galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Dodatek] Cult of the Golden Scarab PL
Autor Wiadomość
ttrotyl
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Mar, 2010   

A czy instrukcja do tego dodatku też jest przetłumaczona? A tak w ogóle to wielkie dzięki za wspaniałą robotę!!!
 
 
poooq
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Mar, 2010   

Jest, jest.
 
 
ttrotyl
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Mar, 2010   

A można wiedzieć gdzie? :-)
 
 
poooq
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Mar, 2010   

Instrukcja Skarabeusz.
Smacznego.
 
 
ttrotyl
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Mar, 2010   

Mam jedno pytanie: kiedy do gry trafiają karty "Karta Herolda" i "Karta Strażnika". Zastanawiam się, czy skoro nie wynika to z instrukcji to powoływane są do gry przez jakieś karty znajdujące się w dodatku? Nie ukrywam, że przed pierwszą grą wolałbym ich nie czytać w całości.
 
 
poooq
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Mar, 2010   

Arkusze Herolda i Strażnika są dodatkowymi elementami rozgrywki, które działają od samego jej początku aż do zakończenia: modyfikują one zasady na czas całej gry. Podczas przygotowania, kładziesz te dwa arkusze w widocznym miejscu, aby pamiętać o zmianach przez nie wprowadzanych. Spokojnie możesz zapoznać się z ich treścią, zresztą, powinni zrobić to wszyscy biorący udział w rozgrywce Badacze.
 
 
ttrotyl
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Mar, 2010   

Jeszcze raz wielkie dzięki za pracę włożoną w ten dodatek. Jestem właśnie w trakcie drukowania.
 
 
poooq
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Mar, 2010   

Prawdziwe podziękowania należą się TheCorinthian'owi & MrL_Jakiri'iemu (twórcom dodatku) oraz Chrisowi Jenningsowi (twórcy Strange Eons), ja tylko przetłumaczyłem ich projekt.
Ale i tak dziękuje. Po rozegraniu partyjki z dodatkiem prosiłbym o recenzję.
 
 
RaYell
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Mar, 2010   

Ten dodatek wyglada bardzo smakowicie. Jestem co prawda swierzym graczem w AH, ale gra wciagnela mnie na calego i juz mysle o drukowaniu tego dodatku.

Chcialem zapytac czy zlecacie wydruk tych kart w jakichs drukarniach itp. czy sami drukujecie na drukarce podlaczonej do komputera. Ja osobiscie wolalbym to miec wydrukowane na jakims papierze przypominajacym karty z oficjalnego wydania, ale boje sie o koszt takiego rozwiazania no i czy w ogole znajde drukarnie, ktora bedzie chciala wydrukowac tylko pare arkuszy a nie od razu 1000 kopii.

Macie jakies doswiadczenia z tym zwiazane?
 
 
Palmer
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Mar, 2010   

Najlepiej wydruk laserowy w jakimś porządnym punkcie ksero, którego usługi wychodzą ponad bindowanie i kserowanie arkuszy a4.

Jeśli zrobisz druk na papierze kredowym, około 200-250g i skleisz obie strony uzyskasz ładne, sztywne karty. Jak boki objeziesz dodatkowo czarnym markerem to karty bedą idealne.

Ceny za arkusz a4 wahają się w granicach 1-2zł, wieć wyjdzie tyle co za oficjalny dodatek karciany.

Po dokładniejsze informacje zapraszam na stronę manufaktury :arrow: http://arkham.phorum.pl/v...t&sd=a&start=20
 
 
ttrotyl
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Mar, 2010   

Mam kolejne pytanie jeśli chodzi o reguły dot. Kultu... W jaki sposób poruszają się potwory z pomarańczową oraz fioletową ramką oraz Hieny cmentarne?
 
 
poooq
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Mar, 2010   

Te bestyjki są zgodne z zasadami z oryginalnych dodatków.
Masz dwa wyjścia, albo zdecydujesz się traktować je jak potwory szybkie (czerwone), albo zerkniesz na stronę arkhamwiki i zastosujesz nowe zasady.
 
 
Tomash
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

poooq'u : mam małe pytanie odnośnie tłumaczenia - Na karcie przedwiecznego Azhu-Thoth'a (np.) jest napisane że czciciele otrzymują zdolność 'nieskończony'. Czy tłumacząc miałeś na myśli zdolność 'wieczny' ? Czy jest coś o czym ja nie wiem tudzież nie doczytałem gdzie trzeba ? :)

Pozdrawiam
 
 
Tomash
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

w poprzednim poście pomyliłem przedwiecznego - chodziło o Baneb-Djedet.
 
 
poooq
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

Tak, nie wyłapałem błędu, chodzi oczywiście o umiejętność potworów, sprawiającą, że nie można po pokonaniu ich zebrać trofeum. Wybaczcie błąd.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13