galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie mam z kim grać
Autor Wiadomość
Enik
[Usunięty]

Wysłany: Nie 21 Maj, 2017   Nie mam z kim grać

Nie wiem czy to dobry pomysł. Mam Descenta ze sporą ilością dodatków i prawie wszystkie pomalowane figurki. Bardzo lubię tą grę. Ale nie mam kurka z kim grać. Jakoś na inne gry to się znajdują zawsze ludzie a na descenta nikt nie chce przyjść. No i tak pomyślałem czy może znalazło by się kilku fanatyków descenta chcących pograć na terenie Wrocławia? Chodzi tu o naprawdę regularne młócenie po parę godzin, najlepiej w weekendy. Chciałbym sprawdzić czy jest w ogóle ktoś chętny? Piszcie pod spodem. Zobaczę jaki będzie odzew i jeśli znalazło by się pare osób to pomyślimy o omówieniu szczegółów. Podstawowe warunki to pełnoletniość, dobra znajomość zasad, chęć ruszenia się z domu.
 
     
piotrus202
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Maj, 2017   

ja z mila checia tylko tylko narazie musze opczekac az bobas troszke podrosnie i sie lekko usamodzielni to bede mial troche wiecej czasu na granie
mam ten sam problem co ty cala kolekcje descenta i nie ma z kim grac :D
 
     
Enik
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Maj, 2017   

No ok to zapisze Cie i bobasa na 2035 rok jak już będzie pełnoletni, mam nadzieje że wychowasz go na dobrego woja albo przynajmniej spoko maga. Hehe, dzięki za słowo wsparcia.
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Maj, 2017   

Jak możesz to dopisz mnie do grupy chętnych :)
 
     
Enik
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Maj, 2017   

Jasne, jeszcze poczekamy na co najmniej dwie osoby i będę się z wami kontaktował.
 
     
Enik
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Maj, 2017   

Kurcze szkoda myślałem że będzie większy odzew, no Berni we dwóch to też nie pogramy. Swoją drogą ciekawe ile egzemplarzy descenta sprzedano w Polsce. Może wcale nie ma dużo graczy.
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Maj, 2017   

Ewentualnie malo ludzi po prostu tutaj zagląda na to podforum...
Zawsze zostaje apka i znajomi - mi się udaje pyknąć w Descenta ze znajomymi (choć ostatnio bardziej sporadycznie bo im się dzieciaki pojawiły w życiu) ;)
Mój syn jest już na tyle duży, że ze mną czasem pogra :)
 
     
Enik
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Maj, 2017   

Też myślałem o graniu ze swoim dzieckiem, ale takowego nie posiadam i musiałbym poczekać jeszcze z 8 lat myślę co najmniej. No cóż descent wymaga graczy którzy są fanami fantasy, niewiele jest takich ludzi.
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Maj, 2017   

Enik napisał/a:
Też myślałem o graniu ze swoim dzieckiem, ale takowego nie posiadam i musiałbym poczekać jeszcze z 8 lat myślę co najmniej. No cóż descent wymaga graczy którzy są fanami fantasy, niewiele jest takich ludzi.


Zmień środowisko, w którym się obracasz (żart oczywiście) ;)
U mnie na szczęście większość znajomych jest fanami fantasy. Co ciekawe mieszkamy w tym samym mieście więc dziwne, że masz aż takie problemy z graczami... Ja się tu wychowałem na Warhammerze i naprawdę jest mnóstwo ludzi, którzy lubią grać w tego typu gry...
Jasne, ekipy się zmieniają ale ludzi raczej nigdy nie brakowało do grania...
Wpadnij do Hexa lub zapisz się do odpowiedniej grupy na FB i na pewno problem zniknie jak ręką odjął ;)
 
     
Buczek79
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Cze, 2017   

Panowie napiszcie na FB w grupie gry planszowe wrocław na 100000% sie ktos znajdzie https://www.facebook.com/...532046/?fref=ts
 
     
c08mk
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Cze, 2017   

Enik napisał/a:
Kurcze szkoda myślałem że będzie większy odzew, no Berni we dwóch to też nie pogramy. Swoją drogą ciekawe ile egzemplarzy descenta sprzedano w Polsce. Może wcale nie ma dużo graczy.

Jak był dodruk to cała pierwsza partia zeszła, także kopii dużo poszło w Polskę. Myślę, że dla większości jest to gra "domowa". Łatwiej znaleźć ludzi pod gry turniejowe czy imprezówki w knajpach. Osobiście gram albo ze znajomymi albo wersję jednoosobową. Do Wrocławia niestety mam za daleko : )
 
     
KamKow
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Paź, 2017   

Cześć,

jestem z Zgorzelca, co prawda kawałek do Wrocka, ale dla chcącego nic trudnego.
Daj znać co i jak, to może się dogadamy i spotkamy na grę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13