galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe plany wydawnicze
Autor Wiadomość
Tei-chan

Wysłany: Sro 05 Sie, 2009   

No cóż dla tych, którzy znają angielski w stopniu chociaż podstawowym Reaper był już dawno osiągalny. Tak to już niestety jest, że na wersje w innych językach zawsze się czeka ale co to jest już ten miesiąc w porównaniu do tych paru co minęły. Myśl pozytywnie może w miarę szybko dopłynie. :)

Widzę, że moje pytanie o przyszłość Midnight jakoś tak jest pomijane, tylko nie wiem czemu? D.W. proszę napisz co się dzieje z tym tytułem. Wiem, że FFG odeszło od tego tytułu chociaż nie przyznaję się do śmierci systemu - zwłaszcza, że teraz wyszedł film na dvd. Czy moglibyśmy oficjalnie usłyszeć czy będą dodatki czy pozostaje nam tylko bawić się z podstawowym podręcznikiem żegnając się z nadzieją.

A teraz pytanie o najbliższą przyszłość czyli o Runebound dodatki karciane, jakie tytuły to będą tym razem? Oraz czy przyszły rok przyniesie nam resztę dodatków karcianych do tego tytułu jak i Frozen Wastes? Dzięki czemu bylibyśmy na bieżąco ze wszystkimi dodatkami do tej planszówki.

Bern

Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

dale napisał/a:
Przytuliłbym Fury of Dracula w wersji PL chętnie.

Zgadzam się w 100%.

gregthebest

Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

Bern napisał/a:
dale napisał/a:
Przytuliłbym Fury of Dracula w wersji PL chętnie.

Zgadzam się w 100%.

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że gra tego typu była kiedyś wydana przez Sferę jako "Wampir". To był kawałek świetnej gry i gdyby ukazało się polskie wydanie Fury of Dracula to natychmiast wszedłbym w jej posiadanie :-)

uiek
Geek :o)

Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

Wampir był przygotowany w oparciu o stare wydanie Fury of Dracula. Nowe jest bardziej PRO :D . Nie wiem ile poprawili/zmienili w kwestii zasad, ale szata graficzna jest o niebo lepsza, a do tego teraz zamiast pionków są figurki.

Kufir

Wysłany: Sob 22 Sie, 2009   

Znana jest już konkretna data uruchomienia sprzedaży Żniwiarza?
Czy Galakta przewiduje przedsprzedaż ?

Zapraszam, życząc miłego grania! :)

Tristan

Wysłany: Nie 23 Sie, 2009   

Przyłączam się do pytania Kufira.

mrsin

Wysłany: Wto 25 Sie, 2009   

Ja również, zaraz wrzesień a tu cisza.

Bern

Wysłany: Sro 26 Sie, 2009   

Chciałem wrócić do bardzo ważnego pytanie:
jakie są plany lub/i wiadome terminy związane z Battlestar Galactica: Pegasus Expansion ???

Tei-chan

Czy znana jest już jakaś konkretna data wydania Runebound: Piaski Al-Kalim? Oraz czy wiadomo już jakie dodatki karciane dostaniemy i dokładnie kiedy?

szutek

Wytrwały jesteś ;)

mrsin

Tei-chan napisał/a:
Czy znana jest już jakaś konkretna data wydania Runebound: Piaski Al-Kalim? Oraz czy wiadomo już jakie dodatki karciane dostaniemy i dokładnie kiedy?

Obawiam się, że galakta zarzuciła temat Runebound i nic nowego się nie pojawi w polskiej wersji językowej. Wniosek formułuję na podstawie bardzo długiej ciszy ze strony wydawcy w tym temacie.

killy9999

Wysłany: Czw 27 Sie, 2009   

A ja mam pytanie dotyczące Podziemi do Talismana. Kiedy mniej-więcej można się ich spodziewać? Koniec października czy może koniec listopada? I jaka będzie orientacyjna cena? 100-120? 130-150? Wiem, że to są sprawy wybiegające nieco w przyszłość, więc zdaję sobie sprawę, że trudno udzielić precyzyjnej odpowiedzi. Byłbym jednak wdzięczny za chociażby przybliżone informacje.

Tristan

Killy999 zastanów się ile musisz czekać na polskiego Żniwiarza,a teraz odnieś to do Podziemi - najwcześniej na Gwiazdkę ;)

killy9999

Jeśli tak to chciałbym o tym wiedzieć :wink: Wcześniej była mowa o Podziemiach na koniec listopada/początek grudnia a miesić temu DW mówił, ze nawet początek listopada może być i pytam czy coś się w tej kwestii zmieniło. Chciałbym po prostu zaplanować wydatki :)

D.W. w lipcu napisał/a:
Na razie nie mamy innej informacji na temat Podziemi niż taka, że będzie pod koniec tego roku. Zakładałbym, że pojawi się w listopadzie lub na początku grudnia.

D.W. w sierpniu napisał/a:

Kontener z Talismanem i Żniwiarzem dopiero rozpoczyna swoja podróż.
To oznacza, że te gry pojawią się z początkiem września. Zakładam, że pojawią się do 10 września. Oczywiście o ile piraci somalijscy nie będą zbytnio aktywni.
(...)
Horror w Arkham: Czarny Faraon to początek listopada tak samo jak Magia i Miecz Podziemia.
Czyli póki co Żniwiarz bez opóźnień, bo do 10 września jeszcze dwa tygodnie. No i nie wiadomo czy ten 10 września, to data pojawienia się gier w magazynach firmy, czy u sprzedawców.

Tristan

Jasne, doskonale Cię rozumiem :) Również zniecierpliwiony oczekuję wszystkich Talizmanowych dodatków - przypomina mi się dzieciństwo gdy polowałem na nie w sklepach :)

Odpowiedz do tematu