galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Catan - wersje dodatków dla 3-4 i 5-6 graczy
Autor Wiadomość
Szmida
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Sty, 2019   Catan - wersje dodatków dla 3-4 i 5-6 graczy

Witam serdecznie wszystkich graczy,

od kilku lat jestem szczęśliwym posiadaczem gry planszowej Catan. Obecnie jestem zainteresowany kupnem jednego z dodatków, lecz zastanawia mnie pewna rzecz.

Mianowicie, jeżeli posiadam podstawową wersję gry dla 3-4 osób to czy kupując któryś z dodatków w wersji dla 5-6 graczy, ile właściwie osób będzie mogło grać jednocześnie, 3-4 czy 5-6? A może muszę kupić dodatek w wersji dla 3-4 graczy, ponieważ ten dla 5-6 nie będzie kompatybilny z podstawową wersja gry dla 3-4 graczy? Lub może kupić rozszerzenie dla 5-6 graczy dla podstawowej wersji gry i dopiero wtedy kupować dodatki dla większej ilości osób? Jak to wszystko właściwie wygląda i co będzie szło w parze z czym?

Proszę o w miarę klarowną odpowiedź.

Pozdrawiam
DC
 
     
Radziol88
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Sty, 2019   

Bazowe wersje Catana i dodatków pozwalają na grę tylko w 3-4 graczy.
Aby grać z dowolnym zestawem dodatków w 5-6 graczy potrzeba wszystkiego zarówno na 3-4 jak i 5-6 graczy dla każdego z nich i gry podstawowej i wszystkich dodatków.
 
     
Szmida
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Sty, 2019   

Radziol88 napisał/a:
Bazowe wersje Catana i dodatków pozwalają na grę tylko w 3-4 graczy.
Aby grać z dowolnym zestawem dodatków w 5-6 graczy potrzeba wszystkiego zarówno na 3-4 jak i 5-6 graczy dla każdego z nich i gry podstawowej i wszystkich dodatków.


Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedź! Wydawało mi się to bardziej skomplikowane więc się trochę pogubiłem w tym wszystkim.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13