galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Granie Wrocław
Autor Wiadomość
Leśnik
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Gru, 2014   Granie Wrocław

Otwieram temat, aby się zorientować ilu jest aktywnym (bardziej lub mniej) graczy w stolicy Dolnego Śląska i okolicach. Od kilku miesięcy mam mieszkanie we Wrocku i a już mamy właściwie zimę, długi wieczory itp. to można jakieś ustawki na GoTa poczynić.

Kto jest chętny na grę na żywo, czy pasują Wam bardziej weekendy czy w tygodniu też jest ok, jakie godziny preferujecie, jakie miejsca (knajpy) są przyjazne dla graczy.

Żeby zainicjować dyskusję to się wypowiem jako pierwszy.

Chętny na GoTa jestem prawie zawsze i jeśli czas pozwoli to chętnie zagram. Raczej preferuję umawianie się z sporym wyprzedzeniem ponieważ we Wrocławiu nocuję niespełna 50% nocy, a to pozwoli mi na ustawienie swoich zajęć. Mogę grać w tygodniu ale pod warunkiem, że będę na miejscu i następnego dnia nie muszę wyjeżdżać 5-6 rano. Można grać u mnie, ale pewnie będzie ciasno. Mogę wyjść do knajpy, lub do kogoś, nie ma problemów z dojazdem. Mam własny egzemplarz II edycji i oba dodatki. Nie przeszkadza mi jak ktoś się wdraża w grę (każdy kiedyś zaczynał), ale lubię jak wszyscy gracze mają poważne podejście. Sfochowanych żony oraz podkładacze mnie irytują. Jeśli czas i chęci moje oraz wszystkich na to pozwalają to mogę grać dwie partie.

Pozdrawiam Leśnik
 
     
Booovlews
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Wrz, 2015   

Też mieszkam we Wrocku i Ci powiem że z graczami z naszej okolicy jest lipa niestety :( Bardzo mało ich jest, można się kiedyś ustawić na partyjke:)
 
     
Leśnik
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Wrz, 2015   

Widzę to na grupach planszówkowych na fb oraz tutaj na forum. Troszeczkę liczę, że otwarcie Hexa spowoduje wzrost zainteresowania GoT. W Krakowie regularnie mają turnieje, na których jest po paręnaście/parędziesiąt graczy GoT. Może we Wrocławiu nie będzie od razu tak dobrze ale coś musi być impulsem, serial nie wystarczył :smile:
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Wrz, 2015   

we Wrocławiu dominuje Warhammer ;)
 
     
Leśnik
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Wrz, 2015   

Który? Bo kiedyś byłeś dobrym graczem w WFB ale chyba figurkowy umarł. :smile:
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Wrz, 2015   

Warhammer Inwazja. W 2013 były mistrzostwa Europy we Wrocławiu -> ponad 100 ludzi.
Teraz grywają tam w Warhammera 4000 Conquest. Obie to gry karciane ;)
 
     
Joker706
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Kwi, 2017   GoT na żywo 05.04.2017 18:30

Ktoś chętny? Brakuje nam 2 osób :) Okolice placu Jana Pawła II
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14