galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2020 Plany Wydawnicze - Odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 03 Lut, 2020   ROK 2020 Plany Wydawnicze - Odpowiedzi na Wasze pytania

Styczeń to miesiąc, w którym najczęściej ustala się plany wydawnicze na cały rok. A przynajmniej już wiadomo co ma szansę się w nim ukazać. Wkrótce będziemy Was zresztą o nich informować tym bardziej, że plany mamy całkiem spore. I być może będziecie niektórymi nawet trochę zaskoczeni…

Jednak najpierw zajmijmy się pytaniami za poprzedni miesiąc:

DNZ -Dotyczy to wszelkich dodatków wydawanych w systemie DNZ zamawianych przez nas w FFG.

Nastąpiły tam zmiany związane z planowaniem i samą produkcją DNZ. Musimy się dowiedzieć wszystkich szczegółów i dopiero wtedy będziemy cokolwiek planowali. Generalnie jak wiecie do tej pory działało to z dużymi opóźnieniami i generalnie trudno było być z tego zadowolonym. Dostawało nam się od graczy a tymczasem nie mieliśmy na to żadnego wpływu.

Mam nadzieję, że za jakiś czas będziemy mieli wszystkie informacje i wtedy wrócimy do tematu DNZ.

S&S – Będzie możliwośc zamawiania dodatków zarówno w naszym sklepiku jak i u naszych partnerów handlowych.

W 2020r na pewno pojawi się sporo produktów z logo S&S

Posiadłość Szaleństwa – jakość figurek – Każda rzecz w dodrukach np. materiał użyty na karty, plansze ale także figurki może ulec zmianie. W przypadku pierwszych rzeczy może się tak stać przez to, że zostaje zmieniona fabryka w której jest dokonywany druk a fabryka mimo, że używa bardzo podobnych materiałów mogą się one minimalnie różnić. Z figurkami jest tak, że może zostać uszkodzona forma i wtedy jest robiona nowa a przy okazji dochodzi do zmian figurek. Lub FFG uznało, że w następnym dodruku będą już inne.

Nasze druki są wykonane tak jak druk w danym momencie jest wykonywana wersja danego produktu.

Podsumowując. Jeśli ktoś kupi dodatek X wykonany w 2018r to może się on po jakimiś parametrami różnić od dodatku z druku 2020r.

A jeśli chodzi o konkretne pytanie dotyczące ścieżki węża to nie mamy na ten temat informacji.


EXIT – Seria będzie jak najbardziej rozwijana. Myślę, że w tym roku sporo nadrobimy. Za jakiś czas podamy więcej szczegółów.


Imperium Atakuje - Aplikacja - Od dawna seria nie jest przez nas rozwijana i są małe szanse aby cokolwiek do niej wyszło więcej. Jest nią zbyt małe zainteresowanie. Dlatego nie planujemy tłumaczenia aplikacji. Już o tym pisaliśmy wcześniej. Wtedy kiedy pisaliśmy o braku innych wersji językowych, to ich nie było.
 
     
San
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Lut, 2020   

Zakładając że będzie kolejna fala DNZ to czy będziecie tłumaczyć ostatnie 4 H&MC do Descenta?

A jak wygląda sytuacja z tłumaczeniem aplikacji do Descenta?

Wiadomo kiedy można się spodziewać jakichś informacji na temat polskiej edycji Waste Knights z KS?
 
     
Gwalch
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Lut, 2020   

Przyklejcie ten temat, a odklejcie 2019, bo się ludzie będą mylić.
 
     
alpha70
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Lut, 2020   

Ja właśnie ten błąd popełniłem i odpowiedziałem w starym wątku dla 2019 roku. Wklejam więc pytania w już poprawnym wątku.

Poniższe gry są niedostępne na Waszej stronie. Czy jest szansa na dodruk, czy pozostaje szukanie gdzieś niedobitków po internecie lub z drugiej ręki?
    1. Descent 2 - Cień Nerekhall
    2. Eldritch Horror - Krainy snów
    3. Eldritch Horror - Miasta w gruzach
    4. Relic: Tajemnica Sektora Antian - Nemezis
    5. X-Wing 1.0 - niektóre statki
Co do X-Wing 1.0 to wiem, że jest wersja 2.0, ale tę przejął Rebel.
Pytanie czy Galakta ma możliwość dodruku poprzedniej wersji, czy jest to temat definitywnie zamknięty?

A tak przy okazji: "AH LCG - W szponach chaosu" - tego w ogóle nie ma na Waszej stronie, już nie
chodzi o wyzerowaną pozycję, ale brak tego dodatku przy przeglądaniu.
 
