galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
<PETYCJA>
Autor Wiadomość
Szuli
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Sty, 2014   

Oczywiście podpisuję się
 
     
tomtom
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Lut, 2014   

Podpisuję się

Zachowanie wydawcy uważam za cokolwiek niepoważne i prowadzące w prostej drodze do załamania sprzedaży LOTR po polsku w ogóle. Rozumiem mechanizm, który doprowadził do decyzji o niedrukowaniu SoE (LOTR jako całość zapewne sprzedaje się nieco słabiej, a DnŻ w szczególności), jednak nie rozumiem, dlaczego zabrakło przytomności niezbędnej do spojrzenia na nieuchronną konsekwencję tejże decyzji, czyli odejście części stałych klientów, którzy poczują się zrobieni w balona. Większość karcianek ma to do siebie, że regularnymi klientami są "zbieracze", którzy chcą mieć wszystko (choćby niezbyt często używane - kto regularnie gra w BoLT?) i nieposiadanie czegokolwiek, co wyszło po angielsku może doprowadzić do frustracji, przekładającej się na rzucenie zakupów w tym segmencie w ogóle.

Ja w tej sytuacji zamierzam poczekać - jeżeli Galakta nie zmieni zdania, to przerzucę się na granie przez Lackey albo OCTGN, a VoI, dodatki do niego oraz ciąg dalszy BR będę kupować po angielsku, raczej nie w sklepie Galakty.
 
     
Corran
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lut, 2014   

Oczywiście ja też się podpisuję.

I zdecydowanie zgadzam się nie tylko z ideą wydania tego dodatku w języku polskim, ale także ze wszystkimi uwagami wyrażającymi zdziwienie, że w ogóle wzięto pod uwagę pominięcie go w planach wydawniczych.
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lut, 2014   

Corran napisał/a:

I zdecydowanie zgadzam się nie tylko z ideą wydania tego dodatku w języku polskim, ale także ze wszystkimi uwagami wyrażającymi zdziwienie, że w ogóle wzięto pod uwagę pominięcie go w planach wydawniczych.

A gdzie jest oficjalnie napisane, że planowano to pominąć? Bo ja nigdzie takiej deklaracji Galakty nie widziałem...
 
     
Corran
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Lut, 2014   

Ja też nie widziałem nic oficjalnego i być może zbyt pochopnie uznałem takie sugestie jako uzasadnione, ale takie właśnie odniosłem wrażenie czytając co najmniej kilka wypowiedzi na tym forum. Jeśli były one błędne i Galakta zamierza to wydać, to tym lepiej. Przy czym fajnie by było gdyby to zapowiedzieli i urwali nasze spekulacje.
 
     
Radziol88
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Lut, 2014   

tomtom napisał/a:
Podpisuję się

Zachowanie wydawcy uważam za cokolwiek niepoważne i prowadzące w prostej drodze do załamania sprzedaży LOTR po polsku w ogóle. Rozumiem mechanizm, który doprowadził do decyzji o niedrukowaniu SoE (LOTR jako całość zapewne sprzedaje się nieco słabiej, a DnŻ w szczególności), jednak nie rozumiem, dlaczego zabrakło przytomności niezbędnej do spojrzenia na nieuchronną konsekwencję tejże decyzji, czyli odejście części stałych klientów, którzy poczują się zrobieni w balona. Większość karcianek ma to do siebie, że regularnymi klientami są "zbieracze", którzy chcą mieć wszystko (choćby niezbyt często używane - kto regularnie gra w BoLT?) i nieposiadanie czegokolwiek, co wyszło po angielsku może doprowadzić do frustracji, przekładającej się na rzucenie zakupów w tym segmencie w ogóle.

Ja w tej sytuacji zamierzam poczekać - jeżeli Galakta nie zmieni zdania, to przerzucę się na granie przez Lackey albo OCTGN, a VoI, dodatki do niego oraz ciąg dalszy BR będę kupować po angielsku, raczej nie w sklepie Galakty.

Wyluzuj.
Cały DnŻ ma kolosalną obsuwę i SoE nie jest pierwszy w kolejce
 
     
Prosimir
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Lut, 2014   

Podpisuje się
 
     
cahir7
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Lut, 2014   

Podpisuje się.
 
     
Mitrel
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Lut, 2014   

Podpisuje się.
 
     
astalawista4
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Lut, 2014   

Podpisuję się pod petycją i mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzą tą sprawę.
 
     
Ja-Sir
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Mar, 2014   

I ja również - podpisuję się.
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Mar, 2014   

A propos Stone of Erech, pytałem na Pyrkonie na stoisku galakty, czy go wydadzą i powiedziano mi, że jest on w planach, więc sądzę, że kiedyś w końcu się go doczekamy ;)
 
     
Filiip10
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Maj, 2014   

No dziękuję ci za taką informację :D

Mam nadzieję że wszystkim co się tutaj podpisywali spodoba im się to :)
 
     
sandramaj
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Lut, 2018   

Ja również się podpisuję.
 
     
Corran
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Lut, 2018   

sandramaj napisał/a:
Ja również się podpisuję.

To jest petycja sprzed prawie czterech lat :) , więc nowy podpis nic na pewno by nie dał... ale ten scenariusz został wydany po polsku jako Kamień Erech - trzeba go szukać w druku na żądanie.
Problem jednak w tym, że nakład DnŻ raczej się wyczerpał i nie wiadomo kiedy będzie następne zbieranie chętnych.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13