galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2017 - Plany wydawnicze - odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
Nokturn

Wysłany: Pon 24 Lip, 2017   

reedmooley napisał/a:
Z tą poważna firmą to zdrowo popłynąłeś. Odkąd Asmodee przejeło FFG komunikacja z klientami jest zerowa. Kiedyś było rożnie, ale raczej odpowiadali, teraz nie ma jej(komunikacji)wcale.

Otóż to. Zapytałem o Battlestar Galactica i dostałem automat, że dziekuja za kontakt bla bla bla. Zero odpowiedzi. Potem odezwał się już ktoś z Asmodee jak gdyby nigdy nic czy mam pytania. Więc znowu cisnę co z Battlestarem. Puścili ignora żywcem... Potem już wprost napisałem czy to naprawdę tak skomplikowane odpisać tak lub nie.

Brixus 

Wysłany: Pon 24 Lip, 2017   

Dzuki To sobie pewnie poczekasz na ta odpowiedz ;)

reedmooley

Wysłany: Wto 25 Lip, 2017   

Do 1.08 już niedaleko;) Jakiś update planów na pewno będzie:) Polski box Jabby wg facebooka Galakty ma być w q3.

Bary

Czy planowany jest dodruk rozszerzenia do WP LCG: Hobbit: Na Progu?

Dzuki

Jakby co jesteśmy już w prawie 1/3 q3.... Q3 to okres lipiec-wrzesień. Pałac był już przesuwany...
Mam pytanie czy wyjdzie sam Pałac czy cała fala?

reedmooley

Wysłany: Sro 26 Lip, 2017   

Jak by co, to cały kontent do Imperial Assaulta na stronie FFG został oznaczony jako out of stock łącznie z mapami i kostkami. Zazwyczaj u nich tak się dzieje gdy zmienia się stan magazynowy a strona jeszcze nie zaczyta nowego stocku(w przypadku innych tutułów). Z reprintów też właściwie wszystko zniknęło, więc możliwe że wciągają dostawę. IA i innych tematów z SW nie śledzę więc nie wiem od kiedy tak to jest wylistowane.

3rn3st 

Wysłany: Sro 26 Lip, 2017   

Czy planujecie wydanie kolejnych gier wydawnictwa Ares?
Głównie chodzi mi o Sword & Sorcery i Hunt for the Ring.

karawanken

Wysłany: Czw 27 Lip, 2017   

3rn3st napisał/a:
Czy planujecie wydanie kolejnych gier wydawnictwa Ares?
Głównie chodzi mi o Sword & Sorcery i Hunt for the Ring.

+ 10000000000000

Przyłączam się do pytania.

reedmooley

Podpisuje się pod Sword&Sorcery.

Pytanie za 100pkt. czy w ramach informacji o wznowieniu produkcji Talisman'u i być może Relic'a w wersji angielskiej przez GamesWorkshop, Galakta planuje objąć pieczę nad Polskim wydawaniem gier z tej serii?

69

Posiadłość Szaleństwa 2ed: czy i kiedy wydacie: "Recurring Nightmares" i "Suppressed Memories"? Skoro macki trzymają się mocno...

Horror w Arkham LCG: czy w ramach druku na żądanie wypuścicie po polsku "Course of the Rougarou" i "Carnevale of Horrors"? Jeśli tak, to kiedy? No i kiedy "Ścieżki do Carcosy"?

Z zupełnie innej beczki: czy istnieje szansa na wydanie na nowo fajnej gry eksploracyjnej pt. "Odkrywcy nowych światów"?

notacylon

Wracając do poważnych firm.

Czy już coś wiadomo o dodrukach gry podstawowej BSG, na które Galakta jest zapisana od wielu miesięcy? Na waszej stronie głównej w dziale dodruków brak informacji.

8janek8
Grupa Wsparcia

Wydajcie Targi, a zaraz potem dodatek :)

Shantruin 
Raven One

Wysłany: Pią 28 Lip, 2017   

W zapowiedziach nie ma, więc nie liczę na premierę równo ze światową, ale zapytać warto: czy macie w planach lokalizację dodatku Rise of the Empire do Star Wars: Rebelia? Czy raczej nie ma co liczyć na spolszczenie przed gwiazdką 2018?

GedoThagirion 

Wysłany: Nie 30 Lip, 2017   

Co z dodrukami całej masy figurek do X-Winga, których długa lista wisi od początku roku w zakładce "Dodruki" ze znaczkiem fabryki? Kiedy można się ich spodziewać, bo ze sklepów poznikały one już spory czas temu?

Przy okazji: Dzięki za premiery nowości do X-Winga równo z tymi światowymi, przez co jesteśmy "na czasie".

Pozdrawiam,

Zaprawdę powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej zamieci. Nadchodzi Czas Białego Zimna i Białego Światła, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireádh, Czas Końca.

Gog

Wysłany: Nie 30 Lip, 2017   

Kiedy What Lies Within(aplikacja została zmodyfikowana w celu łatwiejszego wpisywania zawartości) i kiedy Streets of Arkham? :)
#104 Greyjoy

Odpowiedz do tematu