieniu sie edycji polskiej.
 
 
ygeth
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

Nie chciałbym marudzić ale środa to środek tygodnia pracującego tak więc osoby pracujące (np. ja i pewnie inni) do 17-18 będą miały spore trudności z dostosowaniem się do takich terminów ew. partyjek.
 
 
kosma
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

Thx za informację. Będę śledził ten topik.
 
 
0NCK0
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

Powiem tak wiekszosc ludzi co tam gra tez pracuje i spotkanie sa wlasnie tak kolo 17-18 Igor czasami sie zgadza zeby sklep byl dluzej otwarty i np siedzimy do 21-22 to zalezy jak sie z nim mowimy i ile bedzie osob.
 
 
ygeth
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

Aaa to fajnie. Dzięki za info 8)
 
 
Carnage
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Sie, 2010   

Zapraszam do zgłaszania się kto pojawił się nowy w Warszawie chetny na grę w Warhammera? Mam nadzieję że w związku z wydaniem wersji w języku polskim nasze grono znacznie się powiększy....
 
 
0NCK0
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Sie, 2010   

Carnage nie zabieraj mi zasług napisałem już link do forum nic nie napisałes że grasz dzisiaj??
 
 
Carnage
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Sie, 2010   

Zakładam że część osób nie spojrzy jednak na tamto forum i będzie tutaj się zgadywało. Dlatego fajnie gdyby wszyscy z Warszawy się tu zgłosili. Co do gry to napisałem na tamtym forum - ja jestem chętny na grę - od czwartku do soboty mam czas. Jutro wieczorkiem powinienem mieć kart z dwóch nowych dodatków także jakieś nowe decki na pewno postaram się złożyć.
 
 
Sh' EGzor
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Sie, 2010   

Z racji tego że z woj. Lubelskiego jestem narazie sam ,wstępnie deklaruje że będe przyjeżdżał do Wawy (nie często ale zawszeto coś) ,bo u mnie nikt w W:I nie gra ,a przynajmniej o niim takim nie wiem. A sam ze sobą grać nie będę ;p
 
 
SeeM
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   

Proponuję zrobić ustawkę Warszawa - Kraków na czwartego września. Szczegóły - http://www.whinvasion.pl/....php?f=14&t=678
Ostatnio zmieniony przez SeeM Nie 22 Sie, 2010, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   

Mogę ewentualnie być zainteresowany i ja.
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   

A i takie inne pytanie, jakbyście widzieli warszawski weekend pod względem WHI?
 
 
Carnage
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   

Co do umawiania się na spotkania graczy w Warszawie to jeszcze raz przypominam że umawiamy się na innym forum (dział -gdzie gramy) - poniżej podaję link do forum:
http://www.whinvasion.pl/index.php
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 03 Wrz, 2010   

O Warszawie oczywiście nie zapominamy. Skasowałem rozmowę (za co przepraszam ale chciałem oczyścić ten temat) z tego tematu gdzie sa wypisane turnieje bo on miał być tylko informacyjny i zamknięty.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 14