galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy dodatek (oficjalnie) zapowiedziany
Autor Wiadomość
kolczyk21
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Maj, 2009   

Nie ma na co czekac, tylko kupowac już teraz angielskie wersje.
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Maj, 2009   

Nie zapominajmy też o wspieraniu polskiego rynku.
 
 
kolczyk21
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Maj, 2009   

Wiesz... Zawsze można przed polską premiera sprzedac angielskie wersje za pół ceny na allegro :)
 
 
Iesthir
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Maj, 2009   

kolczyk21 napisał/a:

Nie ma na co czekac, tylko kupowac już teraz angielskie wersje.


A gdzie Ci tak spieszno?

kolczyk21 napisał/a:
Wiesz... Zawsze można przed polską premiera sprzedac angielskie wersje za pół ceny na allegro :)


Zgadza sie, tylko w takim razie po co tracic 70zl?

Jesli chodzi o Reapera to nie widze sensu w kupowaniu go teraz, skoro za okolo miesiac bedzie polska wersja... Tym bardziej ze zbliza sie okres sesji i ja np. nie mialbym z kim ani czasu na to zeby grac.

A Dungeon? Tez niech poczeka, bo po co teraz odrazu w niego grac? Dopiero co sie nagralem w podstawke (wlasciwie to jeszcze nie do konca), za miesiac wyjdzie Reaper, zanim zdaze sie nacieszyc Reaperem, odkryc wszystkie mozliwosci przyjdzie Dungeon i znowu bede mial zabawe w odkrywaniu roznych kombinacji. A tak, jak kupie wszystko na raz to bede mial radoche z nowosci przez miesiac-dwa a potem mi dodatki spowszednieja i bede czekal na nastepne ktore niewiadomo kiedy sie pojawia. Pozatym oprocz Talizmana mam tez inne gry w ktore lubie grac, nie watpie ze wy tez, wiec naprawde niewiem po co sie tak spieszyc... 8)
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Maj, 2009   

Ja nie mam, ja albo grywam w MiMa, albo w Pasjansa :p
 
 
kolczyk21
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Maj, 2009   

Dokładnie! JA też gram tylko w Talisman. A co do reaper'a... wkurza mnie to przekładanie premiery. Miał byc w czerwcu, teraz słyszę o lipcu. W każdym razie jeszcze ostatecznej decyzji nie podjąłem, bo może dostaniemy w najbliższym czasie jakąś wiadomośc od Galakty.
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Maj, 2009   

Wiesz Kolczyk, zapewniam Ciebie, iż to przekładanie daty nie zależy od Galakty, a ona sama chciała by wydać Reapera jak najszybciej. Ale wiele czynników, nie zawsze też od Galakty zależnych (i nie mam na myśli Somalijskich piratów :P ) ma wpływ a termin.
 
 
kolczyk21
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Maj, 2009   

Wiem wiem... Jednak ciekawi mnie ilu użytkowników tego forum kupiło już angielskie wersje dodatków...
 
 
Tei-chan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Maj, 2009   

Napewno paru się znajdzie np. ja ;p. Posiadam już od dłuższego czasu The Reaper i ostatnio nabyłem The Dungeon. Obie fajnie uzupełniają podstawkę (tą mam polską i wcale nie narzekam, bo świetnie te wersje do siebie pasują i się wcale nie gryzą. A karty nie maja aż tak skomplikowanych opisów aby ktoś znający chociażby podstawy angielskiego sobie nie poradził)
Co do przekładania daty to nie jest od Galakty do końca zależne to prawda, taka polityka FFG i czas jaki zajmuje transport. FFG robi hurtem edycje w innych językach niż angielskim i wcale im się nie dziwię. Ja w każdym razie czekam już na zapowiedź następnego dodatku do Talisman. A do tego czasu uzupełnię swoją kolekcję tytułów (Arkham Horror, Runebound, Descent: Journeys In The Dark) o brakujące dodatki w wersjach angielskich zwłaszcza Runebound, którego dodatków karcianych nadal nie można się doprosić ujawnienia tytułów ani daty.
 
 
yemet
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Maj, 2009   

Wie ktos moze gdzie mozna kupic w Krakowie Dungeon-a albo chociaz w jakim polskim sklepie internetowym mozna sobie zamowic?
 
 
Tei-chan
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Maj, 2009   

Masz Bard'a w Krakowie - powinni niedługo mieć, a jeśli nie to jest napewno w Rebel'u.
 
 
yemet
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Maj, 2009   

Tylko ze na Rebelu czas realizacji jest do 14 dni, a na stronie Barda jeszcze nie maja.
 
 
Tei-chan
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Maj, 2009   

Było 48h najwidoczniej szybko się im sprzedał i teraz muszą go sprowadzić.
 
 
Nataniel
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Maj, 2009   

Jest w REBELu:
http://www.rebel.pl/produ...he-Dungeon.html
 
 
Tei-chan
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Maj, 2009   

Po paru rozgrywkach w The Dungeon muszę przyznać iż jest świetny. Duża ilość potworków - prawie w każdym ruchu trafiasz na dość silnych przeciwników, łatwiej zginać co fajnie podnosi adrenalinkę podczas rozgrywki, do tego sympatyczna plansza i jak jeszcze dodamy dodatek The Reaper to jest genialnie.
Na planszy głównej za pomocą nowych kart przygody pojawiają się wrota do Podziemi więc nie zawsze trzeba wchodzić prze Ruiny ale tez czasami losują się karty Zapadnia i nawet nie chcąc tam trafić możemy wylądować przy wejściu.
Naprawdę super dodatek urozmaicający bardzo rozgrywkę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 12