galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Warto inwestować / jest sens zaczynać ??
Autor Wiadomość
Arni761
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Mar, 2019   Warto inwestować / jest sens zaczynać ??

Witam
Interesuje mnie ta gra, lecz w każdym sklepie brakuje do niej dodatków. Moje pytanie jak w temacie, czy warto zaczynać skoro nie ma sporo małych dodatków i paru dużych? Czy w tej grze jest tak że jak np : jest duży dodatek a do niego parę małych i np nie ma 4tego małego dodatku z kolei to już nie ma sensu w ogóle przechodzić tej kampanii?? Czy te dodatki są jakoś ze sobą powiązane, czy może każdy dodatek to zupełnie inna historia i można ogrywać co się chce? W AH lcg jest tak, że się zapisuje postęp między małymi dodatkami co daje nam małe bonusy, a jak jest tutaj? I czy w ogóle są planowane jakieś dodruki tych dodatków?
Dziwi mnie ze galakta tym się nie zajmie, nie wiem, nie mają języka czy co, żeby zapytać i dać odpowiedź ludziom. Zamiast tego odpowiadają tylko : nie wiemy co ma w planach ffg, jak się dowiemy to o tym napiszemy. "Jak się dowiemy" - ale czy w ogóle pytają??
Dzieki z góry za odpowiedź 🤘
 
     
Radziol88
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Mar, 2019   

Jak przebolejesz luki, to warto.
Nie ma zasadniczo żadnego zapisywania pomiędzy scenariuszami.
Schemat jest taki:
Podstawka + 6 małych dodatków (pierwszy cykl).
Potem duży dodatek + 6 powiązanych małych dodatków oraz samodzielne dodatki (małe w druku na żądanie i duże z serii sagi).

Małe dodatki do niczego się nie przydadzą bez powiązanego dużego dodatku, ale w drugą stronę to tylko trochę kart niewykorzystanych. No chyba że bardzo by ci zależało na kilku kartach gracza z małego, to talia scenariusza by była niewykorzystana.

Najgorzej mieć luki w sadze, ale grać się da.
 
     
Arni761
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Mar, 2019   

No to wychodzi na to że jest jak w AH lcg, 1 duży dodatek i 6 małych i znów jeden duży i 6 małych... Szkoda, może bym w to wszedł jednak nie lubię mieć braków, jak już w coś inwestować to konkretnie i żeby było wszystko a nie wyrywczo jakieś tam dodatki 😖 szkoda. Dzięki 😊
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 14