galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Descent: Kruczy Dwór
Autor Wiadomość
pitee
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Lut, 2019   Descent: Kruczy Dwór

Cześć,

Z racji tego, że pewnie nie ma co liczyć na dodruk...

Kupię dodatek do gry Descent: Kruczy Dwór (PL)
Oczywiście w jak najlepszym stanie , ze wszystkimi oryginalnymi elementami, nieuszkodzone figurki, karty itp.

Są w internecie wersje angielskie, ale to ostateczność.
Może ktoś nie potrzebuje :)
 
     
ashur
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Lut, 2019   

Czyli nie ma szans, ze galakta zrobi dodruk? Troche slabo :/
 
     
pitee
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Lut, 2019   

No pewnie nie, a mogli by zyskać sporo na tym bo jest popyt dla tego dodatku. Innych dodatków jest od groma w wielu sklepach, nie wiem czemu ten się wyczerpał skoro jest piątym rozszerzeniem podstawki.

Ostatnie wersja PL jest w licytacji na allegro i już ma cenę 415 PLN.
Bez urazy, nie chcę obrażać nikogo, ale ludzie mają chyba coś nie po kolei w głowie żeby tyle kasy dać za ostatni egzemplarz w PL, skoro za 120-140 PLN można sprowadzić wersję angielską. Instrukcja jest w j. polskim dostępna, karty itp. to mały pikuś żeby sobie je przetłumaczyć.
Trochę trudniej z mini kampanią, ale jak się poszuka i popyta to dostanie się skan w j. polskim (postaram się załatwić). To że będą 2 języki nie sprawi że rozgrywka będzie gorsza. A jak ktoś jest na bakier z j.ang to nawet google tłumacz wystarczy :)

Ja w zasadzie wykupiłem już wszystkie Lieutenant Packi (a one są tylko w Ang, można dodruki kart kupić w PL, jeszcze są), część z kraju, część sprowadzałem (W tym ostatniego dostępnego Alrica). Dodatków do gry większości nie mam ale zapasów w wersji PL jest dużo więc zostawiam je na koniec. Teraz na celowniku mam zestawy Hero & Monsters Collection. Niedługo będę miał całą kolekcję Descent II edycja. Na sam koniec zostawiam malowanie figurek.

Na szczęście FFG nie zostawiło fanów na lodzie, wpiszcie sobie w wyszukiwarkę descent:
https://www.fantasyflightgames.com/en/upcoming/
Uprzedzając pytania, pewnie do PL nie trafią te reprinty, ale może znajdą się jacyś chętni importerzy...
 
     
DanielRk
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Lut, 2019   

Właśnie zakończyła się aukcja https://allegro.pl/oferta/gra-planszowa-descent-kruczy-dwor-7853449379

676zł... szaleństwo

Sam posiadam wersję angielską i szukam polskich skanów.
 
     
pitee
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Lut, 2019   

No szaleństwo, w sumie pewnie był jeden może dwóch zainteresowanych a reszta to kumple którzy podbijali stawkę do góry. Janusze biznesu :)

Co do tłumaczenia, postaram się coś załatwić :) wierzę, że są ludzie dobrego serca :)
 
     
LechJ
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Lut, 2019   

Cóż mogę powiedzieć. Szczerze chciałem kupić ten dodatek i zostałem niestety w ostatnich sekundach przelicytowany. Na szczęście udało mi się trafić jeszcze jeden egzemplarz i jest on w drodze 😎
Btw, zgadzam się z tym ze ta cena to przegięcie, ale co poradzic jeśli chce się mieć ostatni egzemplarz Kruczego Dworu
 
     
LechJ
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Lut, 2019   

A co do przegiecia z ceną..
Obczajcie to:
https://www.ebay.pl/itm/D...P-/122831388745
 
     
pitee
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Mar, 2019   

To nikt nie podzieli się skanami do wersji PL? A może ktoś zrobi skany do wersji ENG, ja chętnie przetłumaczę , dodam trochę photoshopa i kampania/karty będą wyglądały jak oryginalne z wersji PL.
 
     
pitee
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Maj, 2019   

I właśnie doczekaliśmy się wielkiej chwili:

http://galakta.pl/plany-w...wnicze-dodruki/

Kruczy Dwór w dodrukach! Dziękujemy Galakto!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13