galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"Pierwsza Era" po polsku
Autor Wiadomość
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Wto 31 Maj, 2016   

Dobrze, otrzymałem wycenę.

Dotyczy całego rozszerzenia Pierwsza Era plus dwa pierwsze dodatki - łącznie 628 kart plus komplety instrukcji na papierze kredowym (dodatkowo wrzuciłem do druku instrukcje do czterech pierwszych dodatków z twórcy pierścienia, bo nie ma ich w fizycznej formie). Wszystko PL

1 komplet – 420 zł netto

2 komplety – 600 zł netto

3 komplety – 900 zł netto


Kilka kwestii organizacyjnych:
1. Jeśli są zainteresowane osoby z Warszawy i okolic, proponuję zebrać się i jeśli będzie więcej zainteresowanych osób poprosić o ewentualną nową wycenę. Od razu zaznaczam jeszcze raz - za nikogo nie wykładam kasy.
2. Najlepiej byłoby się spotkać (proponuję czwartek w bookhouse cafe na świętokrzyskiej, ok. 17 gram tam w agota).
3. Jeśli będą osoby zainteresowane spoza Warszawy, dam namiar na drukarnię - panie będą ogarnięte w temacie i przyjmą indywidualne zamówienia na podstawie powyższej wyceny plus przesyłka.
 
     
Wacho
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Cze, 2016   

Witaj Cread - dobre newsy, nadal podtrzymuję chęć - jestem z Wawy tak więc raczej nie będzie problemu z dogadaniem się w kwestiach kasy i odbioru - rozumiem, że przy większej ilości chętnych "zbijemy" jeszcze te 300 PLN?

DLA TYCH CO SIĘ ZASTANAWIAJĄ - STOSUNEK KART DO CENY OK... DOSTAJEMY TEŻ INSTRUKCJE - PEŁNA MOBILIZACJA MOŻE PRZYNIEŚĆ JESZCZE DODATKOWY RABAT - TAK WIĘC BĘDZIE JESZCZE BARDZIEJ IN "+".

Mam jeszcze jedno pytanie techniczne - czy wydrukowane karty otrzymamy wycięte?
 
     
AndO3131
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Cze, 2016   

Właśnie odbywają się testy 3 dodatku do Pierwszej Ery - Betrayal of Mim (Zdrada Mima). Myślę, że za półtora miesiąca powinna być gotowa wersja polska do wydruku.
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Cze, 2016   

Dla mnie będzie jeden komplet (stety niestety). Dlatego, jak pisałem w PW, chętnie bym się dołączył do warszawskiego zamówienia.
 
     
esiu1986
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Cze, 2016   

Mieszkam w Warszawie i chętnie dołączę się do zamówienia. (1 komplet dla mnie)
 
     
jansobota.1980
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Cze, 2016   

Jeżeli aktualne to też jestem zainteresowany 1 kompletem
 
     
MsbS
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Wiem, że już 2 tygodnie minęły, ale jeśli jeszcze nie zamknęliście zapisów, to ja też chętnie dołączę się do zamówienia (1 komplet, Warszawa).

Jeśli jest za późno - trudno...
 
     
Ravin
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Potwierdzam chęć zakupu całego kompletu. Z tym, że mieszkam daleko od Warszawy. Jednak kupując razem z wami, byłoby taniej, niż gdybym zamawiał jeden komplet samodzielnie. Pozostawałaby sprawa wysyłki.
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

No dobrze, po ogarnięciu siebie i plików w końcu nastąpił moment:

Instrukcja jak mieć Pierwszą Erę w fizycznej formie:
1. Pobrać pliki Pierwsza Era
2. a. Wydrukować samemu
b. skorzystać z jakieś drukarni (przykładem jest druknij.to, która jest ogarnięta w temacie)

Pliki są przygotowane do druku (spady, CMYK, ułożone karty w kolejności oraz instrukcje jako bonus).

Mam nadzieję, że komuś się przydadzą. Jeszcze raz dzięki And0 za pliki i tytaniczną pracę!
 
     
adamsb81
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Cze, 2016   

Ja byłbym zainteresowany"tańszą wersją" i nie jestem z Warszawy.
Więc jak by ktoś zamawiał to bym się dołączył.
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2016   

Mój zestaw już mam :mrgreen:
Dla chętnych kilka słów na jego temat http://psbwar.blogspot.co...rezentacja.html
 
     
AndO3131
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Wrz, 2016   

Świetna jakość kart, zwłaszcza rewersów :shock: Znakomita robota, Cread.
 
     
AndO3131
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Paź, 2016   

Miało być półtora miesiąca, a wyszło prawie pół roku :mrgreen:

Nieco podrasowałem też instrukcje całego cyklu Naprzeciw Przeznaczeniu - są uzupełnione o wyjaśnienie użytych słów kluczowych.

Zdrada Mima gotowa do ściągnięcia - link w pierwszym poście tego tematu. Jak zwykle - jeśli przemknęły się jakieś błędy/literówki, proszę o kontakt.
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Paź, 2016   

Ekstra! Niestety z drukiem swojego egzemplarza wstrzymam się aż wyjdą pozostałe części bo w drukarni na takie maleństwa nie opłaca się składać zamówienia.
 
     
Glosikx00
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Mar, 2018   

Też tak chyba zrobię.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13