galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Takie tam w Limanowej
Autor Wiadomość
Konstantis
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Sie, 2015   Takie tam w Limanowej

Witam wszystkich jestem nowym graczem i na stronie podbój.galakta.pl znalazłem taki oto turniej:
Takie Tam w Limanowej
Miasto: Limanowa
Adres: Limanowa
Ranga turnieju: Turniej lokalny
Termin: 2015-08-22
Godzina: 10.30 zapisy, 11.00 start
System rozgrywek: ilość rund zależna od ilości graczy
Dopuszczone dodatki: Wszystkie
Wpisowe: zależne od ilości graczy
Nagrody: brak

Mieszkam szczerze powiedziawszy na krańcu Polski w głębokiej wsi i właśnie do Limanowej mam najbliżej bardzo chętnie wziąłbym udział w Turnieju, ale nie ma tu napisanego dokładnego adresu co przeszkodzi mi w dotarciu na miejsce. Bardzo proszę o sprostowanie tej informacji i z góry dziękuję. Pozdrawiam Konstantis.
 
     
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Sie, 2015   

Jeśli nic nie ugległo zmianie to zapewne tam gdzie wczesniejsze:
Cytat:
zmagania odbędą się w lokalu przy Ul. Józefa Marka 12 w Limanowej.

Ogólnie najlepiej poczekać jak Maciek ( Mac na forum Podboju http://wh40kconquest.pl/m...ewprofile&u=337 ) wrzuci dokladniejsze informacje
 
     
Konstantis
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Sie, 2015   

Wielkie dzięki za odpowiedź na pewno skorzystam.
 
     
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Sie, 2015   

Ogolnie jak z okolic Limanowej/Nowego Sacza to najlatwiej ebdzie chyba jak chlopakow bezposrednio na fb bedziesz lapac w ich grupie : https://www.facebook.com/...583605/?fref=ts

( i skad dokladnie jestes ? jaka miejscowosc/powiat ? )
 
     
Konstantis
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Sie, 2015   

Co do miejcsa zamieszkania to powiat Gorlicki, miejscowość taka malutka wieś w pobliżu Uścia Gorlickiego.
Wiem, że w sumie nie jest to aż tak blisko ale z wszystkich turniejów jakie widziałem ten jest najbliżej. Najbardziej by mi pasowało coś blisko Nowego Sącza bo 40 kilometrów przejazdu jeszcze da się znieść.
Ostatnio zmieniony przez Konstantis Pią 21 Sie, 2015, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mac87
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Sie, 2015   

Hej. Jutro, czyli sobota gramy mały turniej w Limanowej. Jakbyś miał ochotę i czas to zapraszamy ;) Kontakt jak coś ze mną lub na grupie, którą aryss Ci podał.
Aha i co do lokalizacji to pewnie się okaże dziś, ale prawdopodobnie gramy u mnie w domu. Na PW wyślę Ci mój nr więc jak będziesz w Limanowej to Cię zgarnę ;)
 
     
Konstantis
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Sie, 2015   

Wielkie dzięki Mac za zaproszenie, ale mam dzisiaj urodziny i miałem organizować imprezę która z powodu zaistniałych okoliczności będzie się odbywać jutro więc niestety nie dotrę lae mam nadzieję że następnym razem się uda. :wink:
Pozdrawiam
Konstantis
 
     
Mac87
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Sie, 2015   

Spoko. Myślę, że następny turniej będzie u nas 5 lub 12 września co by przed Mistrzostwami Polski poćwiczyć :)
 
     
Nooblols
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Wrz, 2015   

Może się przejadę na nastepny turniej :) Dajcie znać jeśli coś będzie jakoś niedługo, chętnie bym wpadł, pozdrawiam.
 
     
Mac87
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Wrz, 2015   

Turniej jest w tą sobotę 12 ;)
http://wh40kconquest.pl/v....php?f=11&t=939
Jak jakieś pytania to wal na priv :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14