galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Parę kwestii dotyczących "Horror w Argham"
Autor Wiadomość
Amisz
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Lip, 2018   Parę kwestii dotyczących "Horror w Argham"

najpierw napiszę, że bawię się sam, losuje 4 poszukiwaczy i steruję każdym

mam takie spostrzeżenie, że wśród badaczy musi być różnorodność jak wszyscy mają małą poczytalność to nie da się korzystać z zaklęć a to przecież wielki aspekt gry

chciałem zapytać czy gdy poszukiwać idzie do szpitala to traci także połowę przedmiotów które są jako jego podstawowy ekwipunek?

osobiście uważam, że gra jest bardzo fajna tylko jak się gra, żeby zapieczętować bramy bo przedwiecznego bardzo łatwo pokonać... gdy się obudzi nie o to tu chodzi, żeby wyczekiwać i się zbroić mniejsza radość z takiej gry

każdy kto grał zgodzi się, że najważniejsze jest mieć błogosławieństwo bo jak się trafi na przekleństwo to jest kaplica...
 
     
Szpak19
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Lip, 2018   

faktem jest, że błogosławieństwo + dubeltówka dają niezłego kopa.
wiadomo, ze gra się przyjemniej kiedy gracze skupiają się na zamykaniu bram ale nawet kiedy koksujemy się pod przedwiecznego on wcale nie jest taki prosty do ubicia (jeszcze zależy który). Zlukaj dobrze zasady 'walki z przedwiecznym" może źle coś robisz.
Sam kierujesz 4 badaczami??? miazga :P :P :P
 
     
Amisz
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Lip, 2018   

nie na pewno dobrze gram, tylko miałem trochę szczęście bo wszyscy mieli akurat błogosławieństwo :)

a ty jak grasz sam czy z kimś? fajnie się samemu gra nawet dodatek sobie kupiłem

jeszcze nie obczaiłem czy opłaca się mieć zastępce szeryfa

trzeba mieć trochę szczęścia i nie chodzi mi tu nawet o rzuty kością tylko o karty mitów
 
     
Szpak19
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lip, 2018   

podczas nauki gry grałem kilka gier solo, później już tylko ze znajomymi. Obecnie męczę posiadłość szaleństwa 2. Ale niebawem wrócę, będę musiał przetestować dodatki których jeszcze nie rozpakowałem :D
 
     
BalaamX
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Paź, 2018   odp

Hej,

Podstawowy ekwipunek dostajesz na początku gry, ale wciąż jest to ekwipunek i teksty w instrukcji lub na kartach, mówiące o ekwipunku, odnoszą się również do tych kart.
W związku z powyższym, jeżeli gra nakazuje Ci odrzucić połowę kart ekwipunku lub innych to odrzucasz połowę tych kart (uwzględniasz wszystkie karty ekwipunku jakie posiadasz, łącznie z tymi, które dostajesz na początku gry).

Jeśli się mylę, niech ktoś mnie poprawi.

pozdrawiam
 
     
Szpak19
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Paź, 2018   

Wydaje mi się, ze uwzględniasz również ekwipunek podstawowy "startowy".
Ale dla pewności możesz sprawdzić czy w FAQ jest gdzieś o tym mowa. Oraz sprawdź dokładnie instrukcję, czy podstawowy ekwipunek jest zawsze wyrażany jako ten podstawowy?
 
     
alpha70
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Paź, 2018   

Może w Argham jest inaczej niż w Arkham :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13