galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wielkość pudełka
Autor Wiadomość
poszukiwacz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Lip, 2011   Wielkość pudełka

Znając poprzednie wydanie Cytadeli byłem nieźle zaskoczony gdy po zakupie przyszło do mnie małe pudełeczko obecnego wydania. W pierwszej chwili myślałem ze to może jakiś dodatek do gry. Objeżałem to i stwierdziłem małe ale w sumie może być...do pewnego momentu. Włożyłem karty w koszulki i nie dałem rady schować ich z powrotem do pudełka :sad:
Rozumiem że wielkość gry podyktowana jest oszczednością, ale powinna być choć taka by się karty w koszulkach w niej zmieściły.
Ogólnie gra świetna, ale taki drobiazg psuje wrażenie, a szkoda.
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Lip, 2011   

obecne wydanie cytadeli ma rozmiar identyczny ze wszystkimi wydaniami licencjonowanymi przez FFG.
 
     
poszukiwacz
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

Dla 100% jasności: każda oficjalna Cytadela powinna mieć pudełko wielkości 20 x 10 cm?
A większe pudełko ( na tzw. "oko" ze trzy razy wieksze) to jakaś nielegalna podróbka?
Myślałem ze teraz nikt sie w takie piractwo nie bawi, a tu prosze zaskoczenie.
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

Większe pudełko było dostępne w starszej edycji gry, jednak FFG je przeprojektowało i sprzedaje obecnie grę w mniejszym, bardziej kompaktowym opakowaniu.
 
     
Etamin
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

Karty w koszulkach wchodzą do pudełka bez większego problemu. Po prawej cała talia dzielnic, a po lewej postacie + karty z dodatku i wszystko mieści się idealnie.
 
     
poszukiwacz
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

Etamin napisał/a:
Karty w koszulkach wchodzą do pudełka bez większego problemu. Po prawej cała talia dzielnic, a po lewej postacie + karty z dodatku i wszystko mieści się idealnie.


Czyli co ja to sobie wymysliłem albo kłamie?!
 
     
Krzyżak
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

poszukiwacz napisał/a:
Etamin napisał/a:
Karty w koszulkach wchodzą do pudełka bez większego problemu. Po prawej cała talia dzielnic, a po lewej postacie + karty z dodatku i wszystko mieści się idealnie.


Czyli co ja to sobie wymysliłem albo kłamie?!


Czyli nie tyle sobie wymyśliłeś, co zapakowałeś w nieodpowiednie (zapewne za duże) koszulki :grin:

Ja, podobnie jak Etamin mam w idealnie pasujących koszulkach, wszystko się gładko mieści w małym opakowaniu Cytadeli. Galakta nie powinna zmieniać rozmiarów pudełka, uważam ten format za idealny, dzięki czemu moje ulubione gry FFG (Condottiere, Cytadela) mogę schować do dużej kieszeni.
 
     
pikorka
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Paź, 2016   

Na szczęście nie miałem wspomnianych problemów kupując w 2006 pierwszą edycję Galakty. Tam z kolei była trochę słaba sytuacja z wypraską - za dużo wolnego miejsca też nie dobre jest :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13