galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tworze scenariusz do 2 edycji. Miasto we mgle (v.1.2)
Autor Wiadomość
gruszkin
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Maj, 2018   Tworze scenariusz do 2 edycji. Miasto we mgle (v.1.2)

Witam, własnie testuje swój własny scenariusz stworzony w programie Valkyrie, ale chętnie bym posłuchał osób które by go przegrały i przetestowały, napisały mi o błędach, bug'ach, trudności i czy jest ciekawy ;p.

Potrzebny będzie program Valkyrie działa on niemal dokładnie tak samo jak oficjalna aplikacja(trzeba mieć też zainstalowaną oryginalną app) Program

Można go zainstalować na Androidzie i na Pc, chyba nawet też na macu.

Moje własne wideo jak to mniej więcej wygląda Film


Jest to wersja beta, wszelkie błędy, literówki będą na bieżąco naprawiane.
Piszcie w postach.

Edit 24.03.19
Wszystkie moje scenariusze są już dostępne z poziomu aplikacji nie trzeba już ich nigdzie dodawać, wystarczy je ściągnąć będąc w aplikacji
Ostatnio zmieniony przez gruszkin Nie 24 Mar, 2019, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
bleble630
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Lis, 2018   

Czy ten scenariusz wymaga wszystkich dodatków? Zainstalowałem go, pokazuje mi, że muszę mieć wszystkie dodatki.
 
     
Szpak19
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Lis, 2018   

Bardzo fajnie, że ktoś się bierze za coś takiego - Jesteś kozak! :)
nie mam teraz zbytnio czasu ale w przyszłości na pewno zgram sobie program i zlukam twój scenariusz :)
 
     
gruszkin
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Lis, 2018   

Witam, dawno tu nie zaglądałem, przez małe zainteresowanie. Scenariusz już jest mocno ulepszony w wolnej chwili wrzucę najnowszą wersję. Tak niestety gdy go tworzyłem to nie pomyślałem ze większość graczy nie ma wszystkich dodatków ;p. 2 Etap jest już tak gdzieś 2 60% gotowy. Tworze też 2 kolejne mapy "Przeklęty Las" i scenariusz z roboczą nazwą zagubieni staram się już w nowych scenariuszach stosować mniej dodatków. Postaram się też w "Miasto we mgle" zaznaczyć które dodatki są faktycznie potrzebne a które zaznaczyłem bo porostu je wszystkie miałem fizycznie, ale wydaje mi się ze na pewno nie potrzeba wszystkich. Pozdrawiam
 
     
beszcza
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Mar, 2019   

i jak wygląda temat? Dokończyłeś scenariusze ?:)
 
     
Yuri
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Mar, 2019   

Jestem pewny, że więcej osób jak ja czeka tutaj na finał czając się w ciemności :)
 
     
gruszkin
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Mar, 2019   

Witam. Scenariusz jest już nawet dostępny z poziomu głównej aplikacji, tzn na tą chwile jest jeszcze dodawany.
Poprawiłem sporo błędów, kilka sporych jak brak nagrody w jednym zadaniu, i nie wymaga już takiej niedorzecznej ilości dodatków.
Etap 2 wyjdzie za 2 dni najprawdopodobniej w sobotę, postaram się żeby był dostępny od razu z poziomu aplikacji do ściągnięcia.
Pozdrawiam.
 
     
Yuri
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Mar, 2019   

A może warto by wrzucić również wersję dla wszystkich dodatków ? Niektórzy posiadają i chętnie skorzystają z różnorodności :) Pytam tylko, bo nie wiem ile to więcej pracy w edytorze.

Dzięki za czas! Postaram się niedługo sprawdzić ze znajomymi :)
 
     
gruszkin
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Mar, 2019   

Etap 2 Już oficjalnie dostępny. Mam nadzieję że się spodoba.
 
     
beszcza
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Mar, 2019   

Kurde trochę lipa bo mam podstawkę 2 edycję plus 3 polskie dodatki do 2 edycji i w Twój scenariusz nie mogę grać :(
 
     
gruszkin
[Usunięty]

Wysłany: Nie 31 Mar, 2019   

Jakiego dodatku ci brakuje? Możliwe że to np tylko jeden kafelek albo monster
 
     
bleble630
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Kwi, 2019   

Jak dla mnie to powinna być również wersja tylko podstawowa, bez żadnych dodatków, z taką wersją nikt nie będzie miał problemu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14