galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie o karty w talii
Autor Wiadomość
Andrzej Zawadka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Sty, 2018   Pytanie o karty w talii

Cześć Wszystkim,

dzisiaj stałem się posiadaczem Warhammer - Inwazja (wersja polskojęzyczna). Zasiedliśmy z synem do stołu, rozłożyliśmy karty, zaczęliśmy przeglądać instrukcje i wygląda na to, że albo czegoś nie rozumiem, albo brakuje nam kart w zestawie (ale raczej to pierwsze...). Żeby było ciekawiej - kart mam dokładnie 220.
Na stronie 8 jest napisane, że gracze powinni wybrać spośród złożonych zestawów 40-kartowych talii. Problem w tym, że po posegregowaniu talii numerami (1-25, 26-50, 56-80, 81-105) mam kart 152, a nie 160 - każda talia ma 38 kart, nie 40.
Wspomniane są 24 karty neutralne (111-119) - ja mam ich 21... (plus 3 karty z numerami 120-121 z oznaczeniem Misja).

Kończąc ten przydługi wstęp mam kilka pytań:
- czy Misje wchodzą w skład talii? Wtedy byłoby ich 40, ale jeśli niczego nie przeoczyłem, instrukcja chyba o tym nie wspomina.
- karty neutralne są kartami bez symbolu rasy, zatem te 3 wspomniane przeze mnie powinny wchodzić w skład kart neutralnych, tak?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i wskazówki!

Pozdrawiam,
Andrzej
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Sty, 2018   

na facebooku masz zestawienie kart jakie powinny być w zestawie podstawowym:
https://www.facebook.com/...f=page_internal
musisz zobaczyć konkretne zdjęcia
w razie czego to pytaj
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Sty, 2018   

misje wchodzą w skład talii. Jeśli grasz z synem to składacie dwie talie. Jedna Imperium/Krasnoludy druga Orkowie/CHaos. Dodajecie do nich karty neutralne. Róbcie tak aby było łącznie 50 kart. Z neutralnych podizelić tak aby jedna osoba miała 2 wioski niczyje 1 warpstone (nie pamiętam polskiej nazwy: za 0 daje 1 młotek) a druga osoba 1 wioskę 2 warpstony
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.36 sekundy. Zapytań do SQL: 14