galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupię Koszmar z Dunwich
Autor Wiadomość
qweewq
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Lis, 2015   Kupię Koszmar z Dunwich

Kupie grę koszmar z dunwich - wersja PL
 
     
Wacho
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Mar, 2016   

http://allegro.pl/horror-...6076116892.html
 
     
Lunar
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Lip, 2016   

Zapowiedziano iż pod koniec tego roku będzie dodruk Koszmaru w Dunwich :)
 
     
Nokturn
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Wrz, 2016   

Lunar napisał/a:
Zapowiedziano iż pod koniec tego roku będzie dodruk Koszmaru w Dunwich :)


Skąd ta informacja? Poluje na to juz dość długo...
 
     
Breżniew
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Paź, 2016   

Nokturn napisał/a:

Skąd ta informacja? Poluje na to juz dość długo...

Stąd :)
 
     
Nokturn
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Paź, 2016   

Widziałem już. Info sie pojawiło niedawno dopiero:) BTW Łączył ktoś Dunwich z Innsmouth czy za duża masakra?
 
     
espanoles
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Paź, 2016   

Nokturn napisał/a:
Widziałem już. Info sie pojawiło niedawno dopiero:) BTW Łączył ktoś Dunwich z Innsmouth czy za duża masakra?

Zależy na ilu graczy. Minimum czterech badaczy potrzebujesz - chociaż i tak duża losowość (może być tak, że w Innsmouth nic się nie będzie działo a w Arkham i Dunwich rzeźnia).
ps. polecam generowanie puli kart mitów (przed grą wybierasz mniej więcej po równo z każdego dodatku i tasujesz).
Maksymalną ilość dodatków jaką graliśmy to była: podstawka+Innsmouth+Dunwich+Król+Faraon+Skarabeusz (autorski dodatek) +Czychający.
Ale minusem HwA jest taki, że im więcej dodatków wrzucisz na raz tym bardziej klimat ucieka.
ps. Pamiętaj, że grając podstawka+Innsmouth+Dunwich zwiększasz o jeden limit maksymalnej ilości otwartych bram
 
     
Nokturn
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Lis, 2016   

espanoles napisał/a:
Nokturn napisał/a:
Widziałem już. Info sie pojawiło niedawno dopiero:) BTW Łączył ktoś Dunwich z Innsmouth czy za duża masakra?

Zależy na ilu graczy. Minimum czterech badaczy potrzebujesz - chociaż i tak duża losowość (może być tak, że w Innsmouth nic się nie będzie działo a w Arkham i Dunwich rzeźnia).
ps. polecam generowanie puli kart mitów (przed grą wybierasz mniej więcej po równo z każdego dodatku i tasujesz).
Maksymalną ilość dodatków jaką graliśmy to była: podstawka+Innsmouth+Dunwich+Król+Faraon+Skarabeusz (autorski dodatek) +Czychający.
Ale minusem HwA jest taki, że im więcej dodatków wrzucisz na raz tym bardziej klimat ucieka.
ps. Pamiętaj, że grając podstawka+Innsmouth+Dunwich zwiększasz o jeden limit maksymalnej ilości otwartych bram


Dzieki za wypowiedź. Raczej nie bedę zestwaił obu miasteczek na raz. Mam ten problem, że często pojawiają sie nowi gracze i koniec końców ja muszę pamiętac o wszystkich zasadach. Tak więc tu zapomnę o limicie na peryferiach, a tu z kolei o żetonie zagłady na przedwiecznym... Dunwich kupuję dla nowych kart badaczy, i samych postaci, których osobiste historie mi zalegają z Innsmouth. Oczywiście brakuje też kart ran i szaleństwa.
 
     
espanoles
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Lis, 2016   

Nokturn napisał/a:

Dzieki za wypowiedź. Raczej nie bedę zestwaił obu miasteczek na raz. Mam ten problem, że często pojawiają sie nowi gracze i koniec końców ja muszę pamiętac o wszystkich zasadach. Tak więc tu zapomnę o limicie na peryferiach, a tu z kolei o żetonie zagłady na przedwiecznym... Dunwich kupuję dla nowych kart badaczy, i samych postaci, których osobiste historie mi zalegają z Innsmouth. Oczywiście brakuje też kart ran i szaleństwa.

W Dunwich dołącza mało badaczy ale za to treściwi: jak już kupisz pamiętaj o błędzie w druku przy Leo Andersonie (ze specjalnej umiejętności może korzystać raz na turę, w polskiej wersji jest błąd i pojawił się "raz na grę"). No i epicki Profesor Rice...
 
     
anonim
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Lis, 2016   

Może tego błędu nie będzie w końcu to jest drugie wydanie i mogli wszystkie błędy poprawić.
 
     
Nokturn
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Lis, 2016   

anonim napisał/a:
Może tego błędu nie będzie w końcu to jest drugie wydanie i mogli wszystkie błędy poprawić.


Dokładnie. Tez na to liczę:) Przepraszam za spam, ale nie widzę tematu na razie: Ktoś juz się nastawia na LCG? Jest gdzies thread, który przeoczyłęm?
 
     
KamKow
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Sty, 2017   

Hej,

czy ktoś się orientuje kiedy można się spodziewać tego dodruku?
 
     
anonim
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Sty, 2017   

Już jest, właśnie dzisiaj dostałem paczuszkę z dodrukiem Dunwich. Leo jest poprawiony.
 
     
KamKow
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Sty, 2017   

Orientujecie się gdzie można kupić w miarę tanio nową wersję?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.27 sekundy. Zapytań do SQL: 13