galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
KATAKLIZM, jak grać w dwóch skoro inni nudzą się przy stole?
Autor Wiadomość
tharys
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Mar, 2016   KATAKLIZM, jak grać w dwóch skoro inni nudzą się przy stole?

Zasmucił mnie post zamieszczony na niniejszym forum przez Galakte o treści -
"Warhammer Inwazja
W związku z zamknięciem serii przez FFG obecnie nie ma żadnych planów dodruków międzynarodowych dużych rozszerzeń do gry. Po prostu na razie FFG nie robi żadnych dodruków i nie mamy możliwości wydania żadnego dodatku. "
:arrow:
Rozumiem polityka firmy, nie ma możliwości spełnienia paru oczekiwań indywidualnych, i co mamy czekać z grą na 2 osoby, skoro wiemy ze można kupić dodatek i grac z większą ilością przyjaciół? Chodzi oczywiście o dodatek Kataklizm, zmienia rozgrywkę i wprowadza istotne karty Miejsc. W korespondencji z wieloma sklepami na terenie całej polski dowiedziałem się ze ludzie pytają o niego, w końcu podstawowa wersja jest nadal dostępna tak nowa jak i na rynku wtórnym ( i na obu nie można kupić kataklizmu). Może Galakta wyszła by na przeciw fanom i zrobiła w śród nich zbiórkę, osobiście wydał bym na przedsprzedaż 100 parę złotych złotych bo wiem, że nie tylko ja był bym zainteresowany zakupem, a tez inni potencjalni ludzie zakupujący podstawkę. Obecnie jestem rozczarowany że mam Inwazje jakąś niepełną. Wiec jak Galakto jest szansa ze w przyszłości Kataklizm będzie dodrukowany w tym minimalnym nakładzie?
 
     
Laki115
[Usunięty]

Wysłany: Sob 02 Kwi, 2016   

Jakby była taka opcja ze "Szturmem na Ulthuan" to też się zgłaszam!!! ;)

Kataklizmu ani Szturmu nie ma, ale cały czas możesz kupić pozostałe duże dodatki i całą masę zestawów bitewnych. I mając tyle kart spokojnie możesz sobie grać w 4 osoby, tylko wtedy bez kart Miejsc.
 
     
tharys
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Kwi, 2016   

no niestety, dodatki most wanted znikają jak śnieg na wiosnę, a Galakta nie pociesza wiadomościami o dodrukach, ostatnio usłyszałem ze najlepiej na rynku wtórnym coś znaleźć, ale to chyba miał być żart.
 
     
Racibor
[Usunięty]

Wysłany: Sob 23 Kwi, 2016   

Sam osobiście pisałbym się na "Kataklizm" oraz "Szturm na Ulthuan". Można też wysłać zapytanie do Galakty czy możliwa jest opcja dodruku tych dodatków jeżeli zgłosi się określona liczba osób gotowych zapłacić za dodatki w przedsprzedaży.
 
     
tharys
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Cze, 2016   

Niestety zasady dodrukow sa dla mnie niejsane, podobno musi być dodruk w stanach zeby mogł być w polsce. Trochę nie chc emi się wierzyc w takie tłumaczenia,
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14