galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Automatyczny Mroczny Władca - wariant RedJaka
Autor Wiadomość
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Sty, 2018   

Znalezione gdzie indziej nie kradzione (ale nie wiem czy aktualne):

Berni77 napisał/a:
OK :)
Każdemu zainteresowanemu mogę też za niewielką opłatą wydrukować te karty w dobrej jakości i wysłać pod wskazany adres :)
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Sty, 2018   

Aktualne, aktualne :)
Jak najbardziej dalej zajmuję się drukowaniem wszelkich fanowskich dodatków do dowolnych gier :)
Ja karty robię na papierze około 300g
To co jest umieszczone w plikach jest w pełni dostosowane do druku - nie wiem jakiej drukarki używasz ale u mnie nic nie obcina.
Papier do kart AMW ma na rewersie taką samą fakturę jak oryginalny papier z gry (kratka), awers to foto błysk.
Co do tłumaczeń to jeżeli ktoś jest chętny do pomocy i przetłumaczenia samego tekstu z kart to chętnie przyjmę każdą pomocną dłoń :) Ja sam niestety od jakiegoś czasu cierpię na chroniczny brak wolnego czasu i projekt tłumaczenia RAOV cały czas schodzi na dalszy plan :(
 
     
George
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Sty, 2018   

Wariant jest bardzo dobry i jak najbardziej można się przy nim świetnie bawić. Przeszliśmy już kampanie "Run Cienia" i wcale nie było za łatwo :) Idealny wariant do gry w oczekiwaniu na polskie tłumaczenie apki. No i Berni77 dzięki za tłumaczenie! Karty wyszły świetnie.

https://drive.google.com/open?id=1Jqx065IGFKy5KjQeyaX979oNHLFaydvP
https://drive.google.com/open?id=1rhffeUbhDGs7X9UKoSJucPQ_lInf3q_V
https://drive.google.com/open?id=13yXJZ32vHfWI0zeGZmUIq4BxJjlB6H_Z
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Sty, 2018   

Ladne no spoko. Nawet widze rogi zaokraglone. Wycinanka reczna czy to jakas maszynowa obrobka?
 
     
George
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Sty, 2018   

Zaokrąglarka rogów taka za 10 zł w papierniczym.
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Sty, 2018   

George napisał/a:
Zaokrąglarka rogów taka za 10 zł w papierniczym.


Nawet nie wiedziałem, że jest coś takiego. Dobrze wiedzieć, przyda się na przyszłość. Ładnie Ci to wszystko wyszło.
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Sty, 2018   

Berni77 napisał/a:
Dziękuję za uwagę o linku - poprawię to w weekend.
Zabiorę się też za przetłumaczenie OGR tak by było to kompatybilne z nazwami w PL :)


I jak? Udało się może?

Ps. co do zasad mamy tak (str 2):
Cytat:
Talia Podstawowa MW Wybierz jedną z podstawowych talii Mrocznego Władcy losując kartę AMW. Jeżeli Losowa Cyfra jest nieparzysta wybierz talię Podstawową I. Jeżeli Losowa Cyfra jest parzysta wybierz talię Podstawową II.

Ale jaka talia podstawowa MW I i II? Przecież jest tylko jedna (15 kart bez doświadczenia jako "0"). Czegoś nie kumam tutaj.
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Sty, 2018   

Tłumaczeniem się nie zajmowałem - mówiłem, że nie mam czasu ostatnio i fajnie by było mieć kogoś do pomocy jeżeli zależy wam na szybkim tłumaczeniu.

Talie podstawowe MW są dwie :)
W dodatkach masz drugą talię podstawową.
Ja mam do Descenta wszystko co wyszło do tej pory w PL, więc nawet nie pomyślałem, że może ktoś tego nie wiedzieć...
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Sty, 2018   

Dzieki, mam. Druga talia podstawowa MW doszla w Labiryncie Zaglady, a to jedyny pudelkowy dodatek PL jakiego nie mam. Teraz wszystko jasne. :grin:
 
     
familyman
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Lut, 2018   

Wiem że to zachłanność ,ale będzie może niebawem przetłumaczona nowa kampania spadkobiercy krwi? >:D
 
     
familyman
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Lut, 2018   

Zapytanie do twórcy spolszczenia. Mógłbym prosić o udostępnienie plików źródłowych dla wzorów kart. Jeśli znajdę chwilę może przetłumaczyłbym cele dla 2 kampani. Tłumaczenia tam nie ma za wiele więc może by się udało pomóc moim młodym co-op graczom parterom i przy okazji innym polskim graczom :)
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Lut, 2018   

familyman napisał/a:
Wiem że to zachłanność ,ale będzie może niebawem przetłumaczona nowa kampania spadkobiercy krwi? >:D


+1.

Wlasnie o tym wczesniej pisalem, ze obecni kupujacy sa nieco pokrzywdzeni. Nie ma Run Cienia, a sa tylko wlasnie Spadkobiercy krwi, wiec byloby milo zobaczyc i te karty.
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Lut, 2018   

Wszystkie pliki źródłowe udostępnił RedJak. Pakiet z kartami celów:
https://drive.google.com/drive/folders/0BzpR1-5sN2wAWTU4dXVpZjVrcjA

Jak ktoś chce pomóc to może przetłumaczyć i podesłać mi czysty tekst. Odpowiednio to obrobię i umieszczę w pliku.
 
     
San
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Wrz, 2018   

Witam,
czy jest możliwość abyś jeszcze raz udostępnił przetłumaczone pliki, bo link z pierwszego posta nie działa.
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Wrz, 2018   

Proszę bardzo:
https://1drv.ms/f/s!AkG1mKf_aohGidpkIuVOOrZp51cDPQ
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 13