galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Talisman: Krainy Odmętów
Autor Wiadomość
Mati98
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Sie, 2016   

an_to_niusz napisał/a:
Odświeżę, ponieważ dopiero kupiłem ten dodatek.

Pomijając temat ceny :wink: jak wg. Ciebie wypada sama rozgrywka? Grywalność tego dodatku?
 
     
Nokturn
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Wrz, 2016   

Podpinam sie pod ostatnie pytanie:)
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Wrz, 2016   

Grywalność jest całkiem spoko. Jako łącznik się sprawdza. Zdobycie przedmiotów wcale nie jest takie łatwe jak to by się mogło wydawać więc wydaje się dość dobrze zbalansowany. Wrogowie jakich tam spotykamy to w większości powielenie tego co do tej pory wyszło we wszelakich dodatkach do Talismana, więc same znajome mordy na kartach się pojawiają :)
O ile przejście pomiędzy planszą Podziemi i Miasta nie nastręcza większych problemów, to już zejście do któregoś z królestw po przedmioty może być wyzwaniem i nie raz Poszukiwacze wycofywali się z tego pomysłu po tym jak zobaczyli co ich czeka po wylosowaniu karty spotkania :)
Jeżeli cena wam nie przeszkadza to dodatek jest całkiem spoko.
 
     
Bludgeon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Wrz, 2016   

Berni77 napisał/a:
Grywalność jest całkiem spoko. Jako łącznik się sprawdza. Zdobycie przedmiotów wcale nie jest takie łatwe jak to by się mogło wydawać więc wydaje się dość dobrze zbalansowany. Wrogowie jakich tam spotykamy to w większości powielenie tego co do tej pory wyszło we wszelakich dodatkach do Talismana, więc same znajome mordy na kartach się pojawiają :)
O ile przejście pomiędzy planszą Podziemi i Miasta nie nastręcza większych problemów, to już zejście do któregoś z królestw po przedmioty może być wyzwaniem i nie raz Poszukiwacze wycofywali się z tego pomysłu po tym jak zobaczyli co ich czeka po wylosowaniu karty spotkania :)
Jeżeli cena wam nie przeszkadza to dodatek jest całkiem spoko.
Chyba mnie przekonałeś żebym to jednak kupił :)
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Wrz, 2016   

Mam wersję EN i PL, więc jak zbierasz EN to mogę odsprzedać :)
 
     
Bludgeon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Wrz, 2016   

właśnie EN będę nabywał.
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Paź, 2016   

To pisz na PW - mogę tanio odsprzedać :)
 
     
Bludgeon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Paź, 2016   

Berni77 napisał/a:
To pisz na PW - mogę tanio odsprzedać :)
Za ile? Otwarte? W jakim stanie? Ile wyjdzie za przesyłkę?
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Paź, 2016   

Otwarte (pudełka już nie posiadam). Karty zakoszulkowałem (ale koszulki mogę ściągnąć).
Użyte 1 raz - stan nówka moim zdaniem :)
Przesyłka (kurier) 15 pln. Co do ceny dodatku to jestem otwarty na propozycje, bo w końcu używany, a nie folia :)
Po prostu chętnie się pozbędę EN bo jest mi niepotrzebny duplikat skoro mam PL.
 
     
Bludgeon
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Paź, 2016   

Nieważne, kupiłem dzisiaj w sklepie.
 
     
arthan
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Paź, 2016   

Gdzieś kiedyś widziałem już taką fajną połączoną wersję krain:


Niestety gdzieś mi zaginęła w odmętach czasu ;) Czy ktoś może wie gdzie ją znajdę? bo na talismanisland nie widzę jakoś. Jakby była w wersji PL to byłbym przeszczęśliwy, ale ANG też jak najbardziej może być, byle żeby była to lepsza rozdzielczość niż na załączonym obrazku :)
 
     
Bludgeon
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Paź, 2016   

arthan napisał/a:
Gdzieś kiedyś widziałem już taką fajną połączoną wersję krain:
Obrazek

Niestety gdzieś mi zaginęła w odmętach czasu ;) Czy ktoś może wie gdzie ją znajdę? bo na talismanisland nie widzę jakoś. Jakby była w wersji PL to byłbym przeszczęśliwy, ale ANG też jak najbardziej może być, byle żeby była to lepsza rozdzielczość niż na załączonym obrazku :)
Oryginalnie było to zamieszczone na forum talismanu na FFG ale nie pamiętam w którym temacie i przez kogo. Możesz też poszukać na BGG, może tam jest jeśli tak to jest szansa że w wysokiej rozdzielczości.
 
     
toxarz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Lip, 2017   

Siemka orientuje się ktoś może gdzie jeszcze można dostać ten dodatek w normalnych pieniądzach :d? Tak do 100zł ? Brakuje nam już ostatnich 4.. ale wydać 170złotych za powielone karty i mały łącznik to jakaś masakra!
 
     
Xan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Lip, 2017   

toxarz napisał/a:
Siemka orientuje się ktoś może gdzie jeszcze można dostać ten dodatek w normalnych pieniądzach :d? Tak do 100zł ? Brakuje nam już ostatnich 4.. ale wydać 170złotych za powielone karty i mały łącznik to jakaś masakra!


O rany. A pamiętam jak mi było szkoda 60-70zł na ten dodatek, jak się ukazał.

Nie mam pewności, ale jeżeli GW znalazło nowego dystrybutora na dodruki ich rodzimej wersji, to jest cień szansy, że i w Polsce coś się z tym może ruszy.
 
     
toxarz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Lip, 2017   

Złe wieści od Galakty.
Cytat:
Dzień dobry,

nakład tego dodatku został wyczerpany.
Dodruku się nie spodziewamy.
"

Nie ma ktoś może na sprzedaż;d? Albo poleci gdzie szukać poza Olx i allegro ? Jakieś tańszej nówki lub używki. Ewentualnie czy byłby ktoś w stanie dodrukować ;d?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13