galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2018 - Plany wydawnicze - odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
tom3k84

Wysłany: Czw 08 Lut, 2018   

Witam,
czy planujecie PL dodatki do Wiek Złodziei?

Age of Thieves: Masters of Disguise
Age of Thieves: Chaos in Hadria

familyman 

Wysłany: Pią 09 Lut, 2018   

Odnośnie kampanii Run Cienia w grze DESCENT to też jestem podejściem do tego tematu rozczarowany i z chęcią uzyskam informacje na ten temat. Zakupiłem Descent już z nową kampanią. Gdy chciałem nabyć starą okazało się że nie ma takiej możliwości. Ostatecznie zdobyłem jakiś skan ale to chyba nie jest normalne że nie można jej normalnie nabyć, zwłaszcza że to kawał dobrej gry (kampanii :) ) Nie jest ona udostępniana ze względu na problemy z balansem niby. Owszem niektóre przygody maja z tym problem ale myślę że nie jest to na tyle duży problem by blokować całą kampanię. Jeśli można z chęcią usłyszę odpowiedź Galakty odnośnie tej kwestii, gdyż z chęcią nabył bym tą kampanię jak człowiek. Posiadany przeze mnie skan jest marnej jakości niestety. Czytelny ale trzeba męczyć mocno wzrok.

Chrostek84 

Wysłany: Pią 09 Lut, 2018   

Czy jest w planie tłumaczenie Omens of the Pharaoh ?

hubert_czajka

Wysłany: Sob 10 Lut, 2018   

Witam a co z drukiem na żądanie?
Mam tu na myśli tłumaczenie kart z serii Hero and Monster Collection:
Descent Treaty Of Champions
Descent Shards of Everdark
Descent Bonds of the Wild
Descent Stewards of the Secret
Descent Visions of Dawn
Descent Crown of Destiny

A także brakujących kart popleczników:

Descent Ardus IxErebus
Descent: Kyndrithul
Descent: Skarn
Descent Zarihell

Tak obiecywaliście,że bardzo wam zależny na wydaniu tych kart, a z tego co widzę to chyba olaliście sprawę i nie doczekam się polonizacji tych pakietów.

Sxk

Wysłany: Pon 12 Lut, 2018   

Wiadomo, że jesteście zarobieni, ale fajnie by było rozwijać uniwersum Terrinoth w Polsce:
1. Wydać wchodzące RPG
2. Przetłumaczyć Terrinith Wikia.
3. Zrobić inna stronę z mapami, historią świata, opisami miast itp.
Chodzi o to, że wydajecie kilka gier z uniwersum, część z nich się świetnie sprzedaje, a inwestowanie w Uniwersum na pewno się opłaca (przykład Warhammera czy Gwiezdnych Wojen nawet jak wychodzą rube gnioty to fani/fanatycy i tak to kupią).
Ja osobiście z chęcią dowiedziałbym się czegoś więcej o uniwersum w którym "spędzam" sporo czasu.

mythil 

Wysłany: Czw 15 Lut, 2018   

Premiera Twilight Imperium wyrobi się w tej pierwszej połowie roku?

Katja 

Wysłany: Pią 16 Lut, 2018   

Czy jest szansa, że dogadacie się w tym roku z FFG w sprawie dużych dodatków do Władcy Pierścieni LCG?

Ndl 

Wysłany: Sob 17 Lut, 2018   

familyman napisał/a:
Odnośnie kampanii Run Cienia w grze DESCENT to też jestem podejściem do tego tematu rozczarowany i z chęcią uzyskam informacje na ten temat. Zakupiłem Descent już z nową kampanią. Gdy chciałem nabyć starą okazało się że nie ma takiej możliwości. Ostatecznie zdobyłem jakiś skan ale to chyba nie jest normalne że nie można jej normalnie nabyć, zwłaszcza że to kawał dobrej gry (kampanii :) ) Nie jest ona udostępniana ze względu na problemy z balansem niby. Owszem niektóre przygody maja z tym problem ale myślę że nie jest to na tyle duży problem by blokować całą kampanię. Jeśli można z chęcią usłyszę odpowiedź Galakty odnośnie tej kwestii, gdyż z chęcią nabył bym tą kampanię jak człowiek. Posiadany przeze mnie skan jest marnej jakości niestety. Czytelny ale trzeba męczyć mocno wzrok.

