galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PBF #131 - Nim wzburzy się morze...
Autor Wiadomość
eSzopiklon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 22 Lut, 2018   

W takim układzie może się okazac że w finałowej rundzie zdejmę wszystkie ruchy i wygram :mrgreen: no geniusz taktyki po prostu :mrgreen:
to dla formalności na razie zdejmę m-1

http://tinyurl.com/RgoKsAiMLX38bncM1ZNH

A, i zaktualizowałem tor zwycięstwa żeby nie było wątpliwości :mrgreen:
 
     
gamaliel
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Lut, 2018   

Jako ze to bez znaczenia wieża na Searoad
 
     
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Lut, 2018   

http://npiguet.github.io/...5zqgrvguoLhjKA.
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Lut, 2018   

jako że bez znaczenia to pasuję
 
     
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Lut, 2018   

http://npiguet.github.io/...OOrpdeY55CQ6aSA

Czyli koniec. :grin:

Ciekawa gra. Połączenia mórz chyba spełniły swoje zadanie. Każdy przez pewien czas był liderem, albo prawie każdy. Gratulacje dla Lanniego.

Trwało trochę długo, ale doceniam Wasze zaangażowanie w ostatnich rundach, bo tempo się poprawiło.

Moni byłaby zaskoczona, że w pewnym momencie jej ród prawie wygrał.
Ostatnio zmieniony przez Ril Pią 23 Lut, 2018, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Lut, 2018   

Dzięki za grę.
Podzielam opinię odnośnie mapy, połączenie mórz wypadlo zajebiście. Chętnie zagrałbym w coś takiego jeszcze raz, i to też Tyrellem :razz: ale niekoniecznie
 
     
eSzopiklon
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Lut, 2018   

Przede wszystkim dziękuję za grę, szczególnie prowadzącemu Rilowi.

Muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony z wygranej, była to bardzo równa partia, wydaje mi się że jest to najbardziej optymalna wersja na 4 graczy i cieszę się że ją przetestowaliśmy, bo nosiłem się z podobnym pomysłem „kulistej” mapy już dawno. Jedynym minusem jest to, że czasem można zapomnieć co z czym sąsiaduje;). Nawet trudno powiedzieć który ród jest najlepszy/najgorszy w tej wersji, moim zdaniem balans wyszedł bardzo dobrze.

Jeśli chodzi o samą partię to każdy mógł wygrać, i każdy robił błędy. Mój największy fail po którym już byłem pewny że to koniec szans na wygraną to sytuacja gdy zapomniałem że z cracklaw można zrobić statki na sunset, ale na szczęście seria licytacji odwróciła dalsze losy. Wydaje mi się też że Martel zrobił błąd nie zajmując dragonstone, które wystawiłem mu na widelcu chyba w 8 turze. Nawet wtedy napisałem do Tyrela że chyba przesadziłem robiąc taką przysługę Martelowi i nie wiem czy ktoś zdoła go teraz zatrzymać, ale dlaczego tego nie wykorzystał to nie wiem do tej pory.

Jeszcze raz dzięki, mam nadzieję ze kiedys jeszcze zagramy w mapkę na kulistej ziemi :mrgreen:
 
     
gamaliel
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Lut, 2018   

Podziekowanie prowadzącemu, gratulacje zwyciezcy.

Widze ze nie zajecie dragonstone budzi zdziwienie. Z mojej perspektywy po jego zajeciu najmocniesza karta bylaby [1] wiec lannister zaraz by mi zdobycz odebral co pewnie wykorzystalby tyrell itd. Nie mowcie ze tego nie widzieliscie
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Lut, 2018   

No dobra, ryzyko było. Ale, po pierwsze tą 1 była Arianne, a po drugie, co było Twoją alternatywą?
Zajęcie WSS, zostawienie go pustego, i liczenie na mobilizację. Trafiłeś, potem jak zrzuciles mnie z kruka nie spadła licytacja w ostatniej rundzie, też Ci to pomogło. A i tak skonczyles w zasadzie z niczym

Zagrałes jakby Cię zadowalalo 2-3 miejsce, bez podjęcia żadnego ryzyka, i to nas dziwi
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Lut, 2018   

ja zrobiłem błąd przy dzikich. Cała reszta to konsekwencje sknerstwa ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 14