galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Za progiem
Autor Wiadomość
Jaxowaraxa
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Kwi, 2018   Za progiem

Czy jest przewidziany dodruk za progiem albo można gdzieś dostać w rozsądnej cenie. Ewentualnie może ktoś chce sprzedać swoją kopie?
 
     
snight
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Maj, 2018   

Do pytania dołączam się!
 
     
s1man
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Cze, 2018   

Up!
 
     
s1man
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Cze, 2018   

Prosimy o dodruk, ponieważ ludziom się poprzewracało w głowach. Żądają po 400 pln za mały dodatek z dwoma kafelkami, jako beta tester gry jestem oburzony taką postawą.
 
     
Marx
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Lip, 2018   

Nikt nie bronił kupować, puki cena byłą rozsądna. W sumie dość długo w sklepach było w rozsądnych cenach (nie przekraczających 100).
 
     
Szpak19
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Lip, 2018   

również proszę o dodruk
 
     
Elmek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Lip, 2018   

Będzie dodruk w IV kwartale tego roku, oficjalnie to ogłosili na początku lipca, jest też w zapowiedziach: http://galakta.pl/plany-w...wnicze-dodruki/
 
     
alpha70
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Lip, 2018   

Marx napisał/a:
Nikt nie bronił kupować, puki cena byłą rozsądna. W sumie dość długo w sklepach było w rozsądnych cenach (nie przekraczających 100).


Patrzysz ze swojej perspektywy. A teraz postaw się w mojej sytuacji:

Jeszcze jakieś 2 miesiące temu ten temat u mnie był przygaszony. Moja ostatnia styczność z grami planszowymi czy karcianymi to lata 90-te. Zaczynałem od takich gier jak: Gwiezdny kupiec, Odkrywcy nowych światów, Labirynt Śmierci, Magia i miecz. Potem jakoś temat ucichł, i dopiero te 2 miesiące temu przez przypadek wróciłem do tego tematu. Zacząłem przyglądać się temu jak to wszystko przez te kilkanaście lat się zmieniało i ulepszało. Cóż tu pisać... wsiąkłem na nowo, i podoba mi się to tak bardzo, że zacząłem wydawać masę "mieszków złota" na to wszystko. A jest tego tak dużo, że nie jestem w stanie kupić na raz wszystkiego co bym chciał.

Wyobraź teraz sobie, że jest część gier lub dodatków do nich, które po prostu przepadły. Nie jestem w stanie pójść do sklepu, położyć pieniądze na ladę, i wrócić z tym do domu. Część przestała być produkowana, i jedyne co mogę zrobić, to szukać używanych. Nie lubię używek, bo bardzo dbam o papierowe rzeczy, a wręcz mam na tym punkcie fioła. Do tej pory kupiłem tylko jedną używaną grę, która nie jest już produkowana. Jednak widziałem ją osobiście przy zakupie, i wiedziałem co biorę (stan dosyć dobry, prawie bardzo dobry).

Dlatego denerwujące są teksty, że nikt mi nie bronił kupować gdy cena była mniejsza. Może i to leżało sobie dość długo w sklepach. Może niektórym sklepom to zalegało, i bardzo chcieli się tego pozbyć. Ja jednak mam jeszcze baaaaardzo długą listę gier do dostania, i denerwuje mnie to, że w wielu przypadkach nie dostanę już nówki.

Cieszy jednak fakt, że czasami zdarzają się dodruki :)

W związku z powyższym co opisałem, to dopiszę paradoks jaki powstał w moim przypadku. Lista gier do kupienia jak już wspomniałem jest długa. Zamiast kupować coś, co mnie bardzo kręci, i mam ochotę sobie w to zagrać od razu, to muszę najpierw wyszukiwać po całym internecie gdzie który sklep ma jeszcze te gry czy dodatki, które już nie są produkowane lub za chwilę znikną całkowicie, i najpierw kupuję dodatki do gier, których nie mam. Widzisz jakie to dziwne? Kupuję dodatki, chociaż nie mam podstawki do nich. W ten sposób mam kilka gier, w które nie zagram jeszcze długo, bo najpierw muszę sukcesywnie spieszyć się z kupnem tego co mi może zaraz zniknąć na amen. Dopiero potem będę mógł dokupić resztę.

Ciesz się, że jesteś na bieżąco od bardzo dawna, i mogłeś sobie pozwolić, by sukcesywnie powiększać swoją kolekcję. Trochę więcej wczuwania się w drugą osobę życzę :)

Tym przydługim akcentem witam jako nowy na tym forum :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 14