galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
POSIADŁOŚĆ SZALEŃSTWA 2 edycja DLC NIEDOPUSZCZALNY BŁĄD !!
Autor Wiadomość
Karol71
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Kwi, 2018   POSIADŁOŚĆ SZALEŃSTWA 2 edycja DLC NIEDOPUSZCZALNY BŁĄD !!

Cześć,
Rozegrałem ostatnio scenariusz Mroczne Odbicia, po 4 godzinach rozgrywki udało nam się wygrać, niestety lektor odczytał nam jedno zakończenie a grafika wyświetlała już zupełnie inne. Teraz mamy zespoilorowaną rozgrywkę, nie wiem, które zakończenie było właściwe i nie mamy pewności czy przy następnej rozgrywce błąd nie pojawi się ponownie. Zgłosiłem sytuację Galakcie poprzez ich profil fb, odpisali mi dwoma zdaniami, że przyjmują błąd i to wszystko, nie zadali mi żadnego pytania, nie wiedzą czy korzystałem z androida czy może graliśmy na pc. Generalnie wygląda to tak jakby chcieli mnie zbyć. Rok czekałem na to głupie tłumaczenie do dlceków, mimo, że steam mnie oszukał, tłumaczenie miało być już od premiery dlc! Czekałem tylko po to żeby zobaczyć takiego babola na koniec. Mam wrażenie, że nikt tego nie testuje, tekst jest też pełny literówek co prawda nie tak strasznych jak w Descencie ale nadal wstyd. Mam nadzieje, że ktoś się za to w końcu weźmie bo gra była bardzo droga a co krok mamy problemy z apką, robią sobie z niej brudnopis jednocześnie w ogóle nie szanując swoich klientów. Jeśli ten post nie przyniesie jakiejkolwiek reakcji ze strony Galakty to zaczynam wypisywać do FFG. :evil:
 
     
Dedal
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Kwi, 2018   

Też miałem problemy z tym DLC, za pierwszym razem porażka i na koniec brak lektora (cisza), obrazka/animacji po lewej brak (czarna ramka), a tekst do przeczytania chyba z innego scenariusza, nie pasował mi do tego scenariusza ... spoiler może ... o jakimś kolesiu co się obudził na ulicy i bełkotał o tym, że jakiś eliksir nie zadziałał ...
Jest też masa literówek, głownie braków spacji między wyrazami, a czasami np zamiast spacji była litera v :P
 
     
Karol71
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Kwi, 2018   

Moim zdaniem to jest absurd, zapłaciłem im za sprawny scenariusz z językiem Polskim, czekałem kupę czasu bo okazało się, że tego języka nie ma a gdy w końcu zagrałem to wszystko się zje$5@o. Scenariusz powinien być zdjęty z aplikacji do momentu naprawienia tych błędów.
 
     
Krzysiek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Kwi, 2018   Re: POSIADŁOŚĆ SZALEŃSTWA 2 edycja DLC NIEDOPUSZCZALNY BŁĄD

Karol71 napisał/a:
Rozegrałem ostatnio scenariusz Mroczne Odbicia, po 4 godzinach rozgrywki udało nam się wygrać, niestety lektor odczytał nam jedno zakończenie a grafika wyświetlała już zupełnie inne. Teraz mamy zespoilorowaną rozgrywkę, nie wiem, które zakończenie było właściwe i nie mamy pewności czy przy następnej rozgrywce błąd nie pojawi się ponownie.
Dzięki za ostrzeżenie.
 
     
Elmek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Kwi, 2018   

Był ostatnio jakiś updejt aplikacji na Steam, niby poprawki błędów dla różnych wersji językowych. Ktoś wie czy ten błąd też poprawili?
 
     
Zorand
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Maj, 2018   

Graliśmy 2 dni temu. Nadal ten sam problem: jedno zakończenie czyta lektor, a drugie jest wyświetlane.
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Maj, 2018   

A napisał ktoś do galakty, czy czekacie k****na cud? Przecież nie zatrudnili ziomka,żeby wszystkie posty na forum czytał WTF.
 
     
Krzysiek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Maj, 2018   

Gog napisał/a:
A napisał ktoś do galakty, czy czekacie k****na cud? Przecież nie zatrudnili ziomka,żeby wszystkie posty na forum czytał WTF.
Jak najbardziej powinni mieć zatrudnionego do tego ziomka. To ich oficjalne forum.
Nie musi czytać wszystkiego ale powinien sprawdzać tytuły wątków i kiedy zobaczy "POSIADŁOŚĆ SZALEŃSTWA 2 edycja DLC NIEDOPUSZCZALNY BŁĄD !!" to powinien zajrzeć do środka.
Większość firm które mają oficjalne fora odwiedza je.
 
     
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Maj, 2018   

Kupiłem grę cztery dni temu, głównie z uwagi na aplikację. Teraz mam wątpliwości czy Galakta będzie dobrze wspierać to oprogramowanie. Do tego kupiłem jeszcze Imperuim Atakuje, również w nadziei że przetłumaczą aplikację. Dla mnie to zbawienne bo częściej gram sam, a np. Descent dostarczył mi sporo frajdy w połączeniu z aplikacją. Wszystko to trwa bardzo długo i chyba Galakcie na tym nie zależy.
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Maj, 2018   

Krzysiek napisał/a:
Gog napisał/a:
A napisał ktoś do galakty, czy czekacie k****na cud? Przecież nie zatrudnili ziomka,żeby wszystkie posty na forum czytał WTF.
Jak najbardziej powinni mieć zatrudnionego do tego ziomka. To ich oficjalne forum.
Nie musi czytać wszystkiego ale powinien sprawdzać tytuły wątków i kiedy zobaczy "POSIADŁOŚĆ SZALEŃSTWA 2 edycja DLC NIEDOPUSZCZALNY BŁĄD !!" to powinien zajrzeć do środka.
Większość firm które mają oficjalne fora odwiedza je.

No to granie w miarę poprawne scenariusze zawdzięczacie w takim razie mi, bo zgłosiłem około 3 maile błędów po kilkanaście punktkow;) A co do galakty co robią, a co powinno być to chyba wiecie, nie od wczoraj tu siedzicie. Pozdrawiam
 
     
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Maj, 2018   

Cytat:
No to granie w miarę poprawne scenariusze zawdzięczacie w takim razie mi, bo zgłosiłem około 3 maile błędów po kilkanaście punktkow;) A co do galakty co robią, a co powinno być to chyba wiecie, nie od wczoraj tu siedzicie. Pozdrawiam


Serdecznie dziękuję.:)
 
     
bleble630
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Lis, 2018   

Czy ten błąd został już usunięty?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14