     
Arek001
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Lut, 2020   

Czy planujecie dodruk dodatku do Descenta - "Cień Nerekhall"?
 
     
miszczu666
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Lut, 2020   

Nie pozostaje mi nic innego, niż zapytać o to samo, co wyżej. Descent - Cień Nerekhall.
Czy w związku z zakończeniem rozwijania linii Descent przez FFG, oznacza to również zakończenie druków, czy jednak nadal będą pojawiać się dodruki podstawki / dodatków.

Czy macie może jakieś wewnętrzne słuchy, czy nadchodzi może pierwszy dodatek do Twilight imperium IV?
 
     
mizu
[Usunięty]

Wysłany: Sob 15 Lut, 2020   

Cześć :)
czy planujecie regularny dodruk Arkham Horror LCG czy tylko i wyłącznie już w formie DnŻ?
 
     
Western
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Lut, 2020   

Czy cykl Ered Mithrin do Władcy Pierścieni LCG będzie wydany w DNŻ?
 
     
Zorand
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Lut, 2020   

Dzień dobry, kiedy można się spodziewać druku dodatku Czas Oblężenia do This War of Mine? Nie ma go w planach wydawniczych (wydawało mi się że był wcześniej). Pozdrawiam
 
     
slawslom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Lut, 2020   

Dzień dobry,
myśleliście może o Quartermaster General?
 
     
Chrostek84
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Lut, 2020   

Czy wiadomo już coś więcej o zmianach związanych z drukiem na żądanie w FFG ?
Kiedy możemy spodziewać się kolejnej fali DnŻ ?
Czy jest szansa aby w kolejnej fali DnŻ znalazły się pojedyncze scenariusze:
The Ruins of Belegost i The Wizard's Quest lub najnowsze The Mines of Moria i Escape from Khazad-dûm ?

Czy jest może decyzja w sprawie wydania A Shadow in the East - w sklepiku FFG ma status out of stock więc zapewne niedługo będzie dodruk ?

O Koszmarne Talie już nie pytam. :sad:

Czy pojawiła się szansa na wydanie Omens of the Pharaoh jedynego niewydanego do tej pory produktu z serii Arkham Files ?

Czy wydacie Fallout Atomic Bonds ?

P.S. Moim marzeniem jest , aby odpowiedź na wszystkie moje zadane pytania brzmiała: TAK :smile:
 
     
yadyam
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Lut, 2020   

Czy planujecie na bieżąco wydawać wszystko, co dotyczy Horror W Arkham LCG? Mam na myśli kolejne cykle, scenariusze standalone (Blob ?!?), Powroty? Czy którykolwiek z produktów HwA LCG cieszy się mniejszą popularnością i wahacie się z kontynuacją
 
     
mizu
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Lut, 2020   

Planujecie jakieś promocje na zestawy figurkowe do Imperium atakuje? :)
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Lut, 2020   

mizu napisał/a:
Planujecie jakieś promocje na zestawy figurkowe do Imperium atakuje? :)


Skoro IA umarło i jak napisali kilka postów wyżej nie wspierają go bo jest zbyt małe zainteresowanie to raczej nic nowego się raczej nie pokaże.
 
     
alpha70
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Lut, 2020   

AH LCG PL - Wiemy już, że:
a) dodruki dużych dodatków (Deluxe) są w druku normalnym,
b) dodruki małych dodatków - w druku na żądanie (DnŻ).

A jak sprawa wygląda w przypadku dodruków "Powrót do ... "?
Czy dodruk będzie normalny, czy DnŻ?

Relic: Tajemnica Sektora Antian - Nemesis - Czy jest w planach dodruk tego dodatku?

Descent PL oraz Eldritch Horror PL - Jakie są losy dodruków? Są planowane, czy już koniec?

Star Wars: Imperium atakuje - Czy duże dodatki będą dodrukowane w razie gdyby zniknęły?
To pytanie jest dla mnie ważne, bo tę grę zostawiam na sam koniec mojej kolekcji, więc chciałbym wiedzieć jak zaplanować zakupy.

Odnośnie wszystkich powyższych pytań:
Nie pytam o daty, tylko o to czy dodruki są w ogóle w planach (planach FFG oraz planach Galakty).
Zakładamy, że FFG ma w planach dodruki międzynarodowe, ale jakie jest stanowisko Galakty?
A może wiadomo już, dodruków których gier FFG na 100% nie ma w planach?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 14