|
galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta
|
[Warszawa] 11.07.2015 Turniej Regionalny Imperial Assault |
Autor |
Wiadomość |
wektoor [Usunięty]
|
Wysłany: Czw 26 Mar, 2015 [Warszawa] 11.07.2015 Turniej Regionalny Imperial Assault
|
|
|
Zapraszamy wszystkich miłośników Gwiezdnych Wojen i graczy Imperial Assault (Imperium Atakuje) na turniej:
IMPERIAL ASSAULT REGIONAL CHAMPIONSHIP 2015!
Kiedy:
Turniej odbędzie się 11 lipca 2015 (sobota)
Zapisy: od godziny 10:00, start: godzina 10:30
Gdzie:
Klub Agresor na Wydziale Inżynierii Środowiska PW, ul. Nowowiejska 20, Warszawa
Sala: "Stara Kotłownia" na parterze
Zapisy:
Przez sklep internetowy: http://www.planszostrefa....-Warszawie/4465
Wpisowe:
45PLN po przedpłacie do 27.06.2015
55PLN na miejscu przed turniejem
Nagrody:
2015 Regional Championship Kit (karty promo dla 64 uczestników, zestawy akrylowych żetonów terminali dla 16 najlepszych graczy, zestawy prześwitujących kości dla 8 najlepszych graczy, woreczki na żetony dla 4 najlepszych graczy, a dla zwycięzcy bye w pierwszej rundzie turnieju National i pamiątkowe trofeum.
Format:
Swiss 5 rund + TOP4 (w zależności od liczby uczestników); 55 minut na rundę + 10 minut na przygotowanie przed każdą rundą
Sędzia:
Adam Sikorski
Zapraszamy! |
Ostatnio zmieniony przez wektoor Sob 27 Cze, 2015, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
wektoor [Usunięty]
|
|
|
|
|
wektoor [Usunięty]
|
Wysłany: Sob 27 Cze, 2015
|
|
|
Szczegółowy program turnieju wraz z kolejnością scenariuszy:
10:30 - I runda Swiss (Close to Home)
11:45 - II runda Swiss (Raiding Party)
13:00 - III runda Swiss (Get to the Ship)
14:15 - IV runda Swiss (Smuggled Goods)
15:30 - V runda Swiss (Lost Knowledge)
16:45 - I runda finałowa (TOP4) (Leave No Evidence)
18:00 - Finał (scenariusz losowy)
19:15 - Zakończenie turnieju, rozdanie nagród, etc.
Pamiętajcie proszę o wzięciu ze sobą wszystkich elementów koniecznych do gry: figurek, kart Deployment, Command decku, żetonów, kostek i części do składania mapy! |
|
|
|
|
wektoor [Usunięty]
|
Wysłany: Pon 13 Lip, 2015
|
|
|
Dziękuję wszystkim graczom za przybycie, a zwłaszcza tym, którzy przyjechali do Warszawy z innych miast! Moim przeciwnikom dziękuję za świetne mecze, a pierwszemu w Polsce Mistrzowi Regionu gratuluję zwycięstwa!