Podbijam... Problem z balansem jest jakiś mocno wydumany... Spadkobiercy są o wiele bardziej problematyczni w tym wymiarze (chyba, że ktoś balans widzi jako 50% misji zdecydowanie na korzyść MW a 50% na korzyść bohaterów - tak wtedy to balans jest zachowany, ale trochę gra traci na sensowności, jeśli [tylko] od wyboru misji zależy kto ją wygra, a nie od jej przebiegu)

A jestem za, dlatego, że z chęcią nabyłbym twardo-okładkową wersję tej kampanii. Wersja w miękkiej okładce już się niestety mocno zużyła (niestety jest to najmniej wytrzymały przedmiot w pudełkach do Descencta, choć to pewnie wynika z jego najczęstszej eksploatacji)

Ndl 

Sxk napisał/a:
Wiadomo, że jesteście zarobieni, ale fajnie by było rozwijać uniwersum Terrinoth w Polsce:
1. Wydać wchodzące RPG
Chodzi o to, że wydajecie kilka gier z uniwersum, część z nich się świetnie sprzedaje, a inwestowanie w Uniwersum na pewno się opłaca (przykład Warhammera czy Gwiezdnych Wojen nawet jak wychodzą rube gnioty to fani/fanatycy i tak to kupią).
Ja osobiście z chęcią dowiedziałbym się czegoś więcej o uniwersum w którym "spędzam" sporo czasu.

Terrinoth to nie tylko RPG.
Osobiście polecam Descenta, ale Rune* też wyglądają znakomicie.

Ndl 

hubert_czajka napisał/a:
Witam a co z drukiem na żądanie?
Mam tu na myśli tłumaczenie kart z serii Hero and Monster Collection:
Descent Treaty Of Champions
Descent Shards of Everdark
Descent Bonds of the Wild
Descent Stewards of the Secret
Descent Visions of Dawn
Descent Crown of Destiny

A także brakujących kart popleczników:

Descent Ardus IxErebus
Descent: Kyndrithul
Descent: Skarn
Descent Zarihell

Tak obiecywaliście,że bardzo wam zależny na wydaniu tych kart, a z tego co widzę to chyba olaliście sprawę i nie doczekam się polonizacji tych pakietów.

To też podbijam!
W tym temacie zaległości są już kolosalne!

vveasel 

Macie jakieś nowe wieści dotyczące książek z serii Arkham? Czy bierzecie pod uwagę chociaż druk na żądanie kart dołączonych do książek?
Wiadomo coś już o polskim wydaniu "RETURN TO THE NIGHT OF THE ZEALOT"?

Rudlog

Wysłany: Nie 18 Lut, 2018   

Również podpinam się pod książki z serii Arkham Horror Novels po polsku. Myślę że będą miały duże wzięcie.

Morsereg

Wysłany: Nie 18 Lut, 2018   

tom3k84 napisał/a:
Witam,
czy planujecie PL dodatki do Wiek Złodziei?

Age of Thieves: Masters of Disguise
Age of Thieves: Chaos in Hadria

co jak co ale sadze, ze Galakta wyda dodatki do swojej gry w rodzimym jezyku ;)

Sxk

Wysłany: Pon 19 Lut, 2018   

Ndl napisał/a:
Sxk napisał/a:
1. Wydać wchodzące RPG

Terrinoth to nie tylko RPG.
Osobiście polecam Descenta, ale Rune* też wyglądają znakomicie.

Wiem, wiem, może się niejasno wyraziłem - Mam Descenta, Runebounda 2 i 3 i jeszcze kilka innych gier.
Po prostu bardzo chciałbym poznać historię tego świata, która niestety w grach planszowych serwowana jest bardzo pobieżnie.

Merrox 
Darth

Wysłany: Wto 20 Lut, 2018   Runewars - Banners of War i Terrinoth RPG

Nie pytam kiedy, ale czy jest jakakolwiek szansa na wydanie dodatku Runewars - Banners of War.
I podbijam pytanie o RPG do świata Terrinoth. Naprawdę nie ma na to żadnej szansy aby wydać ten system? Raz wydaliście już seting Midnight.

Odpowiedz do tematu