galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2019 - Plany wydawnicze - odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
nostromo07 

Wysłany: Nie 02 Cze, 2019   

Czy wiadomo kiedy w tym roku można spodziewać się dodruku Twilight Imperium?

Chrostek84 

Wysłany: Pon 03 Cze, 2019   

psborsuk napisał/a:
Kiedy będzie kolejny druk na żądanie?
Kiedy w końcu będzie wydany scenariusz do WP lcg "Ruiny Belegostu"?

Dołączam do tych pytań.
Czy będzie wydany po polsku Omens of the Pharaoh i A Shadow in the East ?

alpha70 

Ja również dołączam do prośby o (do)druk w wersji PL:

1. Elder Sign:
Kod:
a) Omens of the Pharaoh

2. Eldritch Horror:
Kod:
a) te dodatki, które są na wyczerpaniu lub już się wyczerpały, bo nie zdążę wszystkiego naraz kupić przed zniknięciem

3. The Lord of the Rings LCG:
Kod:
a) The Ruins of Belegost (uMEC63)
b) Attack on Dol Guldur (uMEC74)
c) The Wizard's Quest (uMEC75)
d) The Woodland Realm (uMEC76)
e) A Shadow in the East (MEC77)
f) koszmarne talie, które jeszcze nie były wydane w wersji PL

4. Descent 2
Kod:
a) Hero and Monster Collections - kolejne zestawy, bo 3 w wersji PL to mało
b) Lieutenant Miniatures - praktycznie wyzerowało je, a chciałbym uzupełnić te figurki

Pozdrawiam

Baloosh

A mnie jeszcze interesuje tegoroczny Fellowship - czy planujecie kontynuować tradycję wydawania polskich zestawów?

psborsuk 

Baloosh napisał/a:
A mnie jeszcze interesuje tegoroczny Fellowship - czy planujecie kontynuować tradycję wydawania polskich zestawów?

Podbijam.

alpha70 - koszmarne talie z WP są zarzucone, raczej ostatecznie patrząc na politykę wydawania tej gry.

alpha70 

OK, ale czy w takim razie DnŻ w formie wcześniejszych zapisów nie dałby rady?

Ileś osób się deklaruje i wtedy wydruk dla nich, a cena zależna od ilości osób. Dać jakiś czas, i zobaczyć ile chętnych. Na podstawie ilości chętnych wyliczyć cenę i zrobić ankietę, czy wszyscy się zgadzają. Jeżeli nie, to nie, a jeżeli tak, to wydruk DnŻ. Działa to w ten sposób, czy też nie?

YoYo

1y poniedzialek miesiaca i nie ma uaktualnienia co sie dzieje?
Jest takie slowko - konsekwencja :wink: .

Fisk

Wysłany: Wto 04 Cze, 2019   

1. Imperium Atakuje:
a) kiedy możemy spodziewać się aktualizacji FAQ, uwzględniającej wydane przez galaktę dodatki?
b) czy podobnie jak w przypadku poprawionych kart do dodatku W sercu imperium (http://galakta.pl/poprawione-karty-do-imperium-atakuje-w-sercu-imperium/) możemy liczyć na poprawione (wg erraty) karty do podstawowej wersji gry tj. Oficer Imperialny, Imperialny Gwardzista i Rebeliancki Sabotażysta choćby w wersji do samodzielnego wydruku?

2. Runewars: Banners of War - czy są jakiekolwiek szanse na wydanie tego dodatku?

3. Battlestar Galactica - dział na forum. Wiem, że nie do końca w temacie, ale z uwagi na brak działu stricte technicznego pozostaje mi tylko tutaj zapytać: czy jest możliwość przywrócenia tego działu? Jeden z najliczniejszych w posty działów ot tak zniknął, a szkoda bo zawierał mnóstwo cennych informacji.

Pan P 

Nie ma zapowiedzi ?

psborsuk 

alpha70 napisał/a:
OK, ale czy w takim razie DnŻ w formie wcześniejszych zapisów nie dałby rady?

Ileś osób się deklaruje i wtedy wydruk dla nich, a cena zależna od ilości osób. Dać jakiś czas, i zobaczyć ile chętnych. Na podstawie ilości chętnych wyliczyć cenę i zrobić ankietę, czy wszyscy się zgadzają. Jeżeli nie, to nie, a jeżeli tak, to wydruk DnŻ. Działa to w ten sposób, czy też nie?

Chyba już to było kiedyś wałkowane. I najwidoczniej nie działa, skoro nie jest wprowadzony.

Ndl 

Descent DnŻ. GALAKTO! Miesiąc temu nie było żadnego info o nim, pomimo pytań. Nic też nie wiadomo o waszej rezygnacji/pracach i nic nie pojawiło się w aktualnościach. Proszę o wytłumaczenie!