Kod: |
+------------------------------------------------------------------------+
+- RUNDA 1 -------------------------------------------------------------+
+------------------------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+------------------------------------------------------------------------+
| 1 | Marek Baranowski | 3 : 0 | Michał 'Bober' Bobrowski |
| 2 | Mikołaj 'Miko' Szenk | 0 : 3 | Piotrek Raczak |
| 3 | Piotrek Ludwiniak | 0 : 3 | Michał Kolasiński |
| 4 | Krzysiek Kowalczyk | 3 : 0 | Off Jenkins |
| 5 | Karol Grzymała | 0 : 3 | Kamil Bajor |
| 6 | Wiktor 'Wektoor' Chabowski | 0 : 3 | Tomasz Kejna |
+------------------------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+------------------------------------------------------------------------+
+- RUNDA 2 -------------------------------------------------------------+
+------------------------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+------------------------------------------------------------------------+
| 1 | Michał Kolasiński | 0 : 3 | Kamil Bajor |
| 2 | Tomasz Kejna | 3 : 0 | Piotrek Raczak |
| 3 | Krzysiek Kowalczyk | 3 : 0 | Marek Baranowski |
| 4 | Off Jenkins | 0 : 3 | Mikołaj 'Miko' Szenk |
| 5 | Wiktor 'Wektoor' Chabowski | 3 : 0 | Piotrek Ludwiniak |
| 6 | Karol Grzymała | 3 : 0 | Michał 'Bober' Bobrowski |
+------------------------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+------------------------------------------------------------------------+
+- RUNDA 3 -------------------------------------------------------------+
+------------------------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+------------------------------------------------------------------------+
| 1 | Tomasz Kejna | 0 : 3 | Kamil Bajor |
| 2 | Marek Baranowski | 0 : 3 | Mikołaj 'Miko' Szenk |
| 3 | Krzysiek Kowalczyk | 0 : 3 | Wiktor 'Wektoor' Chabowski |
| 4 | Michał Kolasiński | 0 : 3 | Karol Grzymała |
| 5 | Piotrek Raczak | 3 : 0 | Off Jenkins |
| 6 | Piotrek Ludwiniak | 3 : 0 | Michał 'Bober' Bobrowski |
+------------------------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+------------------------------------------------------------------------+
+- RUNDA 4 -------------------------------------------------------------+
+------------------------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+------------------------------------------------------------------------+
| 1 | Krzysiek Kowalczyk | 3 : 0 | Tomasz Kejna |
| 2 | Kamil Bajor | 3 : 0 | Wiktor 'Wektoor' Chabowski |
| 3 | Piotrek Raczak | 3 : 0 | Karol Grzymała |
| 4 | Mikołaj 'Miko' Szenk | 3 : 0 | Michał Kolasiński |
| 5 | Marek Baranowski | 3 : 0 | Piotrek Ludwiniak |
| 6 | Off Jenkins | 3 : 0 | Michał 'Bober' Bobrowski |
+------------------------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------------------+
| # | Gracz | Score | SoS | Ext SoS |
+---------------------------------------------------------------------+
| 1 | Kamil Bajor | 12 | 21 | 120 |
| 2 | Piotrek Raczak | 9 | 24 | 108 |
| 3 | Krzysiek Kowalczyk | 9 | 21 | 114 |
| 4 | Mikołaj 'Miko' Szenk | 9 | 21 | 102 |
| 5 | Tomasz Kejna | 6 | 36 | 96 |
| 6 | Wiktor 'Wektoor' Chabowski | 6 | 30 | 93 |
| 7 | Karol Grzymała | 6 | 24 | 93 |
| 8 | Marek Baranowski | 6 | 21 | 75 |
| 9 | Michał Kolasiński | 3 | 30 | 81 |
| 10 | Off Jenkins | 3 | 27 | 84 |
| 11 | Piotrek Ludwiniak | 3 | 15 | 99 |
| 12 | Michał 'Bober' Bobrowski | 0 | 18 | 87 |
+---------------------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+-----------------------+----------------------+------------------------------------+
+ TOP4 + FINAL + Winner (IA Regional Cahmpion 2015) +
+-----------------------+----------------------+------------------------------------+
Kamil Bajor ------------|
vs. +-> Kamil Bajor ------|
Mikołaj 'Miko' Szenk ---| |
+-> Kamil Bajor
Piotrek Raczak ---------| |
vs. +-> Piotrek Raczak ---|
Krzysiek Kowalczyk -----|
+-----------------------+----------------------+------------------------------------+
+ TOP4 + FINAL + Winner (IA Regional Cahmpion 2015) +
+-----------------------+----------------------+------------------------------------+
|
|
|
|
|
|
|
|