galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie o dalsze losy Gry o Tron LCG (2ed)?
Autor Wiadomość
Isha
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Gru, 2018   Pytanie o dalsze losy Gry o Tron LCG (2ed)?

Witam serdecznie.

Chciałem się dowiedzieć co z dalszymi losami Gry o Tron LCG (2ed)? Gdyż od ostatniego wydanego pakietu kart minęło sporo czasu... Posiadam wszystkie do tej pory wydane pakiety kart lecz czuję niedosyt ponieważ brakuje mi dużych rozszerzeń do rodów Baratheon,Targaryen i Greyjoy nie chodzi mi już o cykle ale miło by było gdyby jeszcze chociaż ze dwa zostały wydane, wszędzie szukałem już informacji na ten temat ale nigdzie niczego nie znalazłem dlatego piszę tego posta właśnie tutaj... I takie moje pytanie czy będą wydawane nowe pakiety kart do Gry o Tron LCG (2ed)? A zwłaszcza 3 ostatnie brakujące duże rozszerzenia do wyżej wymienionych rodów? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Pozdrawiam.
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Sty, 2019   

Galakta przestała wydawać grę o tron po polsku. trzeba szuka angielskich wersji
 
     
Isha
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Sty, 2019   

Witam.

O ktoś był taki miły i odpowiedział na mój post... Dziękuje. Sprawdziłem to i rzeczywiście Galakta dalej wydaje Grę o Tron LCG (2ed) lecz tylko w języku angielskim to smutne. Czuję się zwiedzony pewnie nie tylko ja gdyż nie tylko ja w tę grę inwestowałem. Nie rozumiem decyzji wydawcy a mimo wszystkiego chciałbym wiedzieć dlaczego tak z dnia na dzień można rzecz przestali kontynuować wydawanie Gry o Tron LCG (2ed) w języku polskim. Czuję się tak jak bym wydał pieniądze na produkt który jest niekompletny. Najgorsze w tym że wydawca nie poinformował o dalszych losach gry to po prostu wygląda tak jak gdyby mieli gdzieś ludzi kupujących ich produkty tak się nie robi to nie w porządku. Chociaż mam gorącą nadzieje że to przejściowe i jednak postanowią wydać do końca Grę o Tron LCG (2ed) w polskiej wersji językowej.

Pozdrawiam.
 
     
Corran
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Mar, 2019   

Informacje były i pojawiały się nie tylko w oficjalnych komunikatach Galakty, ale także na licznych forach związanych z grami. To wówczas zaczęły się wielkie promocje na polskie zestawy.
I nie licz na to, że Galakta zmieni zdanie. Na pewno nie wydadzą kolejnych zestawów (wersję angielska wydaje FFG, a nie Galakta).
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13