galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Monster Cards
Autor Wiadomość
myceK
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Kwi, 2016   Monster Cards

Buszując po forach trafiłem na bardzo fajna rzecz:
https://community.fantasyflightgames.com/topic/200253-monster-cards-project/

Wydaje mi się ze może się to przydać przy rozgrywaniu walk czy zadawaniu obrażeń by nie robić zbytnio bałaganu na samej planszy.

A same grafiki dodają klimatu.
 
     
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Kwi, 2016   

Dobry pomysł i świetne grafiki. Mam wrażenie, że same pola ze statystykami i nazwą potwora dziwnie się odcinają (kolorystycznie/estetycznie?) na tle całej karty, ale ogólnie ktoś odwalił kawał dobrej roboty.
 
     
c08mk
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Kwi, 2016   

Grafiki fajne. Podstawowa kwestia to gdzie znaleźć na to miejsce na stole? Jak dla mnie to rozwiązanie z żetonami na planszy jest jednak bardziej wygodne, choć sam pomysł ma potencjał jeżeli ktoś ma bardzoooo dużyyyy stół : )
 
     
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Kwi, 2016   

Mam to szczęście, że stół u mnie wielki ;) Jednak widząc ten pomysł nie myślałem o rozkładaniu kart na dużej powierzchni, tylko raczej żeby odkładać sobie na mały stos karty potworów, które aktualnie są na planszy. Kiedy nie jest moja tura miałbym wystarczająco czasu, żeby sobie wyszperać i odłożyć na bok odpowiednie karty. Możliwość przeglądania w dowolnym momencie statystyk potworów, bez konieczności sięgania i zdejmowania żetonów z planszy jest moim zdaniem bardzo wygodną opcją. Zdejmowanie i odkładanie żetonów za każdym razem, kiedy ktoś chce sobie przypomnieć statystyki, jest dość upierdliwe, zwłaszcza, gdy jeszcze jakieś potwory są ranne albo ktoś bierze kilka i później nie jest pewien, gdzie które odłożyć itp.
 
     
Bary
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Kwi, 2016   

Wow! Te grafiki są po prostu genialne. Wciągnąłbym taką talię bez mrugnięcia!
 
     
Niven80
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Gru, 2018   

Witam. Czy jest szansa aby ktoś udostępnił mi karty potworów lub wysłał na maila? Autor kart na forum FFG milczy od miesięcy...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13