galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba do galakta.pl o zmianę formy erraty
Autor Wiadomość
marcinka
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Paź, 2016   Prośba do galakta.pl o zmianę formy erraty

Witam
Pewnie temat jest stary i widziałem kilka postów, które się go tyczyły na tym forum, ale cały czas nie znalazłem satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi.

Chodzi o to czy istnieje errata dla polskiego wydania Descent. Wiem, że istnieje tłumaczenie angielskiej erraty http://galakta.pl/download/Descent_FAQ.pdf, problem w tym że:
- zawiera informacje o zmianach które w polskim wydaniu były już poprawione (grajac przygodę "Człowiek który chciał zostać królem" przez dłuższy czas szukalismy w necie gdzie tak naprawdę powienien stać Splig, bo według FAQ powinismy go przestawic z drugiej strony drzwi, przy czym w wydaniu Galakty zostało to już poprawione, przynajmniej na grafice.
- nie zawiera poprawek błędów łumaczeń np. umiejętności Cień smoka i Song of Mending dla klasy Bard.

Więc powracjąc do pytań:
1. Czy istnieje errata z takimi poprawkami dla polskiego wydania Descent?
2. Dlaczego Galakta nie przygotuje takiego tłumaczenia erraty? Nie mówię o przeanalizowaniu całej gry, ale przynajmniej usunąć wpisy które w edycji polskiej nie wystepują dodać zgłaszane już kłopoty z tłumaczeniem.
3. Nie wiem czy forum jest odpowiednim miejscem o zwracanie sie do Galakty w takiej sprawie. Wiecie gdzie mozna przesłać oficjalną prośbę?
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Paź, 2016   

Z tego co wiem, Galakta nie zrobiła do dzisiaj erraty własnych błędów tłumaczeń kart :)
Ludzie wyłapują takie błędy i trzeba je "na własna rękę" wdrażać.
Myślę, że pytanie można im zadać w dziale "plany wydawnicze" lub po prostu na meila.
 
     
marcinka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Paź, 2016   

Dzięki za info. Postaram się coś dowiedzieć od Galakty.
 
     
IceRik
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Paź, 2016   

Problem z zdolnością Cień jest mi znany (wpływa na wszystkie ataki a nie tylko na te wymierzone w smoka) ale jaki jest problem w tłumaczeniu Song of Mending dla klasy Bard?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13