galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Michal
Pon 04 Sty, 2016
ROK 2015 - Plany Wydawnicze
Autor Wiadomość
myceK

Wysłany: Czw 19 Lis, 2015   

Dlaczego w planach wydawniczych / nowościach nie ma ciągle Eldritch Horror: Strange Remnants ? wiadomo już coś więcej o dacie premiery ?

hsiale

Wysłany: Sro 25 Lis, 2015   

Michal napisał/a:
DRUK NA ŻĄDANIE
Kwestia ta momentami spędza mi sen z powiek, ale niczym dziwnym nie jest, że o ten temat pytacie. Obecnie sytuacja wygląda tak, że poprzednia fala została wreszcie sfinalizowana i walczymy teraz o kompletną akceptację rzeczy, nad którymi pracowaliśmy już jakiś czas temu. Jak otrzymamy ostateczne potwierdzenie z FFG, że wszystko jest okej, to ruszamy z akcją zbierania zamówień i jak najszybciej sprowadzamy produkty do kraju. Kiedy? Mam nadzieję, że zamówienia zbierzemy jeszcze w tym miesiącu.

Co do ewentualnego skokowego nadrabiania zaległości to na pewno nie wydamy wszystkiego na raz, aby za jednym zamachem nadrobić wszystko, ponieważ z naszego doświadczenia wiemy, że to po prostu nie zdaje egzaminu i większość graczy nie jest w stanie udźwignąć tego finansowo. Będziemy jednak chcieli zmniejszyć nasze zaległości względem wersji angielskiej. To jednak sprawa na przyszły rok.

Miesiąc się kończy, czy coś wiadomo?

Heimdall89

Witam. Co z dodatkiem do Gry o tron lcg 2 edycji? W ffg wersja ang trafia juz powoli do sprzedaży. A co z wersją pl?

darkmajin

Już było pytane, ale dla pewności Warhammer Quest.... tylko proszę nie pisać tekstów typu jesteśmy zainteresowani, jest duże prawdopodobieństwo itp... to jest kpina czekać kolejne miesiące w niepewności albo tak albo nie mogę czekać, ale muszę wiedzieć czy jest na co. Nie tyczy się to tylko warhammera ale i runebounda którego na szczęście przed postem znalazłem na głównej.

Byku 

No właśnie co z Wh:Quest? Jakieś konkrety? Pozdrawiam.

sqb1978 
sQb

Wysłany: Czw 26 Lis, 2015   

Również dołączam się do pytań (aczkolwiek nie tych pretensjonalnych) odnośnie:
- dodatku do GoT LCG
- Druku na żądanie WP LCG oraz Descent

Czekamy na świeże newsy w tych tematach :)

Damet 

Przyłączam się do pytania odnośnie DnŻ - Descent.

Czy będzie tłumaczona Errata/FAQ do gry Descent ? Na oficjalnej stronie jest już wersja 1.5, a u nas 1.3.3

W Erracie ujęto zmiany odnośnie kilku kart. Czy istnieje możliwość stworzenia przez firmę Galakta pliku pdf z poprawionymi kartami, który gracze we własnym zakresie wydrukują ?
Ostatnio zmieniony przez Damet Czw 26 Lis, 2015, w całości zmieniany 1 raz  

Ekhard 

Niezmiennie, interesuje mnie bardzo DnŻ - Descent

Dodatkowo wiadomo coś więcej o terminie Runebound?

mord

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015   

Również czekam na Descenta. Tyle rzeczy jeszcze Galakta ma do przetłumaczenia i wydania że może w tym tempie w 2020 wszystko będzie gotowe :(

Szaweł 

Jak wyglądają sprawy z dodatkiem i małymi dodatkami do Imperium Atakuje, oraz Zakazanymi Gwiazdami - gry są już w produkcji od bodaj dwóch miesięcy a 2015/2016 nie nastraja zbyt optymistycznie, bo to może być i marzec albo sierpień 2016 :) Zdaje się, że kolejne dodatki miały wychodzić z mniejszym opóźnieniem niż podstawka a szykuje się raczej wydłużenie terminu oczekiwania na polonizację niż jego skracanie - no i kolejne dodatki (Return to Hoth i 3 fala) mogłyby być już w przygotowaniu, bo zaczynam się obawiać, czy nie będą prezentem na Gwiazdkę 2016 czy nawet Wielkanoc 2017 :twisted:

c08mk

Edycja.
Wyjaśnione poniżej.
Post do usunięcia.
Ostatnio zmieniony przez c08mk Sob 05 Gru, 2015, w całości zmieniany 2 razy  

esiu1986 

Wysłany: Nie 29 Lis, 2015   

Dołączam się do pytań o Druk na Żądanie. Jeżeli mnie pamięć nie myli to ostatni druk na żądanie był kilka miesięcy temu. Galakta miała nadrabiać zaległości, jeżeli chodzi o Władcę Pierścieni LCG a tak naprawdę jesteśmy coraz bardziej do tyłu. (oczywiście cieszę się, że dodatki będą po polsku.Przynajmniej mam taką nadzieję.)

Proszę o dokladne informacje - jakie dodatki do Władcy Pierścieni LCG bedą oferowane w Cyklu DnŻ oprócz ostanich dwoch Cyklu Pierścienia. Mamy tyle zaległosci z Koszmarnych taliach, że myślę, że coś dodatkowo powinno być w nastepnej fali. Poza koszmarnymi taliami sa rozniez zalegle scenariusze.

Czekam na info.

Pozdrawiam

8janek8
Grupa Wsparcia

Wysłany: Pon 30 Lis, 2015   

Panowie, jest szansa na dodatek do Runewars?

Sxk

Wysłany: Pon 30 Lis, 2015   

Do c08mk
Ze starym Runebound - em chodziło o to, że on został wydany w Polsce zbyt późno i niektóre dodatki nie były już wznawiane w związku z czym Galakta nie miała szansy ich wydrukować tak było np. z dodatkiem "Midnight"

Banan

Wysłany: Wto 01 Gru, 2015   

Ja poproszę o informację o:
- dokładnej dacie wydania 2. fali dodatków do Armady (zdążę przed Mikołajem?)
- co z 8. falą do X-Wingów?
- czy wydacie Star Wars™: Rebellion?
Pozdrawiam

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi