galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2018 - Plany wydawnicze - odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
Ndl 

Wysłany: Czw 05 Lip, 2018   

Berni77 napisał/a:
psborsuk napisał/a:

...Skoro tak uważnie czytacie nasze komentarze, to liczę na szybką i co najważniejsze rzetelną odpowiedź na powyższe pytania. Choć, prawdę mówiąc, oczekuję kolejnego zlania tematu, jak już wiele razy praktykowaliście...

To miesiąc albo i dłużej poczekasz na jakąkolwiek odpowiedź (lub jej brak) :)

No właśnie to czekanie na brak jakiejkolwiek odpowiedzi na pytania jest irytujące...

Nokturn

Brawo za rozwiązanie z Arkham LCG!!!

warlock

Galakto, podstawka Wojny o Pierścień powoli znika ze sklepów (ceny już podskoczyły do 300+ zł). Czy planujecie dodruk tej gry? A jeśli tak, to czy macie możliwość poprawki błędów na kartach i w instrukcji?

Merrox 
Darth

Wysłany: Wto 10 Lip, 2018   

A czy na tą karciankę jest szansa?
https://www.warhammerchampions.com/

groan 

Wysłany: Wto 10 Lip, 2018   

Michal napisał/a:

Znak Starszych Bogów
Musimy przekazać, że ze względu na podniesione minimum produkcyjne polska wersja dodatku Omens of the Pharaoh nie ukaże się w pierwszym druku. Czekamy na wieści o ewentualnym dodruku oraz o warunkach przygotowania wówczas wersji PL.

Mając całą serię tej gry w wersji PL, zmusiliście mnie do kupna wersji angielskiej. Wielkie rozczarowanie.

sonofthewild 

Wysłany: Sro 11 Lip, 2018   

warlock napisał/a:
Galakto, podstawka Wojny o Pierścień powoli znika ze sklepów (ceny już podskoczyły do 300+ zł). Czy planujecie dodruk tej gry? A jeśli tak, to czy macie możliwość poprawki błędów na kartach i w instrukcji?

przyłączam się, aby na dodruku gry poprawić od razu błędy, jest spory do tego już FAQ 'wydany' przez rodzimą społeczność.

yarzab 

Wysłany: Czw 12 Lip, 2018   

Na stronie FFG pojawiła się informacja o dodruku dodatku do Kosmicznych Spotkań "Cosmic Incursion". Pytanie brzmi: czy się podpinacie? :wink:

Dzięki i pozdrawiam

jediwolf

Wysłany: Pią 13 Lip, 2018   

Miałem odłożone 1200zł na Imperium Atakuje. Całe szczęście, że przeczytałem, iż galakta jak to standardowo u nich już bywa wycofuje się z tłumaczeń. Bardzo dobrze. Od dzisiaj gry ze stajni FFG kupuję już tylko w języku angielskim. Raz mnie zrobili na szaro z SW LCG, Potem Netrunner, a tera bym się wy****ł na Imperium.

Ciekawe kiedy rzucą info, że rezygnują z Eldritcha i Descenta.

Jeszcze parę lat Galakto i umrzecie śmiercią naturalną. I wcale mi was żal nie będzie.

WolekMKB 

Galakta być możę już ma problemy (finansowe), więc kwestia czasu,aż Rebel lub inny większy wydawca przejmie ich.
Już oddała Rebelowi 2ed Xwinga, ma problem z dodrukami i wywiązywaniem się ze swoich wcześniejszych deklaracji. Już nawet nie poświęcają miejsca na informacje o tłumaczeniach aplikacji, tak jak to kiedyś.
Szkoda, ale tak mi to wygląda.

jediwolf

No to może lepszym wyjściem byłoby połączenie się z Rebelem? Rebel nie może polonizować dodatków, do których jeszcze prawa posiada galakta. Więc może połączyć siły?

WolekMKB 

no dokladnie dlateo nie ma juz dodruków i nowych dodatków..bedzie nie przejecie bo to zle brzmi alepolaczenie sil...ot marketing

oinek 

Wysłany: Sob 14 Lip, 2018   

Rebel powiedział że linie do których licencję ma Galakta to będą je mieć nowe pozycje będzie brać Rebel jak będzie widział potencjał. W LCG od Rebela nie ma co wierzyć. Linie które są otwarte u Galakty tez Rebel nie będzie przejmować. Także przyszłość pokaże jak to będzie dalej wyglądać.

schwimmen 

Wysłany: Sob 14 Lip, 2018   

Są w ogóle jakieś wieści, albo jakieś małe szanse o dodruku horror w arkham - widmo nad insmouth oraz mgły nad kingsport?

Darku 
Darku

Wysłany: Nie 15 Lip, 2018   

Co z dalszym tłumaczeniem aplikacji do Descenta?

z2a4k

Wysłany: Nie 15 Lip, 2018   

Descent jest już zamkniętą serią, bardzo ucieszyłbym się gdyby zostały wydane pozostałe paczki na popleczników i dodatki potworów. Byłby już spokój z tą grą, ewentualnie apke pozostałoby dopracować.

Odpowiedz do tematu