A co do pytań:
-co z tłumaczeniami Descent H&M?
-co z nowym dodatkiem? Mam nadzieję, że pomimo zapewnień, nie porzuciliście Descenta?
-co z tłumaczeniem aplikacji?

Pytało o to co najmniej 6-7 osób w tym temacie, od waszych ostatnich wiadomości, a ponieważ miesiąc temu milczeliście, mam nadzieję, że teraz nam to wyjaśnicie!

D.W.
Galakta

Dobry wieczór,

Mam nadzieję, że wybaczycie jednodniowe opóźnienie ale dopiero dzisiaj jestem pierwszy dzień w pracy po urlopie. Ale prawdą jest, że pierwszy poniedziałek miesiąca to już pewna tradycja.

Wojna o Pierścień – dodatki

- są w planach. Więcej szczegółów podamy jak będzie wszystko uzgodnione.

Twilight Imperium

- Myślę, że pod koniec tego roku. Tutaj możemy tylko czekać.

Władca Pierścieni LCG

- Było kilka pytań na temat tej serii. Tak jak wcześniej informowaliśmy będziemy zbierać zapisy DNZ na nowy cykl. Czy coś jeszcze zobaczymy.

- Jeśli chodzi o dodruki dużych dodatków na chwilę obecną nie są planowane tak jak i druk najnowszego dużego dodatku.

- Koszmarne talie – tutaj nie ma żadnych szans abyśmy do nich wrócili i zrobili nowe. Od wydania ostatnich i przedostatnich produktów w ciągu ponad 2 lat sprzedało się po około 50 szt każdego z nich. Nawet jeśli to jest DNZ to musimy i tak znacznie więcej wydrukować. Nie mówiąc już o kosztach tłumaczeń, przygotowania plików itp.. W pewnym momencie trzeba powiedzieć stop…

Elder Sign

Omens of the Pharaoh – w chwili obecnej nie jest planowany.

Eldritch Horror

Dodruki dodatków będą w miarę możliwości i dodruków międzynarodowych. Oczywiście o ile też ich warunki będą dobre.

Descent 2

Przy najbliższym zbieraniu zamówień na DNZ pojawią się nowe produkty.

Imperium Atakuje

FAQ - w chwili obecnej nie mogę zadeklarować terminu.

Runewars: Banners of War

Nie ma szans.

Battlestar Galactica

Z tego co mi przekazano raczej nie ma szansy na odzyskanie tego tematu. Ale musze to potwierdzić jeszcze.

DNZ

Będziemy zbierać zapisy w czerwcu/lipcu. Dokładne informacje w terminie późniejszym.

Wacho 

WP LCG - serio? Już to kiedyś przerabialiśmy... nie wydacie najnowszego dużego dodatku ? szkoda, że "nagle" macie starych klientów w du..e... - o młodych nie wspomnę (patrz Czarni Jeźdźcy).
Trudno, trzeba będzie zejść do podziemia... całe szczęście, że najnowszą grę z tego uniwersum wydaje konkurencja...

bellatrix850 

Wysłany: Sro 05 Cze, 2019   

Ogólnie dobry miesiąc, nie wiemy, nie wiemy, nie będzie.
Z FAQ też łaskę wam robimy.

Do takiego Przeznaczenia instrukcja jest już 1.9, tutaj dalej 1.4. Sami powiedzcie jaki jest sens kupowania tego po polsku?
Jasne, jeśli liczy się na to, że gry nam zejdą bo dziecko zobaczy na półce i mama mu kupi, no to ok, ale z takim podejściem nie ma się co dziwić, że każda kolejna linia jest zamykana.

A będzie pewnie tylko gorzej, bo dodruki Runebauda chyba na wszystko nie zarobią.

markes

Wysłany: Sro 05 Cze, 2019   

z władcą LCG robi się coraz większa lipa, a zapomina się, że to Władca Pierścieni LCG, to nie jest Android, LEGENDA Pięciu Kręgów,WARHAMMER 40 000 czy gra o tron, to jest WŁADCA PIERŚCIENI - ta nazwa ma swoją wartość w Polsce :) w porównaniu do innych tytułów, a nie dodrukowanie hobbitów, czarnych i już jak widać droga mrocznieje spowoduje że nikt nowy w to nie wejdzie, ci co mają trochę a chcą więcej też nie wejdą w tą grę dalej, a starzy już wiedzą, że koszmarnych nie będzie, najnowszego dużego niby na razie nie, pojedyńcze scenariusze też jakoś pomału się o nich nie mówi pozytywnie, a zapisy na nowy cykl coraz się odwleka, a zostały dwa, no i zaraz się będą pojawiały scenariusze do rozszerzenia którego u nas raczej nie będzie
przypominam, to jest WłADCA - filmy, książki, Lego, zawsze będzie się o tym mówiło, więc zamykać już pora ? to co się w tej Polsce opłaca ?

Odpowiedz do tematu