galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Równowaga frakcji
Autor Wiadomość
efkon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Lis, 2015   Równowaga frakcji

Zastanawiam się co sądzicie o zrównoważeniu frakcji między sobą? Na razie na bazie samych podstawek. Po kilku towarzyskich partiach mam wrażenie że wszystkie są tak samo dobre. Czy waszym zdaniem któraś odstaje w górę lub w dół?
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Lis, 2015   

jeżeli gracie na 1 zestawie podstawowym, to tak są zrównoważone :)
 
     
00matej00
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Gru, 2015   

Po już kilku rozgrywkach zauważam pewną zgodność, jak Martelom dojdą dobre karty to nic ich nie powstrzyma, potrafi nimi wygrać osoba która wcześniej nie miała nic wspólnego z grami karcianymi czy planszowymi :)
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Gru, 2015   

chodzi Ci o ułożony deck martelle/targrayenowie?
 
     
00matej00
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Gru, 2015   

Tak bo póki co mam tylko 1 podstawkę (2 dojdzie w nastepnym tygodniu to sie juz pokombinuje co do ułożeń różnych talii)
 
     
Sigismond
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Gru, 2015   

To chyba już taka uroda podstawek, że każdy ma jakieś fajne, ale pojedyncze, karty i jak dostanie je na początku, a drugi nie, to może być pogrom.
 
     
Damian1988092
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Lut, 2016   

przyszedl do mnie ostatnio dodatek do Got i mam ptanie, jak rozdawac karty neutralne z tych dodatkow? w sensie ze jest gdzies napisane ze taka i taka neutralna karta wspoldziala z danym rodem, czy to jest moja inwencja do jakiej talii dana karte dopasuje??
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Lut, 2016   

inwencja ;)
 
     
Damian1988092
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Lut, 2016   

dzieki :) a mozecie mi w jakis prosty sposob wyjasnic dzialanie karty "nadzorca psiarni z winterfell"?? najlepiej na jakims przykladzie bo jakos tqak dziwnie jest opisana i nie kumam jej za bardzo :/
 
     
szczudel
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Lut, 2016   

Nadzorca to obecnie jedna z najfajniejszych postaci wspomagających w grze.

Raz w fazie wyzwań możesz z jego pomocą dołączyć postać z cechą Wilkor, lub postać z wpiętym dodatkiem Wilkora do wyzwania w którym już jakaś postać Starków uczestniczy.

Co to oznacza w praktyce: ty nie deklarujesz postaci jako atakującej/broniącej. Ty ją możesz dołączyć. Tzn, że postać która została ominięta podstępem może dołączyć do wyzwania. Co więcej podczas karty fabuły: Rycerski pojedynek możesz też taką postać dołączyć.
Najfajniejsze jest to, że dołączana postac nie musi mieć ikony odpowiadajacej temy konkretnemu wyzwaniu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 14