galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolorowe podstawki do figurek Talismana
Autor Wiadomość
CleverSteps
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Lis, 2015   Kolorowe podstawki do figurek Talismana

Witam serdecznie,

właśnie udostępniłem akcesoria do gry Talisman (4. edycja) w postaci kolorowych podstawek pod figurki. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą/nie potrafią malować swoich pionków.





https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Koniecznie uruchomcie napisy do tego filmu!

W planach są pozostałe dwie figurki o niestandardowych podstawkach (Magus, Orc Chieftain), a także inne kolory podstawek dla pozostałych NPC.

Pod tym linkiem można obejrzeć całą ofertę akcesoriów do Talismana: www.cleversteps.eu
Nie ma tam żadnych "zamienników", a jedynie elementy ułatwiające rozgrywkę. CleverSteps nie zajmuje się drukowaniem objętych prawem autorskim projektów. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem:)

Pozdrawiam,
Grzesiek
 
     
adamski9
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Lis, 2015   

Wszystko fajnie, pięknie, nawet ładne to. Ale co to daje do rozgrywki..?
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Lis, 2015   

Znajomy mi jakiś tydzień temu podesłał linka do Waszej strony, także miałem okazję już Was widzieć ;) .

Co do samych podstawek, to wydaje mi się, iż jest to ciekawa sprawa dla osób, które używają niepomalowanych figurek. Zawsze o wiele łatwiej jest znaleźć swojego Poszukiwacza poprzez kolor jego podstawki jako poprzez jego kształt.
 
     
CleverSteps
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Lis, 2015   

Nemomon napisał/a:
Co do samych podstawek, to wydaje mi się, iż jest to ciekawa sprawa dla osób, które używają niepomalowanych figurek. Zawsze o wiele łatwiej jest znaleźć swojego Poszukiwacza poprzez kolor jego podstawki jako poprzez jego kształt.


Otóż to. Taki mały upgrade po prostu:) Czasem trudno odnaleźć figurki na planszy, szczególnie jak się gra w więcej osób podczas zakrapianego wieczoru;) A dodatkowo, dzięki temu, że w zestawie są po dwie podstawki każdego koloru, można rozgrywać wariant drużynowy.

Cieszę się, że wieść się niesie. Z racji nawału zajęć, moja aktywność nie będzie pewnie duża na tym forum, ale pewnie wrzucę jeszcze podobnego posta w dziale gry Metallum.


Pozdrawiam,
Grzesiek
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 13