galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Scenariusz przypływ konstrukcja i rozwiązania - SPOILERY!
Autor Wiadomość
alex_anderson
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Lis, 2016   Scenariusz przypływ konstrukcja i rozwiązania - SPOILERY!

Cześć!

Wczoraj ogralem scenariusz przypływ.

Wynik przygody był taki że zaciukał nas dziki tłum. Wskazaliśmy miejsce rytuału na Dzielnicę Mieszkalną.

Zastanawia mnie czy źle wskazaliśmy, czy rytuał można było zapobiec i czy jest możliowść przyszpieszenia tej rozgrywki. W sensie oprzedwczesne zakończenie odwiedzin jakieejś dzielnicy! Jak to u was wyglądało?[/list]
 
     
Isuel
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Mar, 2017   

Jak najbardziej scenariusz może zakończyć się sukcesem. U nas raz miejscem rytuału była właśnie Dzielnica Mieszkalna, a raz Doki. Wydaję mi się, że o ile lokacja wybierana jest losowo, liczy się tak naprawdę ilość wskazówek zebrana w trakcie śledztwa. Tj. jeśli masz dużo wskazówek i wytypujesz odpowiednią osobę (wychodzi na to, że zawsze winna jest tam sama dwójka), to trafisz do dobrej, ale losowej dzielnicy na finałową walkę.

Co się tyczy odwiedzania dzielnic: zawsze nie będziemy mogli czegoś zbadać, bo zabraknie nam klucza. Kolejność nie wydaje się mieć więc takiego znaczenia.

Pozdrawiam!
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Mar, 2017   

[UWAGA SPOILER]












Jak to zawsze Ci sami?:D Graliśmy 5 razy i raz było Bobby + Gilman, little Joyce + Zadok, raz Blake + gilman, raz little joyce i blake i 5ta gra nie pamiętam i dialogi się deliktanie różnią np jak był bobby + gilman, było o ich romansie np ;) Raz dobrze wytypowaliśmy kultystę, ale ktoś się zdradził kultystom, że śledztwo robimy. I była mega dużo walk i na końcu trzeba było uciekać na łódkę i było zupełnie inne zakończenie, niż jak się zatrzyma rytuał:)
 
     
Isuel
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Mar, 2017   

A widzisz - dobrze wiedzieć! My graliśmy 2 razy i różniły się tylko dzielnice. Uznałam więc, że scenariusze nie są aż tak zróżnicowane. No to teraz mam motywacje do kolejnego podejścia :)
 
     
p.kulczynski
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Mar, 2017   

Przeczytałem spoiler chociaź nie grałem jeszcze tego scenariusza, ale już wiem, że bedzie należał do moich ulubionych, ze względu na wiele różnych zakończeń no i oczywiście miejsce samych zdarzeń jakim jest miasteczko Innsmouth i jego rybi mieszkańcy ;) BTW jedno z lepszych opowiadań HPL, temu kto jeszcze nie czytał polecam!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13