galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Popularność Talismana v.4.5
Autor Wiadomość
uther
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   Popularność Talismana v.4.5

Ciekaw jestem pewnej kwestii. I tu pytanie do pana Dariusza - Jeśli to nie tajemnica, to w jakim nakładzie rozchodzi sie Talisman w Polsce ?

A jeśli tajemnica, to chociaż jakieś przybliżone liczby.

A pytanie do reszty. Zauważanie jakieś oznaki popularności Talismana w swoich miastach/miejscowosciach ??
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   

Zaobserwowałem olbrzymie poruszenie na forum Magii i Miecz oraz Galakty. Poza tym na allegro nowe wydanie Talismana schodzi jak ciepłe bułeczki.

Przyłączam się do pytania autora tematu :D
 
 
Pajhi
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   

Ciekawe pytanie i naprawdę jestem ciekaw czy ktoś z Galakty odpisze?Widziałem że w Empikach TALIZMAN jest i nawet przy Mnie ktos kupował czyli chyba nie jest tak żle :P
 
 
Marcin.r
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   

Rozmawiałem z osobą ze sklepu Rebel.pl, mówił że sprzedaje się bardzo dobrze, ile w tym prawdy nie wiem, ale sadze że chętnych jest sporo. Szczególnie to Ci co grali dawniej.
 
 
Aribald
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Gru, 2008   

Magia i Miecz jest w chwili obecnej na miejscu 2 w Bestsellerach REBELU. Fakt iż gra pojawiła się jeszcze przed świętami sprawił, że to będzie chyba rekordowa sprzedaż gry planszowej w tak krótkim czasie.
Chętnie jednak rzucę okiem na suche liczby, nakład gry...
 
 
Katiusha
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Gru, 2008   

Na Allegro sklepy internetowe sprzedają MiMa taniej niż standardowe 139 PLN. Ale z wysyłką wychodzi drożej :P
Ciekawi mnie tylko ile kosztuje Talisman/MiM PL u producenta bez marży sklepów?
 
 
Kufir
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Gru, 2008   

Cytat:
Ciekawi mnie tylko ile kosztuje Talisman/MiM PL u producenta bez marży sklepów?


Rozumiem że to pytanie retoryczne :wink:
Jako przedstawiciel handlowy nigdy bym Ci takiej informacji nie zdradził jeśli chodzi o moją branżę (Spawalnictwo).

Cytat:
Sugerowana cena detaliczna: 149,90 zł

Ceny hurtowej pewnie nie poznamy :wink: (Prawdopodobnie trzeba by było odjąć około 30%-40% tej ceny) :roll:
 
 
miguel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Gru, 2008   

no i stało się - Talisman na rebel.pl dokonał niemożliwego: wyprzedził na liście bestsellerów boostery do Magica!
Miejmy nadzieje, że wyniki sprzedaży Talismana przełożą się na realizację przez Galaktę wszystkich planów wydawniczych.
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 30 Gru, 2008   

Na szczęście ta lista nie jest do końca miarodajna bo inaczej już dawno byśmy zbankrutowali :) . I z pewnościa inne wydawnictwa. To, że danej gry nie ma na takich listach nie znaczy, że nie są dobre lub się nie sprzedają.

Ale akurat zainteresowanie Magią i Miecz jest bardzo duże.
 
 
Hudson
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Sty, 2009   

Jak chcecie poznać odpowiedzi na tego typu pytania to zróbcie to co ja i zatrudnijcie się z sklepie handlującym grami :wink:
 
 
merr1000
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Sty, 2009   

Witam serdecznie chciałem się pochwalić że dzisiaj dołączyłem do zacnego grona "poszukiwaczy". Na urodzinki dostałem grę Magia i Miecz "Talisman" !!!!!!


Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów
Ostatnio zmieniony przez merr1000 Wto 03 Kwi, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sandman
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Mar, 2009   

Heh, macie odpowiedź odnośnie sprzedaży TMiM'a - nakład wyprzedany, chyba trzeba będzie wykorzystać okazję i pozbyć się własnego egzemplarza na allegro...
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Mar, 2009   

A ja bym go trzymał, a to dlatego, że ewentualny dodruk będzie miał poprawione błędy, dla przykładu obszar Jaskini Czarownika. Miło jest posiadać missprinty, później mogą być więcej warte :p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13