galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Królowa Lodu - informacje odnośnie premiery
Autor Wiadomość
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 19 Maj, 2010   Królowa Lodu - informacje odnośnie premiery

Chciałem przekazać ważną informację dla tych osób, które zakupiły grę w naszym sklepiku lub w innych sklepach.

Z racji tego, że w Krakowie mamy „mały” kłopot z wodą, nie było czasu na wprowadzenie do systemu wszystkich osób, które dokonały wpłaty czyli ich status może być niezmieniony. Zostanie to uzupełnione dzisiaj popołudniu.

Po prostu tak się nieszczęśliwie złożyło, że nasze magazyny są zagrożone cały czas zalaniem i tylko tym się zajmujemy teraz.

Premiera może się delikatnie opóźnić ale to już nie zależy od nas...
 
 
yojin
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Maj, 2010   ehh

byłem pewnien ze premiera Królowej bedzie uzalezniona od tych deszczów, oj byłem. Pewnie wyjdzie ze "wykrakałem", ale da sie przebolec obsuwy, byle uratowac co sie da. Współczuje ludziom zaatakowanym przez żywioł.

Powodzenia w ratowaniu, bo wiemy: im wiecej strat tym wieksze koszta dla nas klientów.
 
 
maxus32
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Maj, 2010   ...Pogoda kontra Królowa Lodu...

No to teraz jeszcze gradobicie, tornado, trzęsienie ziemi i będzie komplet.
I wtedy Królowa Lodu zawita pod nasze ....strzechy :D
 
 
Libero
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Maj, 2010   

Jak nie somalijscy piraci, to powódź :)
Trzymamy kciuki!
 
 
revix
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Maj, 2010   

D.W. próbowałem kontaktować się z Tobą przez PW ale nie dostałem odpowiedzi, komu mam podać dane do wysyłki wygranego przeze mnie w konkursie, na polskie tłumaczenie nazwy, egzemplarza dodatku ?
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Maj, 2010   

U mnie niestety ciągle brak informacji że przelew wysłany sporooo dni wcześniej jeszcze nie dotarł ...
 
 
Tristan
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Maj, 2010   

revix napisał/a:
D.W. próbowałem kontaktować się z Tobą przez PW ale nie dostałem odpowiedzi, komu mam podać dane do wysyłki wygranego przeze mnie w konkursie, na polskie tłumaczenie nazwy, egzemplarza dodatku ?


Lepiej zadzwoń do Galakty, bo patrząc na częstotliwość, a także wybiórczość spraw na które D.W. odpowiada możesz się nie doczekać.

Ps. Nie znam jeszcze osoby, której by D.W. odpisał na PW.
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Maj, 2010   

Tristan napisał/a:
Ps. Nie znam jeszcze osoby, której by D.W. odpisał na PW.


Mnie regularnie odpisuje, więc nie ma problemu z tym. Jak DW wyżej wspomniał, póki co teraz są ważniejsze problemy z zalaniem, więc może dlatego się nie odezwał, aczkolwiek, gdy nadejdzie termin wysyłki, to na pewno się z Tobą skontaktuje.
 
 
maxus32
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Maj, 2010   Kiedy ....

Nemomon widzę, że dość szybko odpowiadasz w imieniu DW a czy możesz mi odpowiedzieć na pytanie które zamieściłem apropo FAQ do MiM Talisman 15.05.2010, bo do tej pory nie otrzymałem takowej odpowiedzi, kiedy wreszcie ujrzy światło dzienne nieoficjalny FAQ do wyżej wymienionej gry ?.

ps. mam nadzieje że w pracach nad FAQ nie przeszkodziła....powódź ?
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Maj, 2010   

FAQ jest przygotowany, teraz czeka na swoją redakcję. Zostanie zredagowany, gdy nie będę ani ja, ani Janek zajęci inną pracą. Wszystkie materiały dodatkowe, nad którymi z Jankiem pracujemy, pochodzą z naszego prywatnego czasu, tym samym nie mają priorytetu nad naszym innym zawodowym, czy rodzinnym, życiem. Nie jestem w stanie powiedzieć kiedy zostanie wydany, ale jak znajdziemy chwilę czasu, to go opracujemy.
 
 
mrsin
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Cze, 2010   

Mały off top. Zawsze rzucamy gromy w stronę Galakty, która cierpliwie musi znosić nasze narzekania, szyderstwa i ironię. Tym razem trudno jednak cokolwiek zarzucić firmie - Królowa Lodu, mimo kapryśniej aury, pojawiła się w sklepach szybko i chyba nikt nie miał problemów z zakupem. Droga Galakto, wielkie dzięki, oby tak dalej :) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13