galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z zasadami
Autor Wiadomość
maclis
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Sie, 2016   

Czy gdy w wyniku efektu Murzaga (Dolina Morgul) odkryje obszar lub podstęp, to wchodzi on do gry czy jest odrzucany?
 
     
AndO3131
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Sie, 2016   

Jast o tym mowa na forum bgg. W skrócie - odryta karta wchodzi do gry.
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Sie, 2016   

Naszło mnie takie pytanie - atakuje i zabijam wroga 2 postaciami mającymi cechę "Gdy zabije wroga, to...". Czy wówczas odpala się ona u obu, czy tylko u jednej (wybranej przeze mnie? wybranej losowo?)? Na mój rozum obu, ale nie chce sobie zbytnio ułatwiać gry własnymi przemyśleniami ;)
 
     
AndO3131
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Sie, 2016   

U obu, w dowolnej kolejności.
 
     
damianos97
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Sie, 2016   

czy można zagrywać sprzymierzeńców dla innego gracza? czy tylko dodatki i wydarzenia?
 
     
Radziol88
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Sie, 2016   

strona 25 napisał/a:
Kart sprzymierzeńców nie
można zagrać „pod kontrolą” innych graczy, takie
karty mogą przejść pod cudzą kontrolę tylko za sprawą
efektów kart.
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Wrz, 2016   

Jeśli dobrze rozumiem, to "umieszczenie" wroga w strefie przeciwności i "cofnięcie " wroga do strefy przeciwności to dwie różne sprawy?
Konkretnie nie mogę zagrać Świeżych śladów na Górskiego warga cofajacego się do strefy przeciwności?
 
     
AndO3131
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Wrz, 2016   

To trudne pytanie. Wydaje mi się, że masz rację: "umieszczenie" należy traktować jako inny termin niż "cofnięcie", gdyż w FAQ w punkcie (1.35) "wejście" do strefy przeciwności jest złożone z "odkrycia", "umieszczenia", "cofnięcia" i "przywrócenia". Sugeruje to istnienie różnic między tymi czterema pojęciami.
 
     
maclis
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Wrz, 2016   

Jaka jest różnica między efektami tych dwóch przeciwników? Chodzi mi o wchodzenie w zwarcie.
http://hallofbeorn.com/Ca.../Bill-Ferny-TBR

http://hallofbeorn.com/Ca...ack-Leader-TWoE
 
     
AndO3131
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Wrz, 2016   

Wydaje mi się, że nie ma różnicy w efektach dotyczących wchodzenia w zwarcie tych dwóch wrogów - gracze nie mogą dobrowolnie wejść z nimi w zwarcie podczas fazy spotkań.
 
     
maclis
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Wrz, 2016   

A co jeśli chcę wejść w zwarcie za pomocą karty gracza takiej jak Syn Arnoru czy Mablung?
 
     
AndO3131
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Wrz, 2016   

Opcjonalne wejście w zwarcie dotyczy tylko kroku 1 fazy spotkań. Użycie Syna Arnoru czy Mablunga jest dozwolone. To wyjaśnienie z FAQ, z działu "najczęściej zadawane pytania".
 
     
maclis
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Wrz, 2016   

AndO3131 napisał/a:
Opcjonalne wejście w zwarcie dotyczy tylko kroku 1 fazy spotkań. Użycie Syna Arnoru czy Mablunga jest dozwolone. To wyjaśnienie z FAQ, z działu "najczęściej zadawane pytania".


Pewnie tak jest, choć w sumie wychodzi na to że ich efekt jest taki sam, tylko inaczej jest napisany.
 
     
tengu76
[Usunięty]

Wysłany: Sob 17 Wrz, 2016   Gandalf

Tak się zastanawiam bo kończę grać w Sagę w Krainę Cieni i do tej pory nie bardzo wiem czy Gandalf oprócz swojej umiejętności zagrywania kart ze stosu gracza , może jako bohater neutralny kupować katy obojętnie jakiej strefy podczas fazy planowania?
 
     
maclis
[Usunięty]

Wysłany: Sob 17 Wrz, 2016   

Gandalf może płacić jedynie za karty neutralne, chyba że zagrywaną kartą jest wierzchnia karta twojej talii wtedy ma wszystkie 4 symbole zasobów (ale nie ma symbolu drużyny pierścienia!).
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 13