galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Który dodatek kooperacyjny wybrać

Który dodatek kooperacyjny wybrać
Zapomniane Dusze
0%
 0%  [ 0 ]
Gniew Natury
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 0

Autor Wiadomość
Szyszko76
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Cze, 2015   Który dodatek kooperacyjny wybrać

Cześć
Proste pytanie, który dodatek kooperacyjny lepszy waszym zdaniem.
Zapomniane Dusze czy Gniew Natury.
Będę też wdzięczny za info co znajdę w tym dodatku, jak długa jest kampania (ile misji w kampanii i ile łącznie misji w księdze przygód).
Czy wystarczy mi podstawka do zagrania w ten dodatek (przypuszczam że tak, ale wolę spytać)
Inne uwagi/sugestie/informacje.
 
     
Drow
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Cze, 2015   

Kazdy dodatek jest jedna przygoda.
Oba dodatki korzystaja z kafli z podstawki Descenta - niczego wiecej. Dopiero trzeci, Dark Elements, korzysta z Lair of the Wyrm.
Co do czasu gry to roznie ludzie podaja, generalnie miedzy 1-2h.
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Cze, 2015   

Drow napisał/a:
Kazdy dodatek jest jedna przygoda.
Oba dodatki korzystaja z kafli z podstawki Descenta - niczego wiecej. Dopiero trzeci, Dark Elements, korzysta z Lair of the Wyrm.
Co do czasu gry to roznie ludzie podaja, generalnie miedzy 1-2h.


Hej, 1-2 h na całą kampanię? Chyba na jedną przygodę na 1-2h.... ? Hmmm, chyba, że to nie kampania, a faktycznie jedna, nieco dłuższa przygoda.
 
     
Drow
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Cze, 2015   

YoYo napisał/a:
Drow napisał/a:
Kazdy dodatek jest jedna przygoda.
Oba dodatki korzystaja z kafli z podstawki Descenta - niczego wiecej. Dopiero trzeci, Dark Elements, korzysta z Lair of the Wyrm.
Co do czasu gry to roznie ludzie podaja, generalnie miedzy 1-2h.


Hej, 1-2 h na całą kampanię? Chyba na jedną przygodę na 1-2h.... ? Hmmm, chyba, że to nie kampania, a faktycznie jedna, nieco dłuższa przygoda.

Napisalem wyzej, ze to pojedyncza przygoda - a wiec nie kampania.
 
     
buzz
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Sie, 2015   

Ja mam tylko Zapomniane Dusze, więc nie będę głosował.
Mogę jedynie dodać że jest to rozbudowana przygoda, w trakcie której postaci awansują (max 6 xp), znajdują mnóstwo itemków oraz przechodzą w niej do II Aktu w trakcie.
Dość trudna i regrywalna : losowe lochy (choć wiadomo jakie, nie wiadomo jaka kolejność), + kilka różnych bohaterów + nieprzewidywalne ruchy potworów + karty niebezpieczeństw .
Super sprawa.

Ostatnia moja rozgrywka: emocje na koniec niezłe..
Skład: Dezra Nikczemna jako Nekromanta, Wdowa Tarha jako Mistrz Runów i Logan Batog jako Złodziej.
Doszedłem do ostatecznej bitwy.. jakoś.. , wpadłem do komnaty i Loganem z łuku zadałem 8 obrażeń smokowi Tharnowi. Reszta pudłowała. Ustawiłem się tak , żeby Bargheisty nie doszły, smok nie mógł się ustawić do moich (ożywieniec blokował). Widziałem już wygraną.
A tu aktywacja potworów i: Smoki dostają +1atak i odrzucają stany (unieruchomienie) !!
Więc Tharn mnie okrążył i walnął ognistym podmuchem 8 obrażeń .. wszyscy padli na raz :) heh
 
     
Argo
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Wrz, 2015   

Posiadam oba dodatki i ostatnio w końcu przeszliśmy Gniew natury, chyba w sumie za 10 razem. Odniosłem wrażenie, że Zapomniane Dusze są nieco łatwiejsze. W Gniewie Natury oprócz własnego tyłka chronić trzeba jeszcze NPCta, więc jest więcej kombinowania.

A który dodatek lepszy? Oba to Dungeon-Crawlery, z tą różnicą, że jeden dzieje się w podziemiach a w drugim ganiasz gobliny po drogach. Zależy jakie lubisz klimaty. Jeśli miałbym wybierać wziąłbym chyba ten pierwszy, bo używa Smoki Cieni ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 15