galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie o polską wersje
Autor Wiadomość
kenshinio
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Gru, 2017   Pytanie o polską wersje

Czołem towarzystwu!

Obiło mi się już kilkakrotnie o uszy, że Galakta planuje wycofać się z polskiej wersji.
Ktoś może to potwierdzić albo zdementować?

Z góry dzięki za pomoc.
 
     
Tuminure
[Usunięty]

Wysłany: Sob 23 Gru, 2017   

Nic takiego z oficjalnych informacji się nie pojawiło.

"Wycofali" się zaledwie z blistrów, które to mają się pojawiać później niż w pierwszym druku w polskiej wersji. Co więcej - ma być dodruk polskiej wersji Imperium Atakuje, więc raczej Galakta nie planuje się wycofać z polskiej wersji - zaledwie skończył się nakład bodajże kilkanaście dni temu.
 
     
Crane
[Usunięty]

Wysłany: Sob 23 Gru, 2017   

Oficjalnie polska wersja będzie nadal wydawana, jedynie co to małe dodatki z figurkami nie będą na pewno pojawiać się przy pierwszym druku. Natomiast można spekulować, że dodatki pudełkowe sprzedają się w jakiś sensownych ilościach, że warto je nadal polonizować. Podejrzewam że grających w skirmish jest zdecydowanie mniej lub niekoniecznie nastawiali się na granie w polską wersję i stąd mniejsze zainteresowanie blistrami. Zresztą tak naprawdę jeśli ktoś gra w wersję przygodową, a chciałby zastąpić żetony figurkami, to może spokojnie kupić wersję angielską, bo karta której się używa w tym trybie gry jest po polsku.
 
     
kenshinio
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Gru, 2017   

Dzięki za odpowiedź.
Aczkolwiek nie wiem, czy podoba mi się, że małe dodatki w wersji pl będą miały opóźnienie... od tego tylko jeden krok do "nie będzie ich już"...
A nie lubię mieć w jednej grze kilku wersji językowych...
 
     
Arek001
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Gru, 2017   

kenshinio napisał/a:
Dzięki za odpowiedź.
Aczkolwiek nie wiem, czy podoba mi się, że małe dodatki w wersji pl będą miały opóźnienie... od tego tylko jeden krok do "nie będzie ich już"...
A nie lubię mieć w jednej grze kilku wersji językowych...


Popieram, skoro gra jest dalej wspierana to blistry powinny się pojawiać w odpowiednim czasie, jeśli Galakta w ten sposób będzie traktować Polskich graczy to zaczną kupować wersję anglojęzyczną, a wtedy, nie będzie pieniążków !!!
 
     
Gothik
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Sty, 2018   

Raczej można się przestawiać na wersję angielską. To, że "blistry nie będą wydawane w pierwszym druku", to tylko PR-owe mydlenie oczu, żeby nie mówić wprost, że zamykają linię tych produktów i żeby nie było większego smrodu. Docisnąłem ich na profilu facebookowym, żeby powiedzieli konkretnie, kiedy blistry będą wydawane, bo kiedy nie będą to już wiemy. Odpowiedź brzmiała - "nie wiemy, kiedy będą wydawane". Z resztą w sumie nie ma się co dziwić - jeśli prawdą jest, że żaden z prawie 30 rodzajów blistrów nigdy się nawet nie zwrócił, to trudno oczekiwać od firmy, która ma przynosić zysk, że będą wydawać produkty które na pewno przyniosą stratę.
 
     
Taperonix
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Sty, 2018   

Czy zostanie wydana po polsku aplikacja do gry: Legends of the Alliance?
 
     
Morun
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Sty, 2018   

Taperonix napisał/a:
Czy zostanie wydana po polsku aplikacja do gry: Legends of the Alliance?


Oficjalna odpowiedź od Galakty w tym temacie brzmiała:

Michal napisał/a:

Aplikacja - Tak, będziemy chcieli ją przygotować, ale najpierw chcemy uporać się z aplikacją do Descenta. :)
 
     
Taperonix
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Sty, 2018   

Witam, czy pojedyńcze figurki, które są do kupienia np. IG-88, Han Solo, Chewbacca, itd. Służą tylko do gry w skirmish, czy wykorzystywane są też do misji fabularnych i kampanii? Bo trochę się w tym gubię.
 
     
Shantruin
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Sty, 2018   

Zestawy rozszerzeń które wymieniłeś zawierają dodatkowe elementy zarówno do gry w skirmish, jak i do kampanii. Zwykle do kampanii jest po prostu dodatkowa misja, czasem coś więcej. Figurki zastępują żetony, które znajdują się w dużych pudłach.
 
     
Taperonix
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Sty, 2018   

Czy można uzyskać informację na temat aplikacji w języku polskim do gry Imperium Atakuje? Kiedy możemy się jej spodziewać? Bardziej precyzyjnie w tym półroczu, do końca roku, w następnym roku? Z góry dzięki.
 
     
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Maj, 2018   

Wiadomo coś na temat tłumaczenia aplikacji? Bo często gram samotnie...:)
 
     
Etain
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Maj, 2018   

No nie predko sie doczekasz. Informacji poki co brak - jak zwykle zreszta :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 13