galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PBF#147 - Drogon, Viserion, Rhaegal
Autor Wiadomość
gamaliel
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Wrz, 2020   

Mnie jest obojętne. Wszyscy na tę partie poświęcili czas więc ja mogę ją dograć.
Ale bez entuzjazmu.
 
     
Horn-Varelius
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Wrz, 2020   

gamaliel napisał/a:
Mnie jest obojętne. Wszyscy na tę partie poświęcili czas więc ja mogę ją dograć.
Ale bez entuzjazmu.

Podpinam się pod ten głos.
Za mało partii na raz zaczęliśmy grać imho. Póki każdy grał kilka na raz musiał zaglądać niemal codziennie żeby gdzieś się ruszyć i jakoś szło.
Co do swords and ravens gram aktualnie 6 partii na raz i idzie sprawnie. Wprowadzili opcję głosowania i podmienienia gracza w trakcie gry więc łatwo "wskrzesić" partię.
 
     
Horn-Varelius
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Wrz, 2020   

Szkoda tego forum bo w takie warianty jak tutaj (3.0, Lądowanie) nie gdzie indziej nie da rady zagrać :-/ .
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Wrz, 2020   

problemy z forum są od początku roku i o dziwo okres "zamknięcia" zamiast podnieść tempo praktycznie dobił grę pfb.
 
     
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Dla porzadku informuję, że panowie chyba zapomnieli o swoich deklaracjach i rozkazy nie wpłynęły ani wieczorem, ani na koniec tygodnia, ani nawet tydzień później. Uznajmy więc grę za zawieszoną. Jeśli ktoś ma ustawione powiadomienie na e-mail, to bardzo dobrze. Wyślę Wam pw, w razie gdyby coś miało się zmienić i gdy będzie Wasza kolej. Nie jestem pewien, czy już czas się żegnać, ale na wszelki wypadek dziękuję za tych kilka lat wspólnego grania. :d Granie w GoT-a na forum to byla świetna przygoda.
 
     
Horn-Varelius
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Ril napisał/a:
Dla porzadku informuję, że panowie chyba zapomnieli o swoich deklaracjach i rozkazy nie wpłynęły ani wieczorem, ani na koniec tygodnia, ani nawet tydzień później. Uznajmy więc grę za zawieszoną. Jeśli ktoś ma ustawione powiadomienie na e-mail, to bardzo dobrze. Wyślę Wam pw, w razie gdyby coś miało się zmienić i gdy będzie Wasza kolej. Nie jestem pewien, czy już czas się żegnać, ale na wszelki wypadek dziękuję za tych kilka lat wspólnego grania. :d Granie w GoT-a na forum to byla świetna przygoda.


Wzajemnie, wielkie dzięki za wspólne granie:-).
 
     
eSzopiklon
[Usunięty]

Wysłany: Sob 26 Wrz, 2020   

Również dziękuję wszystkim za grę, nie tylko w tej partii, ale i we wszystkich poprzednich. Szkoda że forum kończy się w ten sposób, ale cóż, w ten sposób nie ma sensu dalej tego ciągnąć. Mam jednak nadzieję, że to tylko czasowe zawieszenie forum i jeszcze kiedyś wrócimy do gry tutaj w sensownych warunkach.
Na dniach wrzucę jeszcze dalszą część kroniki forum, coś na kształt kontynuacji tego, co zrobił kiedyś Martin, zrobiłem ją już jakiś czas temu i szkoda żeby się zmarnowała, niech zostanie dla potomnych w ramach ciekawostki :mrgreen:
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Wrz, 2020   

również wszystkim dziękuje za grę na forum. Wciąż będę moderował, więc jak są jakieś sprawy to piszcie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 13