galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Michal
Pon 08 Sty, 2018
ROK 2017 - Plany wydawnicze - odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
kostur3296 

Wysłany: Pią 05 Sty, 2018   

a i jeszcze jedno dotyczące druku na żądanie konkretnie dodatków do WP lcg - jak będą się pojawiały( O ile będą wydane)? Cały cykl Dream-Chaser (tak jak w wypadku cyklu Angmar Awakened) czy( Tak jak Ring-maker) tylko dwa pierwsze dodatki tego cyklu ? Mam nadzieję na pierwszą opcję :wink:

kostur3296 

Wysłany: Pią 05 Sty, 2018   

Wydacie Star Wars Legion?

TomB

Wysłany: Sob 06 Sty, 2018   

Również liczę na podanie listy przewidywanych nowości w oczekiwanej fali DNŻ. Zakładam, że lista będzie spora i trzeba rozplanować budżet.

Zakładam, że podtrzymacie chlubną tradycję i kolejny deluks do WP LCG (The Wilds of Rhovanion) ukaże się również w wersji polskiej?

Skid

Wysłany: Sob 06 Sty, 2018   

Droga Galakto,

Nowy Rok za nami, więc chyba dobrze byłoby zapytać, co jest grane z instrukcjami do karcianego Horroru w Arkham. Ostatnim razem, dwa miesiące temu, informacja brzmiała:
Cytat:
Plik ze scaloną kampanią Dziedzictwa Dunwich - nasz dział produkcji ma go dopisanego do bardzo długiej listy rzeczy, które należy opracować. Obecnie jednak ciężko pracuje nad wieloma projektami, których jeszcze nie możemy ogłosić, ale jak się w końcu spod nich wykopie, to weźmie się za niego. Dlatego na razie wolałbym nie podawać terminu.

Od strony technicznej, chodzi o połączenie wszystkich instrukcji do dodatków cyklu Dunwich - tekstów przetłumaczonych i istniejących.
Gry spod waszego szyldu mają instrukcje na Waszej stronie internetowej - chyba, że mówimy o małych paczkach do AH LCG, które z jakiegoś powodu są wyjątkiem. Jeśli stworzenie zbiorczej instrukcji to problem produkcyjny, zanim go rozwiążecie, tymczasowo umieśćcie proszę na stronie pliki pdf do pojedynczych instrukcji: w przypadku zagubienia lub zniszczenia takiej i tak pokiereszowanej wielokrotnym złożeniem kartki, nie istnieje dla gracza posługującego się jedynie językiem ojczystym możliwość rozłożenia i rozegrania scenariusza, który zakupił. Tak, jak pisałem: inne wasze gry mają instrukcje na stronie: dlaczego małe paczki mitów do AH LCG mają być wyjątkiem? Pliki do nich już macie, bo musieliście je oddać do druku - a więc to jedynie kwestia przeniesienia plików z waszego repozytorium plików na stronę internetową. Byłoby to bardzo pomocne podczas oczekiwania na całą księgę instrukcji do Dunwich. I jak już przy tym jesteśmy - to samo zróbcie proszę z cyklem Carcosy - instrukcje małych paczek już wydanych wrzucone na stronę internetową i wrzucane systematycznie po każdej kolejnej premierze. W taki sposób każdy może sobie sam wydrukować instrukcje i nie musi polegać na tych pogiętych kartkach z małych paczek. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku - i dużo Dobrej Woli!

Brand

Wysłany: Nie 07 Sty, 2018   

Specjalnie założyłem konto by podbić temat dodruków do Władcy Pierścieni LCG.

Praktycznie nie można teraz dostać obu części Hobbita :( . Dorwałem się do używki Górą i dołem i bardzo mnie boli w kolekcji brak drugiej części.

Brak w sklepach Czarnych Jeźdźców sprawia, że nie będę inwestował w sagę. Myślę, że znajdzie się sporo osób, które wzbraniają się w kupowanie sagi, z tego samego powodu. Moglibyście chociaż dodrukować brakujące duże pudełka.

Chciałbym też wspomnieć o Imperium Atakuje i sytuacji z figurkami w tych małych pudełkach. Rozumiem, że nie kalkuluje się wam wydawanie wszystkich małych pudełek, ale moglibyście chociaż wydać, te które kompletują kampanię "W sercu imperium". Nie jestem graczem konfrontacji, interesuje mnie tylko kampania i troszkę przeszkadza fakt, że nie mogę uzupełnić najnowszego dodatku o figurki i misję w naszym rodzimym języku.

Pozdrawiam

Zuro

Wysłany: Nie 07 Sty, 2018   

Dołączam się do pytania o dodruk dużych rozszerzeń Sagi Władcy Pierścieni LCG oraz niedostępnych już małych rozszerzeń w Druku na Żądanie (konkretnie chodzi mi o "Starcie u stóp samotnej skały").

Gog

Wysłany: Pon 08 Sty, 2018   

CZyli podsumowując kiedy DLC do Posiadłości kiedy ulice arkham i kiedy sanctum of twilight :P
#104 Greyjoy

hsiale

Czy w roku 2018 będzie jakiekolwiek zbieranie zamówień Druku na Żądanie? Jakie są plany dodruków Władcy Pierścieni?

Morun

Czy znana jest przybliżona premiera aplikacji do rozgrywki kooperacyjnej w SW:IA, i czy coś wiadomo w sprawie poprawek kart z ostatniego dużego dodatku "w sercu imperium"?
Minęło już prawie 3 miesiące (?) od premiery i wciąż nie ma informacji jak i kiedy będą wymieniane trefne karty.

esiu1986 

Dołączam się do pytań o Druk na Żądanie, konretnie dodatki do Władcy Pierścieni LCG. Byłoby idealnie nadrobić zaległości w stosunku do wersji angielskiej. Liczę na możliwość zamowienia całych cykli (jednego lub najlepiej dwoch). Panie Michale, o co chodzi z "akceptacją" ze strony US? Na kartach zmieniany jest tylko tekst na polski ( chyba, żę coś mi umknęło). Dlaczego trwa to tak długo? Bede wdzięczny za informację i liczę na dobre wiadomości w sprawie nowych dodatków :) Pozdrawiam

AnaCross

A ja się spytam o serię Exit :D Czy jest planowany druk kolejnych scenariuszy, a jeśli tak to kiedy?

Michal
Galakta

W związku z tym, że uruchomiłem temat poświęcony 2018, zapraszam tam:

http://www.forum.galakta.pl/viewtopic.php?t=8242

Natomiast ten temat zamykam.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi