galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatki autorskie
Autor Wiadomość
Valdigda
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Kwi, 2016   Dodatki autorskie

Cześć, poniżej parę zdjęć z druku dodatków autorskich do TMiM drukuje wszystkie dodatki bo chce pokazać jak świat Talismana się rozrósł, stąd moje uprzednie pytanie o wypraski, bo będę ich parę potrzebował :)

Karty są niestety nieco cieńsze przykład na stosach 30 szt kart, wsumie troszkę na plus będą zajmowały ciut mniej miejsca. A jeżeli gracze stosują koszulki na karty, myślę że różnica będzie niezauważalna.



Wszystkie karty mają zaokrąglone narożniki, tak aby za bardzo nie wyróżniały się z puli kart.



Struktura papieru niestety nadal nie jest idealna, nadal szukamy idealnego papieru, ale już ten jest o wiele lepszy niż zwykły foto. - Jeżeli macie jakieś leprze papiery to proszę o info



Sam kolor kart różni nieco się od kart oryginalnych, Najczęściej karty są brane z dodatków autorskich i nie będziemy ingerować w pliki autorów, każdy dodatek może się nieznacząco różnić kolorystyką. Przy tak dużej ilości kart jakie są w dodatkach autorskich nie będzie mieć to różnic. A czasem miejsce w oficjalnych dodatkach.



Dodatki są zamieszczone na stronie www.magiaimiecz.eu o czym zapewne większość was wie.

po szczegóły zapraszam na forum poświęcone autorskiej scenie Talismana forum.magiaimiecz.eu

Także serdecznie zapraszam.
Od razu powiem że nie drukuje dodatków oficjalnych.
 
     
Mr Mostow
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Wrz, 2016   Re: Dodatki autorskie

Na jakim papierze drukujesz? Zbliża się moment, w którym i ja się będę przymierzał.
BM
 
     
Elya
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Paź, 2016   

Mógłbyś i ze mną podzielić się tą wiedzą? Chciałabym wkrótce wydrukować trochę kart i plansz, robisz to w ksero czy przez internet? Jakiego papieru używasz i czy fanowskie dodatki mają odpowiednie rozmiary kart? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź! O, znasz jakieś tajne miejsca z przetłumaczonymi na polski dodatkami? c:
 
     
Bludgeon
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Paź, 2016   Re: Dodatki autorskie

Valdigda napisał/a:

Karty są niestety nieco cieńsze przykład na stosach 30 szt kart, wsumie troszkę na plus będą zajmowały ciut mniej miejsca. A jeżeli gracze stosują koszulki na karty, myślę że różnica będzie niezauważalna.
Jak tylko dostanę pierwszą partię kart od Ciebie to zrobię test i podam wyniki :)
 
     
Mr Mostow
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Paź, 2016   

Elya napisał/a:
Mógłbyś i ze mną podzielić się tą wiedzą? Chciałabym wkrótce wydrukować trochę kart i plansz, robisz to w ksero czy przez internet? Jakiego papieru używasz i czy fanowskie dodatki mają odpowiednie rozmiary kart? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź! O, znasz jakieś tajne miejsca z przetłumaczonymi na polski dodatkami? c:

Z tego co się zorientowałem, to Valdigda drukuje u siebie, zaś my możemy z tego korzystać zamawiając. Toteż rodzaj papieru i inne szczegóły stanowią wypracowaną wiedzę tajemną. Jeśli jestem w błędzie, niech mnie ktoś poprawi.
 
     
ke3l
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Paź, 2016   

Cytat:
Toteż rodzaj papieru i inne szczegóły stanowią wypracowaną wiedzę tajemną.

Głupota totalna bo tak to nie ma punktu odniesienia od czego szukać lepiej. Osobiście gdzieś słyszałem że papier dobry do talismana to 'KARTON' biały, nie wiem czy wizytówkowy czy 'KORA' czy co tam jeszcze
 
     
Mr Mostow
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Paź, 2016   

ke3l napisał/a:
Cytat:
Toteż rodzaj papieru i inne szczegóły stanowią wypracowaną wiedzę tajemną.

Głupota totalna bo tak to nie ma punktu odniesienia od czego szukać lepiej. Osobiście gdzieś słyszałem że papier dobry do talismana to 'KARTON' biały, nie wiem czy wizytówkowy czy 'KORA' czy co tam jeszcze

Żebyśmy się dobrze zrozumieli: to co napisałem to moje prywatne wnioski w wyniku eksploracji forum. Czy tak jest w istocie, lepiej, żeby wypowiedział się sam zainteresowany.
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Paź, 2016   

Nie. Tak nie jest w istocie. Valdi wielokrotnie pokazywał i mówił czego używał i jakie były tego efekty końcowe.

Elya - wieczorem jak wrócę do domu to podam ci mój zestaw na jakim drukuję - karty wyglądają naprawdę bardzo dobrze.
 
     
oliwierdobrowol
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Paź, 2016   

A jak to cenowo wygląda?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 14