galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Michal
Pon 08 Sty, 2018
ROK 2017 - Plany wydawnicze - odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
Etain

Wysłany: Wto 17 Paź, 2017   

Galakto, a czy jesteście w stanie powiedzieć czy będziecie przynajmniej wydawać same karty z blistrów w formie druku na żądanie ?

Krzysiek

Wysłany: Sro 18 Paź, 2017   

Etain napisał/a:
Galakto, a czy jesteście w stanie powiedzieć czy będziecie przynajmniej wydawać same karty z blistrów w formie druku na żądanie ?
Michal (Galakta) napisał/a:
(...) blistery mogą być problematyczne. Jednak ze względów licencyjnych nie było w tym wypadku możliwości zastosowania znanego z Descenta, gdzie drukujemy jedynie karty w wersji PL, które gracze mogą sobie dokupić do anglojęzycznych zestawów.

Etain

Ale mnie to wku... za przeproszeniem. Zamiast powiedzieć wprost, że przestajemy je wypuszczać i koniec kropka to takie pieprzenie, że może wydamy a może nie wydamy. Weź sobie teraz czekaj pół roku na jakąś w ogóle informacje...

Leszek

Planujecie wydać te dwa osobne scenariusze do Arkham Horror LCG? Chodzi mi dokładnie o
Curse of the Rougarou i Carnevale of Horrors.

Mortalo 

Wysłany: Czw 19 Paź, 2017   

Etain napisał/a:
Ale mnie to wku... za przeproszeniem. Zamiast powiedzieć wprost, że przestajemy je wypuszczać i koniec kropka to takie pieprzenie, że może wydamy a może nie wydamy. Weź sobie teraz czekaj pół roku na jakąś w ogóle informacje...

Powiedzieli wprost że nie wykluczają możliwości wydania w późniejszym terminie (pewnie kiedy zobaczyliby, że już wydane schodzą/zwracają się), żeby nie było później narzekania, że "gdybym wiedział że będzie po polsku to bym nie kupował po angielsku, a tak jestem w ...".

Kerthar 

Wysłany: Czw 19 Paź, 2017   Legenda Pięciu Kręgów LCG

Witam

Mam dwa pytania dotyczące Legendy Pięciu Kręgów LCG.
Po pierwsze, jakie są Wasze plany wydawnicze co do cyklu dynastii L5K LCG ? Zamierzacie wydawać je w takim samym formacie cotygodniowym jak FFG, czy może macie jakąś inną koncepcję ?
Drugie pytanie może nie do końca pasuje do tego miejsca, ale żeby nie zakładać już osobnego wątku, to chciałbym spytać kiedy powstanie dział na tym forum: Legenda Pięciu Kręgów LCG ?

Pozdrawiam

Etain

Wysłany: Sob 21 Paź, 2017   

Mortalo napisał/a:
Etain napisał/a:

Powiedzieli wprost że nie wykluczają możliwości wydania w późniejszym terminie (pewnie kiedy zobaczyliby, że już wydane schodzą/zwracają się), żeby nie było później narzekania, że "gdybym wiedział że będzie po polsku to bym nie kupował po angielsku, a tak jestem w ...".

To czekaj sobie teraz pół roku na informację, że wydadzą. Zdziwisz się jak ogłoszą, że jednak nie wydadzą...

tkozlow
szaiboT

Wysłany: Sob 21 Paź, 2017   

Czy Legacy of Dragonholt oraz AH LCG Labirynths of Lunacy beda wydane po Polsku?

Lafar

Wysłany: Pon 23 Paź, 2017   

Dlatego ja zacząłem teraz kupować angielskie blisterki do IA. Jeśli Galakta wyda po polsku blisterki to najwyżej sprzedam angielskie i kupię polskie.

GambitG
OT- Inwazja

Na początku października nie wiedzieliście czy Legacy of Dragonholt będzie wydane po polsku. Podjęliście jakieś decyzje w tym temacie?

sajpo 

Lafar napisał/a:
Dlatego ja zacząłem teraz kupować angielskie blisterki do IA. Jeśli Galakta wyda po polsku blisterki to najwyżej sprzedam angielskie i kupię polskie.

Ja już zainwestowałem w oryginalne heart of the empire i pozostałe blistery. I tak już trzeba mieszać dwie wersje językowe, toteż nie ma z czym zwlekać. Fajnie przynajmniej bo wszystko jest dostępne od ręki tuż po premierze. A na polskie wydanie blisterów nie ma co liczyć, skoro tak płakali nad opłacalnością to nie wydadzą ich z jeszcze większym opóźnieniem względem oryginału. Łatwiej im było poprostu napisać, że opóźniają wydanie blisterów niż przyznać że z nich rezygnują.

PS. Skupienie się przez galaktę na wersji pudełkowej IA niestety nie wpłynęło na zwiększenie jakości rodzimego tłumaczenia. U kolegi widziałem, że m.in. w ogóle zapomnieli dodać tłumaczenia do kart dodatków dla Hana, IG88 i Chewiego.

Etain

Wysłany: Wto 24 Paź, 2017   

[quote="sajpo"]
Lafar napisał/a:

PS. Skupienie się przez galaktę na wersji pudełkowej IA niestety nie wpłynęło na zwiększenie jakości rodzimego tłumaczenia. U kolegi widziałem, że m.in. w ogóle zapomnieli dodać tłumaczenia do kart dodatków dla Hana, IG88 i Chewiego.

Karta do IG-88 jest bodajże w blisterze z jawa scavengerem

Tagard 

Szacun za odpowiadanie na pytania całkiem często ;)

buzz

Dziwne, nie? My(a przynajmniej ja) siedziąc w swojej pracy co chwile tu zaglądamy ;)

sajpo 

[quote="Etain"]
sajpo napisał/a:
Lafar napisał/a:

Karta do IG-88 jest bodajże w blisterze z jawa scavengerem

Sorki, miałem na myśli Vadera.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi