galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: D.W.
Sob 22 Wrz, 2012
Rozpiski
Autor Wiadomość
Szpanerski
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Maj, 2017   

ext.lex napisał/a:
Załatw sobie Biggsa ze starej podstawki i kup Herosa of the Resistance będziesz miał Falcona i Jess w X-Wingu. Outrider też nie będziemy złym wyborem, ARC ma niezły model mam 2 ale nie gram nimi za wiele jakoś mi to granie nie wychodzi ;)


Z dużymi modelami jak sokół poczekam bo póki co zaczynam i będę grał w domu ;) temu myślałem nad większą ilością małych statków żeby mieć różnorodność. W ARC się obawiam ze za mała siła rażenia?
 
     
ext.lex
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Maj, 2017   

ARC ma tytuł który daje mu kość ataku, u niego gorzej z obroną broni sie na 1 kości wiec 2-3 Tie wchodza w niego jak w masło, pomysl nad Tie z Rexem jak chcesz małe statki albo o E-Wingu.
 
     
Szpanerski
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Maj, 2017   

ext.lex napisał/a:
ARC ma tytuł który daje mu kość ataku, u niego gorzej z obroną broni sie na 1 kości wiec 2-3 Tie wchodza w niego jak w masło, pomysl nad Tie z Rexem jak chcesz małe statki albo o E-Wingu.


A To chyba pójdę w X wingi bardziej. We wsparciu z K wingiem dadzą radę
 
     
ext.lex
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Maj, 2017   

Jess Pava + M9-G8 + Integrated Astromech + Pattern Analyzer
Biggs Darklighter + R4-D6 + Integrated Astromech
Miranda Doni + Autoblaster Turret + Plasma Torpedoes + Extra Munitions + Rey + Ion Bombs + Cluster Mines + Guidance Chips

podobno to dobra rozpiska ;) ja tam tym nie grałem wole bardziej bombową Mirandę
 
     
Szpanerski
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Maj, 2017   

A imperialne rozpiski też ogarniacie?

Mając nową podstawkę + weteranów imperium + jeszcze 1 defenedra. Co mógłbym dokupić żeby mieć dwie równie dobre eskadry imperialne 3vs3?

Phantom czy Inkwizytor czy Advanced z Vaderem?

Gram z moją Lubą i stanęło na tym ze obojgu nam bardziej się podoba bardziej imperium.
 
     
ext.lex
[Usunięty]

Wysłany: Nie 21 Maj, 2017   

Kup to co Ci się podoba i tak ostatecznie bedziesz miał wszystkie statki. Ja bym pograł Phantomem ale że to wymiatacz raczej bym nie powiedział :) może zastanów się nad nowym promem i nad TIE Strikerem. Lubie statki którymi można polatać a Phantom daje trochę opcji.
 
     
Bober
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Cze, 2017   

Koncepcja na eskadrę się zmieniła, myślę nad moim Resistance Elite Squadron, który będzie składał się z 3 X-Wingów T70, ewentualnie zamieniłbym 2 z nich na T1300 z Ray, chociaż nie czuję się w lataniu tą Kupą Złomu, mimo, że jest to najszybsza kupa złomu ;)

Więc załóżmy, że 3xT70. Jakich pilotów wybrać oprócz Poe? W przypadku wzięcia dodatku HoR byłby to Poe z dodatku, jak nie to zwykły. Jakie karty dobrać na start? Załóżmy, że będę miał karty jedynie z podstawki i dodatków, potem mogę dokupić i rozbudować.
 
     
Konrad Włodarsk
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Paź, 2017   

Proszę o pomoc,
mam taką rozpiskę i za nic nie mogę pokonać rebeli. Jak są 3 x-wingi +coś jeszcze to nie ma bata

Dark Vader tie advance + Dowódca eskadry + tytuł tie/x1 + Zaawansowany komputer celowniczy

Countess Ryad Tie defender + Juke + TIE/x7 +Urządzenie maskujące

· The Inquisitor Tie adv prototyp + Na granicy ryzyka + TIE/v1 + Autodopalacze
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 14