galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
A więc jednak Ffg nie porzuciło Descenta.
Autor Wiadomość
Krzysiek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lut, 2019   

kozakkube napisał/a:
Ale tlumaczenie fanowskie nic ich nie bedzie kosztowac po za sprawdzeniem poprawnosci. sytuacja Win/Win
A, zrozumiałem że o co innego chodzi.
Tu wchodzą niestety idiotyczne problemy prawne i trochę problemów logistycznych.
Aczkolwiek jestem pewien że przy odrobinie chęci dałoby się ten temat ruszyć z miejsca. Finansowanie społecznościowe już okrzepło w naszej kulturze, teraz czas na tłumaczenia społecznościowe. :-)
 
     
Szpak19
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lut, 2019   

podpinam się. Jeśli kampanie w apce będą regularnie tłumaczone wciągam Descenta wraz z dodatkami :)
 
     
kozakkube
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Mar, 2019   

Berni77 napisał/a:
Napisz i daj znać jaki odzew będzie :)



Fantasy Flight Games napisał/a:
We really appreciate your enthusiasm for Road to Legend and your offer to finish the translation! However, we are still working with partners in Poland to get translation of the app finished, so we won’t need your help at this time.



Hopefully, you should hear some news about further translation soon!


No niestety FFG liczy ze Galakta wyciagnie reke z nocnika i wezmie sie za to.
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Mar, 2019   

Przez rok wydawnictwo trzymało tą rękę głęboko w dupie więc pewnie niewiele się zmieni pomimo czarów z ich strony i zapewnień.
Tak jak kiedyś pisałem - muszą komuś zapłacić za tłumaczenie, a z biznesowego punktu widzenia uważają, że na apce nie zarobią więc ją olali.
 
     
Tomek2019
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Mar, 2019   

Wydaje mi się że jeżeli Galakta by odpuściła kontynuację tłumaczenia to by o tym napisali jak w przypadku IA,wyłożyli kawę na ławę i wszystko było jasne.
Ja wierzę że niedługo będziemy się cieszyć spolszczeniem reszty zawartości.
O swoich klientów trzeba dbać , olewanie i ściemnianie jest niedopuszczalne.
☺️
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Mar, 2019   

Podobno:

Cytat:
Dzisiaj chcemy się z Wami podzielić informacją dotyczącą projektów w ramach linii Descent: Wędrówki w mroku.
Trwają prace m.in. nad rozszerzeniem Zaginione Legendy w ramach oferty Druk na Żądanie, a w drugim kwartale tego roku do aplikacji trafi nowa kampania “Ziarna zepsucia”


Ale niestety Galakcie w temacie appki nie wierze po prostu patrzac na jej tlumaczenia powodow i wymyslaniu trudnosci, z ktorymi zwykly Kowalski uporalby sie w miesiac maksymalnie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13